Ву! Віренятко

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 1622

Два дні поспіль тусуюсь в темах про народження вдома. Захотілось прочитати знов і свою розповідь, і газетні статті. Побачила твоє фото. І аж не повірилось. Такий маленький Вірусик! Як давно це було!
Пару тижнів тому ти вперше дозволила мені заплести косички. От і нині ми гарно заплелись, виїхали з дому - і ти перехотіла цю зачіску і вимкнула резиночку, добре, що не з волоссям. А така гарна була зачіска "корзинка" :) я сама не очікувала, що так вмію.
Така велика вже дівчиночка моя. Вже починає говорити. Щоправда, в порівнянні з лексиконом однолітків, твої кілька слів виглядають аж надто лаконічно. Але я не переживаю, на все свій час. Ти ж і народитись не поспішала, і почала їсти дорослу їжу "запізно", от і тепер вичікуєш, коли вже зовсім будеш готова розмовляти.
А ті слова, що їх ти таки погоджуєшся вимовити, - такі солодкі! І голос в тебе ніжний, такий малюсічний, прямо в серці десь лоскоче.
Одне з перших твоїх слів було "гарна". І не дивно, ми з татком і братиками постійно повторювали тобі, що ти - гарна. З часом я з подивом помітила, що півторарічна ляля вже має уявлення про красу: коли ми з тобою складали на місця чисту білизну, ти знаходила в купі одягу "гарні" речі: мереживну білизну, спідниці, рожеве чи з рюшами. Часом я вдягаюсь, а ти дивишся - і так між ділом резюмуєш: "гарна", - і я отримую найдорожчий в світі комплімент.
ти активна, весела, вмієш постояти за себе - аж занадто, бо звикла бавитись і дуріти тільки зі старшими, і не розраховуєш сили. А сил - слава Богу, предостатньо.
Ти пахнеш молочком і чомусь мені весь час - ялиновими гілочками.
Ти примхлива, і я цю якість не буду викорінювати, лише трохи скеровувати в не_руйнівне русло.
Ти - справжня маленька жінка, і я обіцяю цю жіночність берегти і заохочувати до розвитку. Або принаймні - не заважати їй рости і розвиватись з тобою разом.
Вірусик... таткова крихітна перлиночка. Подібна на нього як дві краплі води в його півторарічному віці. Хитрюще, кокетливе, солодке, неймовірне, любиме, дорогоцінне моє Ву. Ву!Віренятко :)
loveterapy, Chekay, svoybox та 14 іншим подобається це.
  • germiona
  • truskaffka
  • cjomcjomka
  • premier
  • cjomcjomka
  • сніжна
You need to be logged in to comment