Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?



    так, тішитися дітьми - це природньо і нормально. Але як зважитися на вагітність, коли ти знаєш, що податися не маєш куди, і банальний ремонт в чужій хаті зробити не можеш.. думаю, більшість мене розуміє..
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Можна я не зрозумію?:) В нас зараз будинок на стадії будівництва, переїдемо, в кращому випадку за 2 роки, бо з грошима трохи напряг. Живемо в малесенькій квартирі, але... Я колись зайшла в цей наш будинок, і якось переклинило. Теж довго не могла наважитися "планувати" дітей, а тут раптом зрозуміла, що не хочу переїжджати в великий будинок, бо мені там буде самотньо. От якщо з дітьом, або й з двома, тоді в сам раз:) Щоб було кому падати зі сходів, пищати, ховатися по кладовках... А те, що перші роки свого життя моя дитина проведе в тісній кімнаті, мене геть не хвилює, бо ми вже її так любимо, що тісно не буде:)
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Ось я здивована однією ситуацією. По сусідству живе жінка,розлучена, квартира однокімнатна.....Народила 5 дитину. Для чого? Що вона може дати тим дітям? Я не про матеріальний стан, бо вона старається, працює постійно, діти вдягнені-нагодовані. Але що далі? В неї немає часу просто поспілкуватись з дітьми, не те, щоб погуляти вивести.......
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?



    звиняйте за такі довгі речення, назбиралося багато..
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    а я думаю, що якщо старається, працює, то діти, коли виростуть це будуть розуміти, а зараз, хоч вона й не може багато уваги їм приділити, їм п*ятьом кльово. виростуть. моя прабабця (може то по дурному порівнювати тамті часи й наші) мала 9 дітей. вона офіційно на роботі, звісно, не працювала, бо хватало господарства й городів, а діти собі росли. старші меншим допомагали. зато як потім класно - купа людей в домі і всі свої, рідні...
    знаєте, може я дурна, але щоб в старості прикольно було й не скучно, треба собі цю старість в молодості забезпечити. і дітьми в тому числі.

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    це зовсім сумно звучить. але ми ж молоді, потрібно вірити в те, що робиш. гроші, квартири, машини, звісно, на голову не падають. тому в рожевих окулярах ходити теж не варто.
    і ніхто не пише. що потрібно сходу заводити четверо дітей. звичайно, з тим можна чекати. в нас все життя попереду. потрібно вірити в себе, чоловіка, свої сили, майбутнє!
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Я, Іринко, мушу непогодитись, в кожного своє важке життя, але заробивши гроші немає гарантії що вони будуть збережені чи здоровя не підведе, то все є відносне, сьогодні так, завтра по-іншому, а діти-справа зовсім інша-духовна, діти зміцнюють сім"ю, і як результат додають стимулу до пошуку можливостей, бо є для кого :) Чого і вам бажаю)))
     
  7. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    я до дітей завжди нейтрально якось відносилась.
    теж завжди казала чоловіку, що поки не буду мати трьохкімнатної квартири дітей мати нема як, бо де ж виховувати....
    але то все в порівнянні - після втрати хоч і малюсінької, але своєї дитинки я зрозуміла, що краще мати 3 дітей в однокімнатній, ніж мати 3 кімнати порожніх. може я зараз трохи схиблена на темі про "мати дітей і побільше", але для мене в даний час порівняння квадратних метрів і дітей - несумісно...
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    але гроші треба вкладати в своє, а не в чуже - бо це те саме, що в сміття викинути.

    я НЕ розглядаю дітей в першу чергу як статтю витрат у бюджеті, ні в якому разі (хоча частка правди в тому є), але бездумно народжувати, бо "дав Бог дитину, дасть і на дитину" — не розумію того принципу :girl_nea:

    але знову ж таки, говорю про тих, хто зараз у великому відчаї і депресії — треба спочатку зробити стабільним свій моральний (а як наслідок, і матеріальний *саме в цій послідовності*) стан, побачити нарешті той просвіток, а тоді і питання, ЗА ЩО виховувати дітей, відпаде само собою.
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  10. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Ви, безумовно, праві. але тут знову але. з тою ж коліжанкою і її чоловіком говорили про те, що зараз вони платять гроші дядькові за не свою квартиру - 230 дол./міс. якщо це помножити на 1 рік це буде 2 760 дол. за ці гроші ви не купите нічого. навіть якщо їх відкладати, то лише на сам ремонт однокімнатної квартири треба заробляти хоча б 3-4 роки, бо менше 10 тис.у.о. (на сьогодні) розраховувати не варто.
    звісно, якщо вже квартира готова є, то ноу проблем. але якщо її нема, то ті 230 у.о. треба відкладати в шафу 25 років на якусь однокімнатну без ремонту... а за той час старшенькому вже може бути 25 :)
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    погоджусь

    А я розумію, бо саме так народжувала.
    Я взагалі вважаю за великий дар від Бога, що народила Ромчика, бо то дійсно неабиякий дарунок, враховуючи як я завагітніла. Ні для кого певно не таємниця, що до п"ятого місяця вагітності я пережила чоловікову операцію та три курси хіміотерамії. Вже не говорячи про сумніви чи взагалі в дитини буде тато!!! Далі друга група інвалідності. Доходи суперові, якраз для утримання сім"ї. Пошук роботи тривав місяць і глухо!!!! Чоловік пройшов зо 30 співбесід і лише обіцянки. Пусті...
    Та я дуже вірила, що мусить все бути добре. За місяць до родів чоловік таки знайшов якусь роботу. Потім змінив на іншу. І на даний момент не можу нарікати. Бо таки є робота. Не супер, хотілося б щось краще і не таке шкідливе для чоловіка. Але все ж нам вистарчає.
    І хто знає, чи матиму я ще дітей. І хто знає щоб я робила, якби Бог нам в той дуже важкий момент (фінансово тим паче складний) не дав нам те, заради чого я прокидаюсь-мого сина.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  13. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    ну хвала тій жінці що не вчинила вбивство(аборт)... молодець що працює і залишивши дитину а не віддавши в дит будинок -відповідає за неї, любить її. А от на рахунок немає часу по спілкуватись... має, я впевнена. моя знайома коли діти їдуть в Дніпропетровськ то і в асьці з ними, і по тел., до того ж багатодітні сім"ї інакші по менталітету... там діти вже дбають один за одним автоматично... Ми як поїхали в гори, її хлопчиська 15 і 10 років(на той час) як вхопили мою Настю, і підтримали і подивились, пояснили де треба, на плечі собі висадили... мені не зручно кажу їм досить... а їм хоч би що бо в дома у них такого ж віку сестричка. Для них то не важко, читають казки один одному, бавляться і тд.
    пропонували їй перевязку труб.
    інша ж подруга моя, заміжня за міліціянтом з великими зірками на пагонах... то каже шо тільки одна дитина, і має бути розбещена, має знати що він найкращий, що спадок ділити йому не прийдеться і тд....що це? власні комплекси і образи батьків з їх дитинства?
    ну на одну, дві Бог ше може найде.... але коли дійсно бездумно ...(хильнувши чарочку і тд)... родити дітей.........шкода їх, бо власне живуть ненавидячи дитинство, обізлені, і тд.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    я тепер тільки зрозуміла (як чоловік пояснив), як це класно, коли багато братиків-сестричок! у мами у сім’ї було 4 дітей, у тата - 6-ро, і тепер як наслідок - маю купу-купезну двоюрідних братів-сестер та племінників. і це класно! це підтримка! це теплота спілкування! та це і фінансова підтримка у скрутній ситуації! нас у сім’ї 3-є (братик значно менший за нас з сестрою) і знаєте, я б не проти, як би було більше. і своїх дітей хочу мати 3-є (як Бог дасть).
    я побачила плюси великих родин у порівнянні з чоловіковою малою родиною. у моєї свекрухи було 2-є у сім’ї, у свекра - теж 2-є. Фактично мій чоловік спілкується лише з одним двоюрідним братом, бо більше нема з ким!!! Велика родина гуртує. я за!
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Діти - не математика, діти - Божий дар. Суть того вислову не така дослівна. Бог і справді дає. Дає, коли це потрібно, бо нащо мати "на дитину", якщо її нема? Виходить надмір, а надмір шкодить.
    Я от не розумію тих, хто не має дітей, бо збирають гроші на те, аби їх мати. Діти ж не машина, щоби на них кредит відкривати.

    Ми поки мали Дарка, вистачало якраз на нас і на нього. Другу дитину хотіли, але переживали, що не дамо ради, не потягнемо. А Бог дав так, що коли я була вже на останніх місяцях вагітності, ми несподівано отримали допомогу грошову від уряду. Довіра до Бога - велика сила, а якщо надіятися лише на себе - так життя не збудуєш. Принаймні не таким чудовим, яким воно є, коли на Бога покладаєшся.
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Як дитина-одиначка можу сказати, що зараз дуже бракує мені брата чи сестри. Правда дитиною дуже тішилась що сама.
    Але все-таки перед народженням дитини варто подумати, чи зможуть батьки забезпечити їй нормальне життя.
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    А мені здається, що це безвідповідально. Так, краще народити, ніж зробити аборт, так, краще не віддавати в дитбудинок, а піклуватись самій....Але якщо так подумати, то ніж витрачати час на нового коханця, той час приділити дітям. Щоб не ходили вулицями просто так, без діла, не займались дурницями, а хоч трошки побули з мамою. ІМХО.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Матеріально?
    По собі скажу, що матеріяльне - фігня. От якщо батьки не можуть дати здорової атмосфери, цінностей тощо, тоді треба задумуватися. Однак ті, хто не може, зазвичай і не думають.