Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем New Shrek, 28 Червень 2007.

  1. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    не нервируйтесь ,господин с
    New Patsykiv
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    то десь коло Нових Поросят
     
  3. no_coment

    no_coment Загублений

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Складне питання (не простіше за НАТО)!

    Безперечно одне, загальна освіта (як така) - потрібна річ для сучасної людини.

    Рівень освіти - вже складніше. Середня освіта, як на мене, вже(!) може мати обмеження (Маленьким "моцартам" - хімія "до лампади"!).

    Професійна освіта - знову ж таки, необхідна всім!

    Рівень професійної освіти - не має меж (Вдосконалюватися можливо до нескінченності)! Але, практичний її (професійності) рівень, оцінити важко.... На мою думку, наприклад, практикуючий хірург (без "проффесорських регалій") із села "Велики Чорнобильські проблеми" може бути професійніше за декого з "двома інститутами" та "науковими роботами", тощо.

    Документ про освіту - це біда нашого суспільства! ПТУ вже зникли, але з'явилися "ліцеї" та "академії" різних ступенів акредитації, тощо, з дипломами міжнародних зразків і т.п. і т.д. Куди не "ткнеш" пальцем - одні "дипломовані" юристи, медики, економісти..., а ми всі по вуха у лайні....

    Доцільність освіти. Я вважаю, що людина повинна вчитися з метою вдосконалення власних здібностей та навичок, а не навпаки - вчитися з метою визначення(???) тих самих власних здібностей!

    ВИСНОВОК. Професійна орієнтація молоді повинна проводитися, ще у школі - в 13-15 років. Щоб молодь могла визначитися, що їй більше пасує, що б вона хотіла розвивати в собі у подальшому!

    А вчитися за ради того, щоб "просто вчитися" - дорого та безглуздо!

    P.S. (рос.) "Каждый индивид стремится достичь уровня своей некомпетентности". (Принцип Питера)
     
  4. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Ну, у меня понятие простое и практичное. Если определился с призванием, то иди по призванию. Если не определился, то получи высшее образование, лучше техническое и связанное с компьютером. Определишься с призванием, то переучишься, но не теряй время зря..Расширяй пока свои горизонты...
     
  5. spm1950

    spm1950 миється в бані

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Я думаю потрібна але все залежить від вибранного напрямку.
     
  6. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Мені здається, що вища освіта необхідна.
    Це ще одна сходинка до самореалізації людини в житті.
     
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Повністю підтримую Лілю, і ще думаю що не меншу увагу треба приділяти після дипломній практиці...Теорія то дісно майже головне, але й практика теж багато, що значить.
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Питали мене, питаю і я. Як дитині після 11 класу вступити у Польшу на навчання? І взагалі чи є у Львові організації, які допомагають вступити дітям на навчання закордон (в даному випадку цікавить тільки Польша). Буду вдячна за інформацію
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)


    Є організації, але послуги їхні недешеві. У мене знайомих син здавав екзамени в Польщі, а співбесіду проходив по скайпу.
    Вчиться в Кракові.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Є багато варіантів, бачила таку тему на Львівському форумі. Якщо є гроші, щоб платити за навчання, то взагалі без проблем беруть. Попасти на безкоштовне навчання досить проблематично
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    Знайомих дочка поступила в Варшаві в універ. Подробиць не знаю. Але:
    Вона електронкою відіслала в той уніве атестат та інші документи і її прийняли на платне навчання. Каже, що без жодних іспитів.
    У Львові вона пішла на курси польської мови. І тепер вчиться в Польщі.
    А ще - подзвоніть в турфірму якусь (чула, Міст тур колись таким займався)
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Чи потрібна дітям вища освіта (повна)

    А якщо от ті дорогі організації, то знає хтось перевірену?