Чиї дітки ходять в яслі?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bazooka, 16 Листопад 2007.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. yutsick

    yutsick Загублений

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Моя менша з грудня, але ходить в групу з дітками свого року. Я знаю, що в садок як в школі не хочуть брати, якщо дитині нема відповідного віку на початок вересня, але ж не на початок червня. Всеодно дитина в школу піде в шість а не в сім. Це якась єрунда. Здається вони просто шукають причину.

    Додано через 1 годину 15 хвилин
    У вас в районі є багато садків, і що цікаво, вони майже всі робочі: Кульчицької_10а, на Виговського_43 (перехожі казали що то садок, хоча він швидше мені нагадував садок переобладнаний під початкову школу), Виговського_75, Садова_20, Петлюри_43, Караджича_20, Ряшівська_25 і ще є тільки вулиць точно не знаю, а на Журавлиній - приватний садок пані Ганни. От нажаль про те який краще нажаль сказати не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Nato,знаєте якщо буде потрібно, то найду будь-які гроші,але справа не в цьому, просто хочу аби дівчинка звикала до колективу і до самостійності.
    Але водночас не знаю чи зможе вона у 2 рочки це зробити. Якби в якийсь садок її взяли безкоштовно(просто попробувати чи вона зможе), то потім піду і заплачу у той що хочу.Просто не хочеться викинути гроші,а дівчинка не захоче ходити і тих грошей не повернуть...

    Додано через 4 хвилини
    Якщо це той що біля Жеку,то туди не хочу.Там навіть ніяких дитячих майданчиків немає...

    Там нас відфутболили...


    завтра хочу туди податись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    З свого досвіду, і досвіду сусідських ровесників, в такому віці дітки ще не хочуть в садочок. Навіть якщо перші декілька днів дитина іде спокійно, то на наступний тиждень вже з істериками. Потім звичайно рано чи пізно звикають. Я водила 4 місяці 1-2 рази на тиждень до обіду, просто щоб місце не пропало, бо потрапити в садок дійсно не легко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Я б хотіла віддати своє дитя в такий садочок!!! Але на Сихів їздити то нам задалеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yutsick

    yutsick Загублений

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    вул. Зелена,95а тел.:80322990465
    садок супер

    там 2 садочки. який маєте на увазі?
     
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Сьогодні ходила туди взнавати, це насправді початкова школа(1-4класи)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Я водила туди старшого. Дійсно хороший садок. Деякі батьки бояться туди вести, бо думають, що там діти з туберкульозом. Це не так. Умови хороші і годують дуже добре. Та й на вихователів ніхто не жалівся. Свою меншеньку також туди поведу. Тільки ніяк записатися, руки не доходять.
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    от часи настали...
    я коли свого відавала в садок, то просто прийшла у найближчий, сказала "ми тут живемо і хочем в садочок" - "добре з понеділка приходьте"...
    але то 5 років тому:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Як би я хотіла щоб і зараз так було!!! Я оббігала всі більш-менш підходящі і ніякого результату. В середу іду в найближчий з 100$-200$. Можливо це допоможе?!
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Надійко, тут не розходиться в грошах. Я також от збираюся малого віддавати, піду заплачу, бо знаю який садочок в районі найкращий і я туди попаду, чого б мені це не коштувало. Я це до того написала, щоб батьки не мучилися пошуками. Всім говорять що місьця немає,порсто хочуть грошей. Це точно, бо в відділі освіти чітко всім кажуть, що в садок дитину не мають права не взяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. yutsick

    yutsick Загублений

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Те що там немає дітей хворих на туберкульоз про це також чула, але й чула таке що там потрібно довідку від фтізіатра, що манту позитивна - принаймі 5 років таке мені казали. А от записатися раджу все-таки. І не зволікати.

    Додано через 4 хвилини
    Те що хочуть грошей згідна, а от місця всеодно нема бо проводила дослідження по садках і стосовно переповненості садочків - згідно статистики у Львові практично ВСІ садочки переповнені від 10 до 30% понад норму. Згідно норми, ясельна група повинна мати не більше 15 дітей, всі решта групи - максимум 20. Я думаю, що ті хто водять дітей до садки вже стикнулися з тим що у групі не 20 і не 15, а- і 29 і 32

    Додано через 9 хвилин
    І біда не в тім, що не хочуть взяти, а в тім, що ті вихователі просто не справляються з всіма дітьми. Я коли меншу дала в садок, то спершу забирала її до обіду, вихователі були в відпустці то ж була заміна. Я думаю ви б зрозуму зійшли, коли побачили, що група закрита, а ваша дитина стоїть сама на вулиці і плаче, бо її забули - дитині ще трьох не було. Добре що я надійшла вчасно. Згадую проце з жахом...

    Додано через 35 хвилин
    Дякую, тепер я буду точно знати, що то не садок, бо роблю позначки на планшетах по існуючих садках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Що можу сказати про садочки і про яслі-нічого хорошого:no:
    По-перше дуже важко попасти в садочок "Немає місць" говорили в 4 садочках до яких я зверталась. І все таки через знайомих потрапили в садок. Старший мій синок постійно плакав і хворів, спочатку вітрянка пізніше коклюш і періодичні бронхіти. І так цілий рік. Молодший відповідно теж тим самим перехворів вдома.:sad:
    Ще не задоволена тим що у групі не надавали значення розвитку дитини, все що робили це їли, спали і гуляли,і так 2 місяці тільки пізніше почали малювати і робити щось з пластиліну.
    Я вирішила забрати його з садочка, тепер ми ходим на гурток малювання в будинок вчителя на Коперніка.
    Молодшого синочка ще думаю чи в садочок давати? Подруга пропонує в садочок на в. Грабовського, але там треба дати хабаря 400$, щоб попасти в яслі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    :eek: :eek: :eek: І ви нікому нічого не сказали!!! Отак все залишили... Я б там такого шуму наробила:shutup:

    Додано через 42 секунди
    А чому так багато? Там якийсь прикольний садок?
     
  16. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Виходить що так. Вона за своїх малих майже стільки платила, за кожного по 200$ 6 років тому. В цьому садочку гуртки платні, а хто не має можливості платити дітки тих батьків сидять в сторонці на коврику.
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    ужас!
     
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Може хтось знає, яку освіту повинна мати людина, щоб працювати вихователем в садочку? Біля мене близько є садок( це не у Львові), я з малою там часто гуляю. Як діти є надворі, то є на що подивитись і послухати, особливо як вихователька кричить до тих дітей і лякає їх "міліцією" і "бабою ягою", а одного разу, то діти взагалі самі надворі були, а вихователька випливла за 10 хвилин. Думаю, якби вона мала якусь педагогічну освіту, то може би знала як з дітьми говорити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Мінімум педагогічне училище, але знаєте в тому світі здається все купляється і дипломи далеко не вийняток!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Освіта тут ні до чого. Це все людський фактор. Розумна людина дурниці ніде не робитиме.

    Стандартна ситуація. У нас знайомих хлопчик відмовився ходити в садочок. Довго батьки шукали причину, а виявилось все дуже просто. Вихователька насварилася і сказала, що на наступний раз його розірве на шматки. А у таких малих дітей не працює образне мислення! Уявіть собі, як то маля перелякалося.
     
    • Подобається Подобається x 4