Чиї дітки ходять в яслі?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bazooka, 16 Листопад 2007.

  1. Lelka

    Lelka New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    А я би хотіла спитати, чи може хтось порадити садочок в районі початку Левицького (або початку Пекарської-Зеленої)?
     
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Дівчата у яких Сихівських садочках є ясельні групи і зі скількох рочків, або може якісь заняття для таких мацьоп?
     
  3. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    В 40 і 130 садочках є ясельні групи, беруть з двох років.
     
  4. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Здається садок біля Іскри, не знаю номера, має групу з 2 рочків!

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:10 ----------

    А нас взяли в 1,7, і гроші платили, перший внесок, як і всі!
     
  5. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    №181 с 2-х лет, у нас в группе брали деток и раньше с 1,8 где-то.
     
  6. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Дівчатка, а хто що знає про ясельну групу на наступний рік в садочок біля церкви Петра і Павла на Личаківській?
     
  7. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Ми пішли в яслі в 2 роки і місяці перший раз привели малу на 2 години,з другого дня десь пару днів водили до 12 години,через пару днів почали залишати на обід,забирали біля першої,а через 2 тижні почали залишати на сон,а з часом почали залишати до 4 години,на це все нам пішло місяць може чучуть більше часу.Адаптувались ми дуже добре не плакали ні разу,завжди в садок ідем з задоволенням.В дома мала засипає з проблемами а в садочку без проблем. Кажуть вихователі ,що мала адаптувалася добре,але мала як йшла в садок вже вміла їсти сама,просилась на горшок,вихователі кажуть що мала дуже самостійна