Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Взагалі то самі кращі вважаються Санкт-Петербурзькі фарби,вони вже йдуть для професійної творчості, ну і ціна їхня кусюча...
    Якщо просто для дитячої творчості , то купуєм теж російських фірм ... з поширених в звичайних магазинах ТМ "Гамма" і "Луч" , а олівці MarkoRAFFINE - вони дещо дорожчі, але змальовуєм їх до корінця, бо яскраві і мякі в малюванні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    В мене акрилові фарби фірми Гамма - якість ніяка. Не думаю, що від Оллі - гірші. А переплачувати такі гроші ні за що...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Я всетаки візьму собі на пробу, тим паче, що ще позамовляла деякі канцтовари. Брала в неї пастелі за 17 грн., а вчора в метро бачила такі самі за 23.
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    У ВАМі біля церкви на Сихові нещодавно було відкриття на другом поверсі магазину для школи..чи щось таке. Це тим, кому Сихів ближчий все ж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Я не розумію чому вам не подобається Оллі, набрала собі і олівці і фарби і ще багато іншого- все мені сподобалось. Правда фарби такі http://psk.net.ua/catalogue/school/catalog_farbes/587/info/4154
    вони дорощі, але кольори просто супер.
     
  6. Мальва

    Мальва Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Згідна з Вами, гуаш супер. І коробка зручна, і баночки легко відкручуються. Як я купляла, продавщиця з усього асортименту саме їх радила.
     
  7. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Так вот де гілочка,яка мені потрібна,а я все не там запитую.:girl_cool:Дівчата!Я хочу класний рюкзак для дівчинки-першокласниці!Де купити?
    P.S.Антошку не радити!!!!!!:girl_mad:
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    колись купувала в магазині, що на розі зелена -руставеллі (здається наз. виьязь)
    пи.си. а в антошці ціни казка
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    класні рюкзаки від 1200 грн.
     
  10. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Хороша фірма CRAYOLA, пластилін не прилипає до рук дитини, фарби,олівці, фломастери, не шкідливі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Я ,чесно кажучи,була шокована,шкільний рюкзак-2000 грн :suicide:.
    І нічого особливо в ньому нема,величезний - страх,бульбу в ньому з поля возити чи що ?!:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ми купляли все для школи в Ерідані, рюкзаки хороші з твердою спинкою і широкими пружними шлейками від 110 (малі для початківців) і далі грн. Фарби, олівці, ручки. зошити.... - дуже великий вибір, і продавець все добре порадить. Задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Рибко, а де той Ерідан-Шерідан? Це гуртівня чи магазин і які там ціни?
     
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ярусько, ціни на рюкзаки я написала...а на все інше причандалля - не памятаю, бо того всього там досить багато ( рюкзаки там швидко розбирають, то може й багато не бути, я навіть собі там прикупила гарненький такий кольору кава з молоком на закупи ходити :))..
    Той Ерідан є в Вамі на пр. Червоної Калини, на другому поверсі. Це магазин, гуртівня була на Стрийській 202.
    І ще дають картку на знижку 5%.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    А який важкий, це просто жах!
     
  16. bzova

    bzova Active Member

    дайте якісь ще координати гуртовень канцтоварів? чула є десь за Податковою, на Стрийській, ще десь на замарстинівській біля радіобазару (і іграшки там же), на промисловій, на Бузьковій. на гуртовнях майже те саме що і в магазинах. ціни нижчі,хоча під навчальний рік трохи відвищились. навряд чи вийше зекономити, бо там всього на тих гуртовнях багато - то купиться всього більше на запас. і взагалі планую десь вересень-жовтень на гуртівню поїхати закупити щось іграшкове на новорічні свята. там ціни ще вдвічі виростуть. а схованок в хаті багато.

    а щодо якості - то думок багато.хочетьсчя аби фламастери не висихали скоро, олівці були мякенькі а пластилін та фарби не залишали слід від себе.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Серпень 2009
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Багато канцтоварів і всіляких дрібниць-прибамбасів є на Жовківській в "Час пік"
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Я все купила в магазині на Пекарській. Там і вибір непоганий і ціни нормальні. Правда портфель не купувала, є минулорічний.
     
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Прошу поради до вибору серед наплічників для першокласниці-манюні.
    З власного досвіду, звичайно, найкраще: виробник, якість-ціна, вибір, де купити.
    Допоможіть, будь ласка!
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де купити все для школи?

    для свого "першачка" я купувала у магазині "Дербі" на Франка. Причому досить пристойний і за невелику ціну ( бо у походах по Антошках- базарах і т.п. натрапляла на рюкзачки і по 1000 "з гарним хвостом" грн.Щоправда, не знаю, що там зараз залишилося з моделей.