Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сьогодні в епіцентрі бачила, там не лише канцтовари, але і одяг є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    дякую за інформацію!

    а піджачки є? для дівчат?
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я просто мимо того ярмарку пробігала. Сарафани, блузки бачила, піджаки в очі не кинулись, але думаю, що мали б бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Якщо говорити про Епіцентр той, що на Городоцькій, то я там піджаків для дівчат не бачила. Зате там хорошої якості блузки на довгий та короткий рукав (ціни ніби норм, порівнюю із магазином на пл. Петрушевича), також там же купила дитячий спортивний костюм.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

    Готуємося до першого класу і в мене таке питання. Чи можна хлопчику ходити в зручному спортивному костюмі, типу такого (Думаю чи замовляти такий, що на фото). А для фізкультури буде звісно оркемий костюм.
    Бо мені свекруха говорить що треба формальніше, штани плотні, не спортивні, до школи вдягати, . І в магазина до школи продають всякі піджаки і іншф формальні одяги. А я хочу щоб перш ща все дитині було зручно і щоб було зручно перевдягати (для фізкультури). Моя дитина не любить штани і джинси, а любить спортивни одяг.
    То я думаю не будемо білими воронами? На сайті школи в нас нічого не пише про одяг взагалі. А ви в що вдягаєте ваших дітей до школи, який одяг до школи купуєте ?
    04-1668-41_220121 (1)_261_-autoxauto.jpg
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @maavka а вам на батьківських зборах для батьків першачків нічого не казали про форму? В нас вчителька запропонувала і батьки підтримали більшістю, що буде класичний стиль, наближений до форми. Хлопці - темні джинси, сорочки блакитно-синіх відтінків без малюнків, безрукавки, гольфи і т.д. Звісно, з часом, думаю, будуть послаблення, але все одно в межах класичного стилю. Але знаю, що є школи, де немає таких нюансів і діти ходять в довільному, в тому числі в таких костюмах. Але я, чесно скажу, не в захваті від класичного стилю. Я б хотіла, щоб малий ходив в довільному(в межах розумного) одязі. Школа то і так стрес, а тут ще й одяг, який він до того часу майже не носив(я про сорочки). Та й переодягатись 6-річці на фіз-ру з сорочки буде важко. То я купила на той випадок поло блакитного кольору. Класичний одяг я б зробила умовою для старших класів, після 4 наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дійсно, варто спитати вчительку. Деякі школи мають певні вимоги до одягу, в деяких обов'язково шкільна форма. В нашій школі особливих вимог не було, просто «бажано шкільний вигляд») Тож я купила малому декілька пар зручних джинсів, сорочки, футболки поло і т.п. Шкільний одяг - це ж не обовязково класичні штани, зараз є багато зручного і стильного. До речі, next має гарну серію одягу next school.
    Хоча по фото бачила, що багато дітей в нашому класі ходять в спортивному одязі.
    Щодо фізкультури, то в той день, коли вона була по розкладу, діти приходили до школи в спортивних костюмах, щоб не переодягатись
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дякую за поради! Буду взнавати в школі ці деталі.
    (Батьківських зборів ще не було)
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежить від школи. Мій першачок приблизно так і проходив цілий рік. Джинси «зі скрипом» одягнув три рази.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @maavka до слова в Україні відмінили шкільну форму, тому заставити ніхто не зможе, можуть хіба рекомендувати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Переважно фізкультура три рази в тиждень і дітям дійсно тяжко переодягатись, то треба зняти-переодіти-скласти і назад. Була якось в класі, коли діти пішли на фізкультури, весь знятий одяг валявся купою на парті, під партою, на підлозі у всіх дітей. Тому порада першачкам, та й не тільки порада, потім більшість дітей та батьків так роблять. У дні фізкультури приходити до школи у формі на фізкультуру, потім можна лиш олімпійку зняти-вдіти або дати футболку перевдіти, якщо заняття інтенсивні. Інші два дні одягаєтесь як вам зручно - класично типу форма мало хто одягається, лиш напевно перший місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Порадьте нормального циркуля...
    Що не куплю - якась лажа. І найпростіший "на олівець", і трохи "серйозніший", було кілька варіантів і все ні до чого - то олівець не тримається міцно, то "ноги" не тримають радіус і в результаті не коло, а якийсь завиток виходить...
    Поки було тих кілька уроків, де користувались, то якось обійшлися; але тепер математики, в т.ч. геометрії буде дуже багато, треба купити надійного, щоб не дратував і не заважав нормально працювати.
    П.с. - в часи мого дитинства в мене був і найпростіший, на геометрію вистачало, і той кращий (в складі готовальні, в нас ще було креслення), то були якісні і надійні, хоч вибору як такого не було...
    А тепер очі розбігаються, а продавці переважно нічого не можуть порадити, поки не купиш, не дізнаєшся...