Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ходила я сьогодні в пошуках шкільної форми за маршрутом Магнус-Краківський-Шувар. У Магнусі синя і бордова вельветова (здається 280 грн.), для дівчаток вузенька спідничка і піджачок з комірцем під шию, якість нормальна. На Краківському найширший вибір від 250 грн. за трійку, на Шуварі можна знайти трійку за 200грн. і, наприклад, один піджак за 320 грн.! Але ми щось ще не визначились, може на шкільному базарі на Мельника буде щось таке, що б відповідало нашим вимогам і побажанням.
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Вчора знайомі купували на Стрийській 220 (це за перехрестям Стрийська-Наукова праворуч біля наступного світлофору), теж задоволені залишились.
     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Нам потрібний синій сарафан - ще не шукали, але сподіваюсь, що то не буде проблема. Бо сині в різноманітну клітинку я бачила минулого року на кожному кроці, а однотонних ні.
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ірусько, я минулого літа ретельно вивчала ринок шкільних ранців – ми з чоловіком зголосились купити ранець в подарунок його похресниці, вибирали в результаті між двома нім. виробниками – McNeill та Herlitz. Придбали ось таку модель McNeill –
    [​IMG]

    В порівнянні більше сподобалась фактура та якість матеріалу та швів, менша вага (в районі 800 г), ергономічна спинка та внутрішні відділення, система „легкої ходи” (менше навантаження на спину при ходьбі). Ага, і гарна комплектація – „фарширований” начинням ф-ми Faber пенал, торбинка для змінного взуття, фляшка для пиття, коробка для канапок. Купували на німецькому сайті, ціна зі знижкою в еквіваленті вийшла трохи більше 1000 грн. (вважаю, що ціна цілком адекватна, зважаючи на комплектацію, якість та амортизацію – ранець вже рік відслужив похресниці (вона і куми дуже задоволені), - має цілком новий вигляд, думаю, гарно послужить усі 4 кляси початкової школи. У Львові кілька моделей цих ранців минулого року бачила в магазині канцтоварів на гуртовому Шуварі (біля сирно-молочного терміналу).

    Однозначно буду купувати McNeill своїй першокласниці на наступний рік :)
     
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Я своїй купила ось такий на гуртовні:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    А я бачила багато всілякого шкільного причандалля в Ашані, цілий відділ. Особливо не розглядала, бо й зарано нам ще (ура!), та й була з малим, не дуже порозглядаєш)) Але є). А наплічники дійсно в Дербі, багато хто з коліжанок задоволені. Шкільну форму бачила в Антошці, в Кінг-Кроссі.
    Перечитую тему, і вже мені страшнувато стає - бо ж до школи таки прийдеться сходити:girl_impossible:
     
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Сьогодні продовжила своє митарство і пішла на Південний. Тут і ціни, і якість не порівняти з Краківським - від 150 грн. за одиницю шкільної форми. Зато є не тільки страшна синтетика, але й шерсть, напівшерсть і навіть шовк! Купила малій спідничку Київської фабрики "Юність", сарафанчики теж мені сподобалися, тільки потрібного розміру не було. Значно гірше з піджаками і жилеточками - перші мені ні один фасон не подобається, а других просто нема. Може, хто побачить бордову камізельку, то напишіть мені, будь ласка.
     
  8. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Бородінко, це для нас теж зараз дуже актуальне питання. А де саме на Південному Ви бачили гарну форму? І ще питання до мам з досвідом щодо форми - синтетика - то не дуже добре, але й шерсть - то вибаглива тканина.... Як вона носиться? Яка має бути оптимальна процентовка шерсті і синтетики - щоб не парило, файно виглядало, носилося і теде?
     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Найкраще іти в той пасаж, де все для дітей, ми там найбільший вибір бачили.
    Але в результаті піджак я вирішила шити на замовлення, бо моя дитина у всіх пропонованих як із сирітського будинку: або рукави задовгі, або низ закороткий, або взагалі капець повний!
     
  10. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Своїй Картусі я купувала тільки піджак від фабрики Юність,якість дуже добра.З наплічником пролетіла:girl_mad:Юдавала 250 грн.а виявилось таке Г,цього року знову купляти.А ось знайшла поради батькам про шкільний одяг

    Зав. лабораторією матеріалознавства Центрального НДІ швейної промисловості Людмила КИРИЛОВА пояснює, як відрізнити хороший комплект форми від поганого.

    1. Уважно вивчіть маркування одягу (це такий ярличок з даними виробника, складом тканини і рекомендаціями з чищення і прання вироби). І ще: сам цей ярлик повинен бути вшитий у шов. Це гарантія того, що перед вами виріб, виконаний добросовісним виробником. Не варто купувати костюм, якщо маркування закріплена булавочку або просто відірвана.

    2. Зверніть увагу на символи, що позначають, яким повинен бути догляд за виробом. Наприклад, на значку «прасування» має стояти дві точки. Якщо зазначена тільки одна або взагалі заборонено прасувати і прати тканина, відмовляйтеся від цього одягу - вона синтетична.

    3. Тканина, з якої шиється форма, має хоча б наполовину складатися з вовни, бавовни або віскози, тобто натуральних матеріалів.

    4. Перевірте підкладку. Вона повинна бути з натуральної тканини. Ніякої жорсткою, «скляній» (хоч і більш практичною) синтетики не допускається!

    5. Уважно розгляньте форму, надіти на плічки. На виробі, в якому, наприклад, багато поліефіру (синтетичного матеріалу), утворюються катишки.

    P. S. Краще підібрати для дитини одразу кілька предметів шкільного одягу - до одного піджака три блузки або сорочки, дві спіднички (сарафан + спідниця або двоє штанів). Так одяг буде не дуже швидко зношуватися, а школяр - завжди виглядати охайним.

    ---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    Олька ,а на якій гуртовні скажіть будьласка?Бо переглянула сайт дербі,за 800 грн набір,і все весь вибір!? Там рюкзаки напевно більше для підлітків.
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    я свому старшому купляла рюкзак фірми Polar, ще як йшов в 1-ий клас. До сих пір як новенький (після прання звичайно. бо маститься дуже). Ні один шов, ні один замок навіть не розійшовся. Назар так його любить, що навіть не хоче міняти на інший.
    А наплічник меншого - то ужас. Купляв з бабусею, відповідно бабуся дозволила вибрати гарний, але не дуже якісний, навіть перший клас не витримав, це при тому що книжки ми не носили в ньому. Другий йому подарували, таке саме гарне Г, теж тільки на рік. Цього року вже піду сама купляти.
     
  12. tokiN

    tokiN New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Дівчатонька,не впевнена чи є зміст дуже прискіпливо вибирати наплічники!Носити ж їх нам з вами.Вибирайте, щоб була зручна ручка для мами і тата!:girl_haha:
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Вчора їздили у "Час пік" - рюкзачків майже не залишилося, тільки декілька штук великих хлопчачих і малесенькі для дошкільнят. А як справи на Стрийській? Можна їхати за рюкзачком, чи також все порозбирали?
     
  14. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    На Бузковій вулиця навпроти Арсену що на Зеленій є гуртівня канцтоварів
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    особисто я у перших двох класах діставала ще по одному набору книг для дітей. Один був у школі, другий вдома і не потрібно було носити важкий рюкзак.
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Аналогічно,хоча і без книжок рюкзак був не легкий.
     
  17. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Дівчата,
    можливо, ця інформація буде вам корисною. Я чула, що 18-21 серпня в "Україні" буде шкільний ярмарок.
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    а ми вже все прикупили. Форму ще в липні поки вибір був , шерстяна, добротна. Канц товари в Ашані. Рюкзак в час пік ще зимою.
     
  19. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?



    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    [​IMG]
    Ось такий ранець в нас був минулого року.Вистачило на рік
     
  20. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    В Плато (взуттєвому магазині) на Сахарова зараз знижка на рюкзаки, ціна 110-150 грн.