Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Новий магазин "від виробника" на пл. Петрушевича :

    http://www.dlab.com.ua/id/21323
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Котусю, рятуй!
    Які то ті шлейки? Обираю рюкзачок і не можу визначитись...
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Люди, підкажіть, де цього року можна купити якісну форму? Сьогодні були на Південному, все синтетичне, або не того кольору що нам треба (в нас бордова в школі). В магазинах, що торгують польським одягом обіцяли, що за 2 тижні привезуть якісні сарафанчики.
    Може ще кудись варто навідатись, крім базару?
    І ще порадьте як зручніше - сарафанчик і піджак чи спідничка, жилетка і піджак?
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Де купити все для школи?

    мені видається що сарафанчик зручніше.
     
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Дівчата, а можете назвати, що взагалі потрібно купувати першачкові до школи, бо боюсь, можу щось важливе забути (нам в школі ніяких списків не давали...). Буду дуже вдячна, якщо поможете мені впорядковувати все в голові з тими шкільними закупами!
     
  6. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    А на перевзувне тапочки чи інше взуття?
     
  8. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    irushka, а на Південному часом не бачили форму від фабрики "Юність", вона напівсинтетична, має в складі шесть. Я просто думаю чи справді часто буде малий одягати форму і чи вона справді потрібна.
     
  9. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    І так...Напевно, я не дбаю про здоров"я своєї дитини, тому купила форму зі синтетики.Також вагалась,читала відгуки,дивилась на фасон.З досвіду подруг -" Юність"потрібно було здавати в чистку,попрали самі- покошлатилась тканина-тобто вистачило на рік.Тому вже 7 років беруть польське синтетичне вбрання- зрештою Ви ж не на голе тіло його вдягаєте...
    Отже, бордовий вельветовий набір(можуть витиратись лікті і від частого прання чуть змінитись колір)-сарафан і піджак-390 грн.
    Якісний польський піджак(склад не могла роздивитись)-240грн, спідничка 200 грн.Продавець радила брати для дівчаток 3-4 класу-першачки не завжди вміють заправитись після туалету ,фізкультури.
    Для донечки взяла сарафан і піджак фірми"Torno"-ціна різниться в магазинах-від 350 до 450грн. Сарафан плісірований -їх є 2-3 види( з бантом,мереживом...).Згодом можна ще взяти спідничку і безрукавку-260 грн..
    Білі блузочки -145-170 грн- вибору ще не було...
     
  10. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    На початках наші писали в прописах, тому купила по пару зошитів.
    Ми писали чорнильними. Це було обов"язково.

    +баночка невиливайка для води, і фартушок клейончастий.
    Ми не купляли.
    Ми купляли зетполівські тапки.

    Особисто нам було зручно сарафан і піджак.
     
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ви знаєте, вибору взагалі було дууууже мало, практично в кількох магазинах були якісь укр. виробника, щось не знаю якого саме, але там навіть склад тканини не був вказаний, на вигляд і дотик - страшненьке, ціна десь приблизно 240 грн за комплект - спідниця, штани, піджак. І бачили кілька польських сарафанчиків, але не було розмірів, а в складі тканини в них є якийсь невеликий відсоток натурального, на вигляд гарні, ціна в районі 300 грн. Всі обіцяли за два тижні поповнення товару, то ми поїдемо ще раз в кінці липня.
    До речі, синіх більший вибір, а нам треба бордову. В нас в школі форма є обов`язкова, тому варіант "не буде носити" навіть не розглядаю.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Знаєте, передивилась багато інет-магазинів англійських за формою. Ну в Англії шкільна форма - це традиція. Отже, у них вся форма 100% поліестер. ВСЯ!
    Невже вони там вся такі недбаючі про дітей? Може є якесь обґрунтоване пояснення цьому? Може той сучасний поліестер якийсь інший? Термобілизна теж в основному синтетична...
    Скажіть хтось щось мудре, бо я в тому профан.
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Читала, що більший склад поліестеру для того, щоб форма служила довше, не протиралась так швидко і не м"ялась. Ну, в принципі, день у день носити - треба щоб була стійкіша матерія.
    Казали мені, що в топ-топ у центрі привозять форму різну; також власник там завозить форму від польського войцік, але минулорічні колекції, щоб дешевше.
    В антошці піджачки на хлопчиків, правда чорні, бачила поза 300 грн. З поліестеру. В інтернеті укр. виробника - трохи більше 200 грн, в складі там є якийсь відсоток шерсті чи вовни?, але менше 50.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    ну от для прикладу сарафанчик на дівчинку. 72% polyester 26% viscose 2% elastane. Які ціни в нас?

    чи такі штани на хлопця. 65% polyester 35% viscose. І ціна ніби більш-менш прийнятна...
    Як думаєте варто розглядати такий варіант чи краще вживу міряти/мацати?
     
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Перегляньте ще американські сайти - там переважно котон, але й ціна більша
     
  16. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Донечка має ріст 124 см, тому планувала форму 128 см, ага....У сарафані засунула замок з натяжкою, то ж взяли 134 см-сарафан чуть за коліно , й піджаку потрібно на 1 палець підігнути рукав.. Тому через інтернет я б не ризикувала...
    До речі,форми ,які я купила,продає якась посередницька фірма у Хмельницьку, ціна на 30% менша,але потрібно назбирати ростовку...У нас форма також бордо...
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ну, якщо замовляти із закордонних сайтів, особливо з тих, з яких вже щось замовляв, то там з розміром все відомо. Я маю і светрик бордовий і штанці "тефлонові" з англ. сайтів, то який розмір брала (а вже раніше замовляла звідтам), на такий і прийшло.
    Про піджачки читала, що в більшості у них догі рукава, бо ж дітки можуть бути і довгорукі, і підігнути не так вже й важко, ніж якби виявився закороткий.
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    із закордонних сайтів я замовляла-светрик, набір сорочок, реглан тепліший кольору бордо, сорочки-поло теж в тон форми..штани і піджак брала на Південному-піджак турецький(300 грн..доброї якості..претензій нема..прала разів 5..не кашлятиться),а штани українські тонкі класичні на 1 Вересня і далі тепліші турецькі завужені...штаниі ті,і другі ГЕ повне...тому навесні я ще на Нексті скіні кольору бордо замовила і мала зі стоку від Некст тонкі класичні штанята сірого кольору...

    ще тонкої в"язки безрукавку купила в Метелику..покашлатилась за 2 тижні дуууже..
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Сьогодні в Метелику на Південному бачила к-ка турецьких піджаків по 390 грн. Склад 60 поліестр і 40 віскоза. Доволі цупкий на дотик. Казали, гарно носиться. А польські (бордові) будуть пізніше, вони тонкіші, м"якіші, там в складі є вже й натуральна тканина (я щось не почитала, а продавець казала, що котон).
    Безрукавочки сподобались там по 140 грн. Але, якщо вони швидко кошлатяться - шкода.( В Антошці гарні сірі безрукавки, аж по 199 грн. А на англ. сайтах 3-4 фунти.

    ---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

    А під бордовий піджак якого кольору сорочки пасують? і галстуки? :)
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    ми мали білі і блакитну в дрібуську полоску .... краватку чорну..тонку...виключно у свята...
    польські піджаки нам ніяк не підходили..якесь лекало не наше було і на вигляд менше подобались)))можливо,цьогоріч щось гарніше буде..