Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Рік тому купувала отут костюм трійку. Донька була дуже маленька, тому брала найменший розмір й домовилась обміняти якщо буде погано сидіти. Форма перевершила мої сподівання.Рік вовтузила піджак+сарафан -все в чудовому стані, єдине -перешивала замок, бо мала його швидко зламала. Але жодної катульки немає. Штани ми так і не одягли)))
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    А я ризикнула таки замовити одяг для школи через інтернет.
    Добре малого обміряла, вивчила розмірну сітку і замовила з Теско.
    Сьогодні все отримала. Скажу відверто, дуже хвилювалась, але результат перевершив усі мої сподівання ;)
    Все чітко на мою дитину. І штани, і піджачок. Сидять мов рідні.
    До того ж по ціні вийшло дуже навіть лояльно ІМХО
    Подивимось як буде носитись.
     
  3. Masha555

    Masha555 New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Підкажіть на пл. Петрушевича в суботу працюють, хочу теж на форму подивитись.
     
  4. Masha555

    Masha555 New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Може комусь згодиться:
    Сьогодні їздили по форму. На Краківському ринку сарафани по 160 + жакет 160. Склад 50% полімід+50%полістер :girl_impossible: Виробник - сказали наш - але навіть ніякої маркеровки немає!
    Також були Польські форми фірми ТОРІНІ. - на дотик теж полістер.
    Білі блузочки повний полістер по 130 грн.

    Далі поїхали на пл. Петрушевича. Торгова марка ЗЕНА. Там більший вибір, плюс якість сподобалась більше. Дуже ввічливий персонал.
    Купили сарафан 145+жакет 270 грн (50%вовна+50% полістер - вже краще) + блузка на довгий рукав (80% бавовна+20% полістер) - 130 грн. За все отримали знижку 15 грн. За що дуже вдячні.
     
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Де купити все для школи?


    а який номер на Петрушевича, чи були там для хлопчаків бордові піджачки?
     
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Вже все знайшла, напишу своє враження. Піджак на хлопця дивилась, склад тканини 45 вовни, 55 чогось ще)), виглядає надійно, гарно- ціна 235грн, більші та менші розміри ціна на пару грн відповідно відрізняється. Є брючки- такий самий склад- 130 грн, порівняно синтетики з Краківського, дуже є різниця. Бо якось пробігала біля Краківського побачила ці піджаки по 140 грн нашого Хмельницького виробництва, злякалась-чесно)) Продаці були здивовані, бо "такі вже роками всі до школи беруть" (складу тканини не говорять- але і так зрозуміло). Сорочки є гарні різні і на базарі по 90- 120 грн, 80 % коттон. Я куплятиму форму на Петрушевича. 5. Доречі сказали, що якщо нема потрібного розміру- залишаєш завдаток- за 2 дні відшивають
     
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Приїхали щойно з Південного. Форми побільшало. Купили ми гарний сарафанчик і піджачок польської фірми Mikrus, віскоза і еластан. На вигляд і дотик дуже сподобались, малій так пасує, надіюсь, що носитись буде так само гарно. Сарафан - 190 грн., піджак - 235 грн. Купляли в магазині Метелик, там ще раніше і тапки на перезувне брали.
    І маємо нарешті рюкзак Kite, такий:

    Блузочки з тих, що мені сподабались, ціни вражають - більше 300 грн., то буду напевно шукати десь по сайтах європейських, бо маємо 2 білі сорочки класичні з Маталану 4 фунти за обидві - дуже класні.
    Залишились тільки канцтовари, а і головне - письмовий стіл і крісло, поки що в пошуках.
     
  8. nyla

    nyla New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Дівчтата хто допоможе.в мене малий йде в 4 клас.а що купляти з канцтоварів я незна.в кого діти в 4 класі що ви купляли.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    І ми купили форму. Теж польська. Якість дуже хороша. Костюм трійка коштував 360грн. До речі. хтось тут запитував про зелену форму - є багато. Орієнтація на піраміду - і там пракично в кожному магазині бачила зелені комплекти.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    а я після довгих вагань взяла лише форменний піджак, в нас синя, а штани купили заичайні чорні завужені, бо всі форменні мені виглядали не альо- широка штанка, висока посадка, кант, а мому такі не пасують.
     
  11. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Де купити все для школи?

    а який склад тканини?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ми переміряли багато костюмів, у різних фірм різні пошиви. Нам теж попадались штани ні к сєлу ні к городу. А тут попались гарні, на дупці файно сіли, і не шаровари.
    Але полюбе ще буду брати шось типу джинсів, чорні шоб в очі не кидалось.

    Тепер думаю в що би то взути його. Мокасини кругом тільки світлі або замшеві. Не хочу замші.
    Хто в чому ходить взутий? Бо шось мене баламутять і строгі штани, вихдить брати ділові туфлі? Мені не нра.. і не практично.
    40% шерсть, 10% віскоза і 50% поліестер. Непогано. Не електризує, але і не мнеться.
     
  13. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Де купити все для школи?

    я замовила на 6пм Пабловки, мешти шкіряні але не ділові. Взагалі побачила, що у Львові тяжко щось дитині знайти з взуття гарне і не 600-800 грн)). Бо все. що бачила Берегиня-Шалунішка- то сльози, а не шкіра, а ціна під 300 грн.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    нам в школі сказали на джинси категоричне НІ!
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Нам теж.. я мала на увазі чорні штани, але джинсового пошиву, без кантів.
     
  16. spasivczanka

    spasivczanka New Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    дівчата підкажіть, а на Петрушевича є сарафани темно-зеленого кольору?
     
  17. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Ми без форми, і без меблів. Але з канцтоварами )))
    З меблями тяжко, бо ремонт так і не зробли в дитячий ( Приїдемо з відпуску буду шукати де б позичити напевне на рік-півроку парту якусь.
    ВІд штанів шкільних (те що тут є) в тихому шоці. 70-100грн, жах. Ті що не жах 250. комплект 700грн (штані-пінжак-жилєт-сорочка) Дорога мені в ательє...
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    мене авторитетний знайомий переконував щоб я не брала парту, а брала нормальний стіл. Але згідно його порад, взагалі найголовніше - крісло! Плюс не вертушку на коліщатках (офісну), а з хорошою спинкою (дитяче, бачила в інеті такі). Бо як почне крутитись, викручуватись, кататись вся осанка піде далеко-далеко...
    Враховуючи, що нам то все обмеблювання ставити взагалі ніде, то певно кріслом тільки і обмежемось наразі.
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    Це я теж якось інтуїтивно зрозуміла і на колесиках навіть не дивлюсь, будемо шукати на звичайних ніжках. А для спини, знаю, що в деяких школах на спинку крісла чіпають таку штуку, що змушує тримати правильну осанку під час сидіння, може хтось знає де таку річ купити? Або таке крісло з правильною спинкою не на колесах і не надто дороге?

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    І в нас така ж проблема, але на дитячій парті (маємо з 3 років) робити уроки вже точно не зможе, то треба щось таке знайти і зручне і щоб помістилося :girl_in_dreams:
     
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для школи?

    О, і я якраз думаю про правильний вибір крісла. Ануто .які саме є в неті "правильні" крісла. Киньте лінк будь ласка.