Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Хорошо, еще варианты?))может есть заведение где возраст 35+ а не малолетки?))
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Там взагалі інтер'єр вже років 10 не мінявся, мабуть, стільки ж і ремонт не робився.
     
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Наразі Грушевський, смачно, гарна музика, приємна публіка. Колись Лерой мені подобався, без дітвори! Зараз не знаю, давно не була(((.
     
  4. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Nica
    Грушевский- это где и что?))
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Ресторан імпровізацій «Грушевський cinema jazz» пр.Шевченка,28
     
  6. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Да нашла, интересно можно будет сходить. Спасибо!
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну що побували в Грушевський??Як враження,поділіться)
     
  8. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    @Luxury lv
    к сожалению,нет(( собираюсь на следующей неделе посетить и сразу опишусь про впечатления))
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Обов'язково чекаємо вашої відповіді.:girl_wink:Може ви нам розкажете про якісь цікаві місцинки нашого міста про які,може і ми не знаємо)
     
  10. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Не знаю, чи правильну тему вибрала.. Може хто підкаже, де у Винниках чи Личаківському районі добре зробити хрестини на 20 людей, щоб смачно і за адекватну ціну???
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    У Винниках, як на мене, найсмачніше у Гетьмані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Гетьман, і на дворі можна погуляти з візочком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Була в пт, з дівчатами. Смачно, середні ресторанні ціни, столики далеко один від одного - зручно для "побалакати". Варто бронювати столики - пустих не було, одні пішли - інші невдовзі сіли. з попереднього досвіду двократної спроби приземлитися там столиків не було серед дня в суботу навіть. Сиділи в тому залі, де рояль - не заважає так щоб аж, правда, сиділи на протилежному кінці залу (бронюючи, повідомила, що компанія жінок хоче побалакати). В іншому залі був концерт в той час, то звукові хвилі відчувалися))
    там є цілий репертуар заходів, в найближчу пт, тобто завтра, якщо не помиляюся, якийсь конкурс "міс" чи "місіс"))
    Якби там відновили кіносеанси - однозначно, варто піти
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Будь ласка, порадьте квест-кімнати, цікаві для дітей 9-11 років. В х-room вже були : і в кабінеті Бандери, і в майстерні Да Вінчі, дітям дуже сподобалось )
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Готель Манхеттен від Secretorum, це на початку Зеленої. Моя на ДН до однокласника ходила на 10 років.
    Ще чекаємо їх Гаррі Поттера і Алісу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Piama

    Piama New Member

    Дівчата підкажіть , де можна розважити 5 дітей на день народження 8 років. Квести х-рум з 12 років, інші ті що я звонила по 2 тис. за 2 год. Аніматори, веселки якісь моїй вже не цікаво, ((( незнаю, що видумати.
     
  17. Andrusya

    Andrusya New Member

    Дівчатка, допоможіть порадою про те як організувати незабутні дні людям з Польщі? Приїжджають в Україну вперше. Ну зрозуміло що це має бути екскурсія і похід в костел, що ще ? Вони музиканти
     
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Філармонія, оперний, органний зал. Незнаю як то всьо працює влітку)
    Туроператори пропонують екскурсії по золотій підкові на 1 день, хоча і по Львову теж є екскурсії. якщо на трохи довго приїхали то можна і за місто поїхати, так би мовити Україну показати, турів є на любий смак)
     
  19. Elena Chizh

    Elena Chizh Member

    Цікаві варіанти! Дякую)))
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А мені підкажіть атмосферні львівські "забігайлівки".
    Приїжджає в гості українець (не львів"янин), котрий виїхав на постійне проживання в Європу 11 років тому.
    Прийняти його треба по найвищому розряду.
    Дуже розуміється на винах, каві і пиві, звик до якісного продукту. Не любить понтів.
    Тобто це би мало бути щось істинно львівське, камерне, де смачно нагодують і буде панувати невимушена атмосфера.
    Локаль не пропонувати, це абсолютно не те, що треба.