Де можна весело провести час у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Siania, 27 Лютий 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Такво, в кулінарних темах я вже попаслася, з допомогою колективного разуму ДП меню для прийому ночуючих гостей на НР складено.
    тепер потребую порад щодо часо-проведення.
    Задача: є сім"я з три-річною донькою.
    У Львові ті, що старші :girl_crazy:востаннє були років 5 тому.
    Куди повести 31.12 під вечір (не вночі), і 01.01 протягом дня.
    Тим старшим добре би заходили заклади Локалю, в плані зрєліщ, але вони в багатьох вже були, а ще треба думати, щоб дитині не було нудно.
    Також порадьте заклади з дитячою зоною, де трирічка могла б трохи помалювати чи поскладати конструктор, поки ми кавки поп"ємо.
    Ну і підкажіть відкриті локації, де буде гарно і святково (площа Ринок і проспект Свободи, само собою). Може є ще щось особливе?
    На Високий Замок варто їх тягнути? ВВечері мало б бути красиво, питання тільки, чи дитина дасть раду дійти.
    Словом, вдячна за будь-які поради.
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    На Високий замок я б не йшла: снігу немає, саме болото, вітер, сирість... Стосовно видовищ, помоніторте сайти типу афіша львів, моє місто, львів онлайн... В центрі мають бути цікаві заходи. Щодо розваг для дитини, на сайті діти в місті можна глянути. З того, що я бачила в центральних кафешках, дитячі зони досить бідненькі. Ну можна в Роксолані в Білку зайти, а дитину на тому ж поверсі в Дивокрай віддати в руки дівчат-аніматорів...
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Серед моїх друзів із дітками, які приїжджають у Львів не так часто, найбільше заходять майстер-класи в майстерні свічок(бідя Домінікан) або майстерки з пряників чи майстерня карамелі. І дітям і дорослим це цікаво.

    Але варто з'ясувати чи працюють вони і роблять майстерки на Новий Рік.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Читала вчора на якомусь із сайтів з львівськими новинами, що вони кілька днів тому відкрили новий заклад на верхньому поверсі того будинку, де криївка і найдорожча ресторація. Фішка в тому, що там нема меню і офіціантів, а замовляти треба безпосередньо кухарю. І дитячу зону ніби анонсували, тільки от не знаю, наскільки вона там цікава. Погугліть, може, вам такий варіант підійде. Називається якось чи "висока кухня" чи "найвища кухня".
     
    • Інформативно Інформативно x 1