Діти та домашні улюбленці

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем JuniorSkeptic, 13 Травень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    нє.з такою любов'ю до тварин єдиний варіант-не завдоити тварину.ніякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У нас живуть 2 ангорські кролики. Коли Соломія народилася, Лінді було 5 років. Рідні казали віддати ангорку, бо в дитини буде алергія + покусати може (ця кроля в нас інколи бувала агресивна). Я не погодилася.
    Коли доця почала повзати, я на кілька хвилин випускала Лінду, потім малеча її на руках носила, у візочку возить. ТЬфу тьфу, жодної агресії стосовно дитини.
    2 міс. тому з'явилася Жменька (ця кроля всім підряд руки лиже, добрячка:) )
    Усі троє весело час проводять.
    Правда кролячі клітки в окремій кімнаті, у теплу пору року- на балконі, так що дитина з ними цілодобово не знаходиться
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Не маю нічого проти дітей і тварин. Але якщо за тваринами є належний догляд.
    Мої двоюрідні брат і сестра мали пса (порода колі). Шерсть була кругом. Я коли до них приходила, перш ніж поїсти, гарно мила весь посуд. Про "неймовірний" запах собачатини взагалі мовчу:bad:. Потім вони їхали не море, і пса завези в село, а там його хтось вкрав. Але їх це не зупинило і вони завели собі кота і щура. З котом ще пів біди. А щур :8: він не всидів в клітці, лазив, де йому заманеться. Мої батьки залишили мене на дві ночі в них, я спокійно спати не могла. Першу ніч щур по мені лази, а на другу - кота не припильнували і він того щура загриз.
    Ми наразі дитячий інтерес до тварин задовольнили папугою.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. grаpefruitik

    grаpefruitik миється в бані

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У нас теж є котик, раніше було 2. Одного віддали. Але не із-за того, що не любили чи ще щось, а просто була одна киця і один кіт, а вони разом не вживалися і доводилось їх розділяти. Зараз малечі 8 місяців і з котом спілкується на відстані. Перші 2 місяці кота не пускали у кімнату, де спала доця і він почав нам трохи шкодити. Ходив по великому не у свою формочку. Просто поки я ходила вагітна, то він завжди спав з нами з чоловіком на ліжку, закутаний у моє волосся, чомусь дуже його любив :) :) Потім, коли родилась мала у кімнату перестали пускати і він образився :):) Десь з 3 місяця почали пускати кота і все добре. Один раз випригнув тільки у новий манеж, а потім перестав. У ліжечко ніколи не пригав. Так як мала полюбляє його потягнути за шерсть чи вуса ( бо ще не розуміє, що не можна), то кіт їй просто поступляється і відходить подалі, щоб вона його не дістала. Живуть мирно і це класно. У мене все життя були коти, собаки, тому важко уявити життя хоча б без котика.
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Недавно задумалися над тим, щоб купити хом"ячка. Зараз Христинці 2 роки і 7 місяців. Я розумію, що доглядати за тваринкою буду я, а донечка зможе лише годувати і дивитися на "комок щастя". Літом плануємо хом"яка переселяти на балкон, а решту часу буде жити в квартирі (але не в спальні). Знаю, що хом"ячків іноді заводять в дитячих садочках. Але цікавить ще думка форумлянок.
    Хтось тримає хом"ячків, маючи маленьких дітей? Як щодо алергії і інших болячок?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Бурулькин, ти щось не за те переживаєш. Ти знаєш скільки хом"ячки живуть? Як будеш Христинці розказувати?
     
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Чоловік каже, що Краківський рулить ;)
    Сірійські хом"яки живуть 2-3 роки. Про проблему, як пояснити дитині смерть тваринки, я також думаю...
    Тому і хочемо зважити всі "за" і "проти", а не робити спонтанних покупок
    Просто котика або песика ми зараз навіть не розглядаємо (не через дитину), а так якогось пухнастика хочеться.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    може щура? Я серйозно, вони дуже розумні і взаємодіють з людиною.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Моя племінниця в 4 роки задусила свого хом"ячка. Цілувала його - я тебе так люблю, так люблю і задусила. Трагедія була страшна, купили нового - сказали що вилікували. Новий теж якось впав і здох. Тоді купили кролика. Кролик досі живе, правда в діда з бабою.
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Я тварин люблю, але при дитины з ними обережна. Маю кішку, то вона малого кілька разів мало не вкусила, добре я поряд була. А до батьків не доходить, що небезпечно їх лишати вдвох, що мовляв, що їх "доця" (кішка) дитині ніц не зробить. Мені не вірять, що були випадки агресії.
     
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Ми все ж купили хом"яка :girl_dance:
    Перед тим з донею пішли до знайомих, в яких є той комочок щастя. Христинка перших 2-3 хвилини дивилася, як хом"як лазить, потім наваживалася його погладити, коли той сидів в мене на руках. А вже через півгодини хотіла його в руки взяти. Дуже їй сподобалося те маленька звірятко :girl_tender:
    Зараз Храпа потрохи освоюється на новому місці в трьохповерховій клітці. Христинка вранці вітається з хом"яком, щось їй розповідає, насипає корм в тарілочку. Безпосередній контакт дитини і хом"яка ми вирішили обмежити, тобто не давати Христинці до рук, а лише дозволили гладити.
     
  12. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    в мене недавно був хомяк. в руки не брали бо якись дикий був. але через 2 тижні чогось здох. купила морську свинку. хороший звір, малій кладу на підлогу і вона гладить. головне що можна не переживати що вкусить (хомяк може) бо вони від природи не кусючі взагалі. тільки одна прблема: клітку купляла для хомяка невелику з колесом і для куці вона трохи замала. прийдеться купляти другу.
     
  13. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У нас є папужка, до народження малої він був у нас 10 років, і не було такого щоб з народженням малої його кудись - комусь віддати, зараз малій 1рік 4міс, вона за ним пропадає, поставлю клітку на землю і малої не чути, а він коли її бачить напевно думає "ПОЧАЛОСЬ"!!!!!!!!
     
  14. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У нас те саме з котом. Приходить до хати тільки їсти, або коли малий спить. Інакше "веселе життя" йому гарантовано. А малий за котом аж трісеться. І ділиться з ним всім, що має.
     
  15. mindsight

    mindsight New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    В на кішка - Плашка:) Живе з нами вже дванадцять років. Її коліжанка на вулиці знайшла, а я всиновила, тобто вдочерила.
    Я переживала, вагітною, як це поєднається. На всякий випадок домовилась про її переселення до приватного будинку, ледве-ледве, вона ж стара, частково навіть беззуба вже:)
    Певно, вона знала, що з нею буде у випадку поганої поведінки, і обходить дитину десятою дорогою. Тільки цікавиться возиком та ліжечком, але я її ізолюю з цієї частини помешкання;-)
     
  16. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У нас також кішка живе майже 9 років. Переживала як то буде коли малятко народиться, бо комусь віддати кішку не могли (вона боїться чужих людей). Наразі кицька обходить стороною дитину (тільки до мене пристає молока хоче:girl_crazy:)
     
  17. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    В моєму випадку найважче переконати чоловіка. Кіт в нас забіяка, не агресивний, просто дуже грайливий! Чоловік його дуже любить і якщо б не було кому віддати, мабуть довелось би йому змиритись. А оскільки кота може забрати і моя мама і мій тато, то за нього він спокійний. Татові Тома я не віддам,бо він живе в приватному будинку і наполягає на тому,що кіт має гуляти, а в мами котик гостював неодноразово, коли ми на довго їхали з міста, було все ОК.
    Чоловік переконує мене,що кота треба позичити мамі хоч на перший рік, а далі, коли дитинка підросте можна забрати. Як на мене - це в рази гірше. Знайомити кота з дитиною якраз в той час коли в неї проявляється активний інтерес до тваринки. Все ж маю надію, що до серпня помаленьку переконаю чоловіка.
    П. С. В іншій темі писала,що причиною такого бажання чоловіка є не бактерії іт.д. - кіт домашній, кастрований і страшний чистюля, а те, що котик граючись боляче кусається і любить зачіпатись до нас першим. Ну такий він в нас є))) Чоловік жартує,що мабуть наш кіт переконаний,що насправді він пес)
     
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    В цій темі багато хто писав, що їхні коти прекрасно ладнають з дітьми. Можливо, вам варто скопіювати ці цитати і показати чоловікові.
     
  20. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    А якісь привики котику треба робити, бо хочемо через рік-другий ще лялю. але дуже переживаю через всякі торч-інфекції. А малий страшно любить котів, та й я люблю.... Хочеться котика, але й колеться.
    І чи потрібно котів/кішок стерилізувати?