Діти та домашні улюбленці

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем JuniorSkeptic, 13 Травень 2010.

  1. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Ніяких прививок ніколи своєму котові не робила і стерилізації тим більше. І нічого страшного, малий ніякої зарази від кота ще не мав.
     
  2. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Щеплення - на ваш розсуд, хоча абсолютна більшість ветеринарів каже робити.
    Стерилізація чи кастрація - оптимальне рішення і для котячого, і для вашого ж блага (кіт не страждає від незадоволених інстинктів, не мітить у хаті, не шкодить і не приносить глистів/воші тощо з вулиці, не кажучи вже про те, що якщо ви будете випускати кота на "побачення", він може загинути/скалічіти/зникнути безвісти)

    А ось дуже змістовна передача з Комаровським на цю тему (взагалі не з усіх питань з ним згодна, але саме в цій темі все правильно і пізнавально). Якщо коротко, тварини в домі - це добре і для здоров'я, і для виховання дітей, а страх, що коти можуть становити небезпеку для дітей, безпідставний. Єдине, що заводити кота вже під час вагітності - не варто.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    мені сьогодні запропонували взяти кошенятко, від розумної домашньої киці, яка живе в селі. Дуже хвалили її як маму, що кошенят вчить ходити в туалет ( правда не знаю як), мол кошенятка від неї всі розумні, чистоплотні і т.д.
    А я з одного боку можу взяти, місця достатньо, буде Юлькосу з ким бавитись, собаку нашу моя мама назад нам віддавати не хоче, вже обидвоє одна до одної звикли, + батьки мої мають багато часу на вигулювання, а в мене зараз з цим напряжонка...
    Але мене смущають два моменти: наскільки безпечно для кошенятка те що Юлька постійно буде з ним носитись, бавитись, чи вона його в пориві почуттів не задусить і не замучить? А кіт Юльці не зашкодить? не вкусить? не поцарапає? Бо ж собака максимум могла з закритим ротом побурчати і сховатись під крісло, а тут коти ж не бурчать, вони царапаються, чи я не права? Наскільки хлопотно утримувати в домі кота: Точення кігтів, псуванні меблів, дзюрення в тапки і т.д. Сьогодні чоловікові дзвонила - питалась, то стільки відмовок почула ніби то аргументованих, що вже й сама сумніваюсь чи воно нам треба. Але ж так хочеться щось тепленьке, живе, пухнасте вдома.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    скажу чесно, мені батьки розповідали, що я колись будучи маленькою отак в пориві почуттів задушила котенятко :sad: Я того не пам'ятаю, але у нас кицька бабціна все родила котенят і ми з ними носилися... Згадуючи це я завжди пильную кицьку , коли у нас дома є дітки :) Я вважаю, що якщо брати котеня, то вже дитина має бути в такому віці, що буде свідома того, що це тваринка і їй можна теж зробити боляче.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Наші менші друзі

    Моя сестричка десь в Юлиному віці (коло 2-х років) втопила кошенятко в компоті. ніхто не бачив. відкрили кришку вже було пізно. на питання чого, сказала що він пити хотів!
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші менші друзі

    мій двоюрідний брат теж в такому віці вчив котенят плавати в бочці з водою.. :sad:Ясно, що котенята одразу пышли на дно, а нікого поряд не було, щоб дістати швидко.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Ой, дівчата, аж страшно стало....але ж якось живуть коти при маленьких дітках, чи то вже дорослі коти а кошеняткам ризиковано.....
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    думаю, що так. все-таки кішка більша. З нею не так легко щось зробити, а от котеня маленьке, лякливе, не буде ще так вириватися. Але то все індивідуально. Просто дітки сприймають маленьких тваринок як іграшок.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Залежеть ще і від котеняти...його характеру (сподіваюсь, ви не будете брати 1-2 міс котюнчика, який ще біля мами грітись хоче і ніц більше крім молока не їсть)...
    у нас кіт (4 міс) зявився тоді, як мій брат навчився ходити - і нічо аж такого страшного..руки поцарапані були - факт...але щоб якісь більші пошкодження дитини чи кота - ні..
    зазвичай вони терпиміше ставляться до дітей..., особливо поки ті не виростуть - вважають їх молодшим за рангом, але обов"язковим елементом...
    наш кіт носив мишей, щоб нагодувати олега
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Ми робим прививки нашій киці. Стрижем кігті, миємо очка і розчесуєм....бавимось одним словом.:girl_spruce_up:
    Але то ще треба по дитині дивитись, мої діти ніколи не мали тяги помордувати котів і т.д., легенько хіба погладити.
     
  11. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    У мене киці набагато старші за синочка. Він від народження бачив, як поводяться дорослі з кішками та кошенятами, тому й сам поводиться з ними чемно. Ніколи не зауважувала за дитиною спроб напоїти кошеня, чи ще щось такого. Тільки може сам набрати корму чи води і поставити у відведене місце і припрошувати кицю поїсти чи попити. Але я не впевнена, що поводився б так само, якби тільки зараз взяли вперше кошеня додому.
    У нас дві кішки з абсолютно різними характерами- одна до себе ніколи дитину не підпускає (втікає), а інша- навпаки. То жодній дитина нічого поганого не зробила. В першу чергу треба знати характер кошеняти (як правило. він схожий на батьківський) та подивитись, як дитина реагує на чужих кошенят.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Мій кіт поки обходить доцю дальніми шляхами)) пару раз підходив нюхав, але особливої цікавості не проявляє!
     
  13. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    А я б ніколи не погодилася залишити немовля з котиком чи песиком навіть на трошки в одній кімнаті, чула багато страшних історій. Та ще й в свекрів така кішка була, на всіх чужих кидалася, сама боялася з нею лишатися, не те щоб дитину...
     
  14. kakady

    kakady New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Цікаво, чи не шкодять дитинці попугайчики???!!!бо в нас є 2, і шкода комусь віддати, вони ніби члени сім'ї нашої...))))))))
     
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    В мене киця до меншого відносить як до кошеняти :) Сама до нього не підходить, в ліжечко не йде(єдине що візок їй до вподоби), але якщо почує, що він плаче і довго до нього ніхто не підходить, то вона починає мявкати а деколи і кусьне легенько за руку чи ногу, типу чого не дивитесь за малим, деколи може підійти з діловим виглядов обнюхати його, коли він на руках :) Цікаво як буде коли підросте. З малою вони то не розлий вода, а то тікають одна від одної, як справжні сестрички :)
    Я вважаю що дитина з народження має привчатися до тваринок (мова йде продамашніх тваринок, в нас киця чисто домашня, не гульона). Коли мала була маленька, то в нас жив песик(старенький вже був), мала його до сих пір памятає, хоча він помер коли їй було 1,5 рочки.
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    А в нас проблемка) Страшенно Саша просить якусь тварючку на день народження.Ну я в принципі взагалі нікого не хочу, але малий просить страшно...
    Думала спершу черепаху( не гавкає не нявкає) але щось мені підказує що з черепахами теж не все так просто))) Саша ще заладив про хомячка:khomyak:..незнаю...А в когось є черепахи?
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    неа, не просто )))
    сухого корму не їсть, лише одуванчики, капусту, кусочок яблука як хомьяк для прикладу також не поїсть. Ну і вообщє, живуть вони довго, інтеллекту ніякого, наощупь нічого приємного. Зато як наступиш ненароком то не роздавиш. )))
    В Олі-Льолі є дегу ( як на мене це щочь середнє між мишою але великою, крисою, і ще якимсь хомячком) досить цікаві, достатньо розумні, достатньо активні. Почитай про них.

    Я в житті мала черепаху, кілька папуг, морську свинку, ну і от собаку нашу. Так згадуючи досвід в утриманні цих тварючок, для Юльки оптимальним варіантом наразі бачу папугу.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Хом"яки довго не живуть (чи то у мене скоро здихали???)
    Ми маємо папужку, але від нього багато сміття, хоч клітку мию досить часто(коли крилами махає в клітці, то весь пух і залишки корму летять по всій хаті) :8:
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    В мене те саме, плюс, якщо звечора не накрити клітку, то в 6 ранку вже може бути підйом :girl_bye:, маю ще кота-флегматика ,якого Сашка невпинно дресирує, тому на мою думку. як для дитини краще кіт-флегматик, але тільки флегматик, бо коти всякі є...Моя їсть і спить, її не видно, на тягання хвоста та вдягання в одежки (то Сашка так бавиться) реагує спокійно, якщо то їй набридає, то просто ховається десь і там спить. П.С. запаху від кота нема - киця дуже чистоплотна, головне часто мисочку мити. мала колись німецького дога, то з таким песиком роботи побільше, з ним треба як мінімум тричі гуляти, ну й плюс їжа...таких розмірів песик їсть багато.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    якщо щодня міняти підстилку в клітці, забирати пірья, шкарлупки від корму і підсипати чистенький свіжий.... щось не пригадую щоб в нас аж так все по хаті літало

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:04 ----------

    я так хочу кота британця, ну просто аж неможу як хочу. Але всі в один голос мені кажуть що плакав тоді мій ремонт, нові меблі. Та й хто знає що в нього з характером буде. Сумніваюсь що по кошенятку буде видно його справжній характер в дорослому віці.
    Чекаю поки мала трішки виросте, може тоді разом вмовимо чоловіка і ризикнем кота завести.