Діти та домашні улюбленці

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем JuniorSkeptic, 13 Травень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    в мене була (вмерла від старості). І як Ніколь написала - не все так просто.
    нє ну інтелект є, просто вони не соціальні, їм хазяїн по великому рахунку по-барабану, а дітки ж хочуть тваринку для спілкування хоч якого.

    а щура не хочете - вони такі мудрі (я серйозно). А хом"ячки довго не живуть і всякі хвороби до них чіпляються.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    це необов"язково, але не вгадаєте. Зараз маю кота - нищить все шо бачить. Киця зовсім не нищить. А ще мала в мами кота - то він був такий добрий ніц не нищив і ще й прибирати помагав якби міг :)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Щури ж ніби також довго не живуть.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    ну...просто згадуючи дитинство Сари і її буйні ігри до тих пір поки не подорослішала і не порозумнішала... чоловік пару разів був на межі щоб з неї шапку не зробити. Бо могла за день поки нас немає з ідеально новопостеленого лінолеуму, прибитого плінтусами, взяти і десь по середині вигризти диру і поризривати все навкруги. Кілька разів витягала паркетини і ними бавилась. Про те як вона "читала" пресу я взагалі мовчу. Ну і вообще весело було тоді. Вдруге на такий армагедон я не наважусь )))
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    але довше за хом"ячків, і це, напевно, ще моя любов до щурів говорить :)

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    в котів трохи не так. Собака часто, як лишається сама вдома робить збитки.Їй вдома самій сумно.В собаки моєї сестри лишання його дома самого-це кожен раз стрес для нього. І він таке виробляє... Ну правда він ще має спокійний характер, то й збитки відповідно ще досить помірні. Але от креми всякі і просто маленькі речі вони всі ховають, бо розгризає.
    І до речі я раніше дуже любила йорків, але тепер змінила думку, коли побачила одного :) То така батарейка-енерджайзер... А шкоди які робить, розгриз своїм господарям клавіатуру в ноутбуці.
    А от про котів я таких історій не чула.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    які саме?
    що вони виробляють?
     
  7. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    наш хом'як три роки рівно прожив, помер тихо і швиденько за ніч - думаю від старості. За хом'яком прибирати теж треба щоденно - інакше буде запах.
    Тепер у нас котик сноу-шу - вже рік майже, ніякої шкоди не робить абсолютно, нічого не гризе, кігті точить тільки об спеціально відданий йому "на растерзанье" килимок у коридорі. Дуже компанію любить, малий його в принципі не мучить - але тіскати любить - все терпить мовчки, може лагідно куснути - тіпа "ну відпусти нарешті".
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    моя хіба кігтики точить об крісла і дивани, хоча я їй вже ставила спеціальні штуки для того, не підходить. Тому я їй обстригаю трошки кінчики.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    зразу напишу що в більшості нічого страшного, просто бувають екземпляри (треба зважати на породу), але тоді "тушите свет"

    1. мітять-пісяють (навіть після стерилізації)
    2. мітять-дряпають вікна, двері, меблі і якщо кіт великий то не гірше ніж в собаки виходить
    3. перевертають вазони і просто мілкі речі скидають, бо йому цікаво як воно літає
    пункти 1-3 з віком не проходять - нашому коту 10 років і нічо йому це не помогло
    4. наш іще й кусався, але ми відівчили

    це в нас таєць такий

    кіточка хіба може трохи стрілолист поїсти (ми їй вже один виділили для цих потреб) і навіть коли має "гон" майже не нявкає, так що по-різному буває. Кіточка звичайна чорна-безпородна.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    в мене моєму ремонту кіт не заважає, кішка жила з нами ще до переселення у власне житло, до того возилась з нами по найманих квартирах, але повторюсь, в мене доросла кішка і дуже флегматична...А кошеня так, може дерти оббивку...
    Але в моєї мами котик колись був, то дійсно і територію мітив і вазонки об"їдав...траву , спеціально для нього вирощену, не хотів їсти...
    за папуг - в мене їх двоє, то хоч і міняєм їм частенько підстилку, але оскільки ми весь день на роботі, то коли вони в клітці, все одно дуже махають крилами і все розлітається..Пробувала залишати відкриту клітку - щоб літали собі, поки нас нема, так вони умудрились сісти на картини, пооб"їдати кругом шпалери (корм і вітаміни все їм є) і понакакувати на картини і все, що їм там нижче попалось...Тому тепер випускаю літати строго під моїм контролем...
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2011
  11. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    моя кицька, як тільки щось не по гризе шнури від будь-чого. зараз собі взяла за привичку гризе зарядне від телефона вже 2 змінила,і всерівно((( вже й незнаю що то далі буде....
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2011
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    варіант один - ховати шнурки, або натирати їх гірчицею чи соком лимона-апельсина
     
  13. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    я пробувала оцетом!!! і нічого не дало((
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    оцет, як і миючі засоби лише приваблюють котів
    а гірчиця - противна, цитрусові, взагалі, у складі відлякувачів
     
  15. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    йду я лимончиком натру))) якраз тільки її відганяла від шнурів:girl_crazy:
     
  16. Олята

    Олята Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    моя киця боїться сина взагалі. вона ні разу за два роки навіть не сикнула на нього, хоча що він з нею витворяє в баняки пхав і котят мучив і замість подушки використовував. вона наче розуміє що він дитина. а до року не підходила до його ліжечка. а поки я була вагітна то спала біля мене наче знала що мені треба щоб хтось був поруч. нічого не нищить, ніде не пісяє......ну ідеальна кицька..........
     
  17. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Ну з приводу британця можу запевнити "що плакав тоді мій ремонт, нові меблі" не обовязково. Нашому гіпопотамчику 2,5 роки, в хаті зроблено ремонт і як результат 1 кімната, коридор і кухня в ідеальному стані, в 2 кімнаті часткова заміна шпалер, а от 3 кімната - ховайся. Але то він не навмисне, не дре він у нас вертикальних поверхонь , він лютить щоб те на підлозі лежало - то ми йому старий килим даємо дерти, а з часом цілком розумію , що в коридорі постелимо щось для збору піску і то будем часто міняти, бо кіт буде дерти. А стіни обдер, бо ганявся за мухами (кіт в домі - мухи живуть лише до знайомства з ним), а кігті то в нього завжди є, навіть коли обрізані.
    Взагаліто існує методика навчання кота дряпати те,що ви йому пропонуєте, але то починається одразу як кіт потряпляє у дім : виділяєте предмет для дряпання (на ваш розсуд чи спеціалізований, чи саморобний чи те що вам не шкода - з єдиним застереженням, ви не повинні викидати ту дряпачку) ви берете свого пухнастика і його лапцями дрете дряпячку, через деякий час кіт буде дряпати щось інше, саме у той момент ви повинні його спіймати і насварити, щоб не дряпав і ОБОВЯЗКОВО БЕРЕТЕ І ЙОГО Ж ЛАПКАМИ ДРЕТЕ ДРЯПАЧКУ. Наше коше зрозуміло те до тижня часу, тому проблем з меблями не маємо. Але оскільки кіт жив з нами протягом ремонту, його дряпачка була йому недоступна певний час - тож навернути нам його до неї знову не вдається.

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    Щодо британців є одне застереження - це не пухнастий "пестося". Вони досить незалежні, гратися з вами будуть коли Вони хочуть і як Вони хочуть. Коли щось не подобається - то розвернеться і піде собі. Але до вас лізти не буде, стрибати на коліна, ластитися до ніг постійно. За 2,5роки наш кіт до мене на колі застрибнув 1 раз і то в машині, коли їхали хвилин так на 5, до чоловіка то може 3 рази ну лежав він десь до 30 хв, бо йому того хотілося. Бо коли ми брали собі на руки він зістрибував. Але коли я хворіла то він лягав біля мене на ліжко, хоча на іншому краю. Тепер я більше дома і то на котові відображається - він вже лягає чи сідає блище до нас, хоча коли є заскоки він з нами не хоче сидіти навіть на одному дивані: демонстративно зіскакує і вмощується за 2 метри на підлозі.
    Отакі вони британці - індивідуалісти (такіж характеристики чула від інших співмешканців британців короткошерстих)
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    ми вже спробували взяти кошеня, і були змушені повернути його назад. При чому зовсім не по тій причині що були описані вище, і ми цю причину навіть самі би ніколи не уявили в такому масштабі.
    А котик був чудовий, і я досі дивлячись на його фото хочу плакати, так довго ми чекали на нього і він за той час був для мене наприклад ну вже дуже наш, і імья ми йому придумали задовго до того як взяли, ну але нажаль.....досі часом сумніваюсь чи правильне прийняла рішення відвезти його назад, але сподіваюсь що так

    такий варіант
    навіть теоретично, є також абсолютно неприйнятний.

    З рештою ми вирішили з котом почекати ще так років 4 мінімум, а там далі буде видно.
     
  19. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Коли мій батько був ще маленький...в хаті був кіт(вже досить старий,років 12,але дуже мудрий)...і коли бабуся залишала дитину біля кота,то він не відходив ні на крок,аж поки не прийшли інші наглядачі.Сидів, але не спав.Постійно дивився за тим,що дитина робить.А коли до дитини підходили чужі люди починав шипіти,тим самим захищаючи дитину.От такий розумний котик в них був.Але одного разу, коли він шось клянчив на кухні...йому сказали "Васька, а ну пішов звідси!Ти тільки мішаєш"...от і на тому закінчилось...кіт пішов з хати і не повернувся.Може вік вже піджимав,але совість мою бабусю все таки мучила.
     
  20. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Тваринка для дитинки

    Дівчата, чи маєте дома якихось тваринок, як вважаєте, кого краще купити дитині?
    Ми купили малому шиншилу, живе у нас уже півроку, він її дуже любить:) дуже задоволені цією тваринкою, чистоплотна, не пахне, не шумить, їсть мало і така м'якенька:))) випускаємо погуляти по кімнаті, так вона скаче і на руки, а чоловік привчив її заглядати йому в обличчя і торкатися носиком до його носа)) коли малий грається іграшками - вона підкрадається до нього, хапає щось маленьке дерев'яне і тікає, а малий за нею бігає, смішать нас)))
     
    • Подобається Подобається x 1