Дитина - лівша

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalka, 21 Липень 2007.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Лівші такі самі файні дітки , як і правші :). Нормальні вчителі нормально ставляться. В мене Ліля теж лівша, і якщо я сина вчила як виводити букви тримаючи його ручку в своїй, то у випадку із доцею, в мене букви лівою рукою получались значно гірше ніж у неї. І вона тішилась ,що пише краще ніж мама:). Дитина зараз лише 3-тій місяць у школі. Пише гарно,якщо не поспішає. Так , нахилу нема, букви переважно прямо написані. Але в усіх зошитах у нас наліпки "молодець" :). Так що то не є проблемою. Ще коли ми ходили на підготовку ,мене вчителька просила,що якщо я правша ,то щоб я не вчила писати дитину лівшу(тобто саме виводити букви), бо навчу не правильно. Оскільки вони зовсім по-іншому пишуть. І це правда, спостерігаючи за ручкою донечки,бачу що вона зовсім "не так" як я пишу, але в неї це получається і гарно :).

    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

    Тепер цього не роблять.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Головне, щоб не мучили нас з тим нахилом, і плюс читаю, що може допускатися розривне письмо. Головне попасти на адекватного вчителя.
     
  3. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    попробуйте спеціальні ручки для лівші, вони йдуть під нахилом і не царапають при письмі, коли дитинка пише лівою. Мій кавалер,вже в 8 класі і пише лівою ( як і в принципі все робить лівою)
     
  4. Відповідь: Дитина - лівша

    І в мене дитина лівша. Писати їй важко, букви негарні, але нахил робить, "завалює" букви вправо. Крім того, деякі букви і майже половину цифр пише "дзеркально", в інший бік розвертає (якщо не наголошувати, як правильно писати).
    Вчителька розуміє, що дитині важко писати лівою рукою, але намагається похвалити за найменші успіхи.
    До речі, в нашому класі кожна 4-та дитина лівша:girl_impossible:
     
  5. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Я була впевнена що моя дитина лівша. Все робила лівою. Пише лівою. Але зараз бере ложку в праву руку. Як то так? Стає правшою.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитина - лівша

    Думаю, що у дитини може бути рівнозначно розвинені, як права, так ліва півкуля головного мозку, а все інше залежить від вправляння руки. Якщо наприклад, в садочку дитині наголошують, брати ложку в праву руку, то вона її вправляє і автоматично бере дома так. У мене чоловік рівнозначно, як лівою так правою рукою володіє, правда у школі його перевчили з лівші на правшу, тому вбільшості все робить правою рукою.