Дитяча агресія

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та ми вчора говорили якраз із тим, котрий і був у іншому кутку кімнати. Але ми не були готові до розмови, я думаю, та й Дарко зразу захотів іти геть і все. Треба йти на розмову ще раз, однозначно!
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю а як Дарків шлунок? Вже їсть?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я їх ще ніколи не бачила. То не так, як у школі, тут для батьків ніяких зборів не проводять.

    Наразі вирішила йти й поговорити з ними, бо мене дуже схвилювала така ситуація. Поліцією поки лякати не буду, але те, як вони за дітьми дивляться, мене турбує й однозначно не задовільняє.

    Учора з*їв цілий таріль зупи. Значить в порядку. :xaxa:
    І все ж мені в голові не вкладається. Дитину вдарили в живіт, що аж рвати пішов, а того ніхто не бачив??? Мій Дарко до вигадування історій не схильний, тому не вірити підстав нема. Та й плакав рано, що не піде, бо там його б*ють... А такий був щасливий. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Можна просто поговорити з батьками, які привозять (забирають) дітей коли ви відвозите і забираєте малого.
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю може просто не завозити його кілька днів, хай встигне заскучитись. Бо як він плаче то то серйозно тим паче наскілька я зрозуміла з прочитаного він абсолютно не плаксій і капризуля.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Проблема в тому, що я там доволі рідко буваю, тому говорити буду саме з інструкторами наразі. Як до них не дійде, буду думати щось більше. Там ті інструктори дуже приємні й ситуація їм не надто комфортна, то видно, от тільки я не хочу, аби викинули саме Дарка за те, що вони захищався, і то лише тому, що його не захистили. Я їм учора так і сказала, що якби це зупинили завчасу, він би не мусів захищатися сам.

    Як далі буде жвиндіти, то може день і пропустить. Тільки то нашому таткові доведеться день посвятити тоді. Я таки дуже хочу сподіватися на позитивне вирішення справи.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    я періодично маю катавасії в спортивній школі (займається греко-римською боротьбою)... але в нас щось з"ясовувати - без користі:girl_cray:
    або забираєш дитину, або вона сама собі дає раду. щоправда в них тренери - молоді хлопці, що ще не зовсім втратили страх, то як якийсь ексцес, то намагаються бути уважнішими. але діти є діти і за ними важко впильнувати: комусь не дають спокою успіхи іншого, корийсь нервовий дуже, а багато є хлопчиків взагалі страшно недоглянутих і, підозрюю, таких, що буянять, аби на себе звернути увагу...
    а з футболу ми таки забралися після схожої з Лілею ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тримаєм кулаки щоб все було добре. А щоб не офтопити. Я так втомлююсь перший тиждень на роботі після відпустки що ледве до хати прилажу то жах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Була в нас минулого року така ситуація. Сидів Ромчик з хлопчиком за партою, який його постійно зачіпав: без причини обзивав, штурхав, одного разу по голові книжкою стукнув досить сильно... Хуліган і двієчник, словом. Ромчик казав про то вчительці, результату не було. Пішла я до школи і попросила дитину пересадити і з ним теж поговорила спокійним тоном. Вчителька пересадила його на одну парту вперед і саме перед тим лоботрясом. Так він умудрявся ще його копати в стілець на уроках і в спину штурхати. Ну мене то заїло конкретно:girl_devil:. Бачу, з вчительки мені толку мало. Пішла я з самого ранку, як діти йдуть до школи, стала на вході і вичікую, коли буде то чудо йти. А пацан на голову вищий від Ромчика і вдвічі грубший. Короче, побесідувала я з ним так і такими словами (бо інакших він не розуміє), що він аж зіщулився, а ще як назвала йому його домашню адресу, то взагалі... З того часу пройшов вже рік, але той хлопець у класі навіть не дивиться в його бік.
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Правильно! Оце супер рішення. В мене знайомий має сина, який не любить розпускати кулаки, від дітей в класі на рік молодший, ще й заївся з "хлопчачою елітою" класу, короче вони йому жити спокійно не дають. То мій знайомий попросив в брата косуху, мотоцикл, зав"язав бандану, а сам мав густе довге волосся, тільки вусів і бороди бракувало :) Йому хватило 2 хв - показатися тільки :) Короче ті йолопи в класі більше малого не чіпали, а на коридорі обминали десятою дорогою :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я тут з одним українським малим теж так "побесідувала". Відтоді Дарка й пальцем не зачіпає. :xaxa: Але от з канадськими я би не ризикнула, не тим ликом шиті. Ліпше я інструкторів помордую. Безпечніше. :)

    Дуже дякую всім за підтримку!!! Бо я щось так розгубилися цього разу...
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Так, звичайно. Я ото читаю про ті канадські порядки, то як на другій планеті:8:. Навіть не знаю, чи то добре, чи погано.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ні добре, ні погано. То хворе якесь, чесне слово. Усі мають бути комфортними для решти. :8:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча агресія

    Можливо офф, але знайшла картинку в тему:
    [​IMG]
    Можна використовувати як пораду батькам агресивних дітей:)
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяча агресія

    Суперова картинка! Дякую!!!

    А наша історія з переслідуванням завершилася так.
    Я не пішла на розмову, але подзвонила. Сказала, що мене дуже турбує, що Дарко, який ще минулого тижня обожнював свій табір, плаче вранці й просить не відводити його туди, бо його там б*ють; що мені дуже залежить на тому, аби моя дитина чулася щасливою та безпечною й не потерпала від переслідування, при тому фізичного; що не розумію, як то інструктор не бачив, що в понеділок його вдарили в живіт і він аж рвав після того, а лише бачив, як Дарко іншого копнув у вівторок, притому з метою самозахисту, оскільки вчитель, навіть бачивши штовханину, того не зупинив...

    Що зробили в таборі.
    Провели для дітей заняття про те, як треба показувати один одному повагу. Сказали мені, що Дарко був дуже позитивно налаштований до співпраці в тому плані, але той інший хлопчисько - ні. Відповідно для нього й Дарка провели ще одне окреме заняття на тему взаємоповаги. І тепер їх постійно старатися тримати зайнятими, під наглядом і на відстані один від одного. Будемо сподіватися, що так буде до кінця табору.

    Мені дуже дякували за відгуки та співпрацю. :)
     
    • Подобається Подобається x 20
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дитяча агресія

    Добре що все буде добре, тепер триматимемо кулачки щоб і далі так було.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяча агресія

    Нині Дарко навіть не снідав. Швиденько зібрався, взувся, приніс мені сумку для обідів, аби їду йому спакувала, запакував усе в наплечник, вбрав його й був готовий іти, так скучив за табором за ті три дні...
    Дуже переживаю й сподіваюся, що цей тиждень мине без ексцесів. Не хочу, аби раптом йому збридилася улюблена справа через агресію до нього...
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дитяча агресія

    Це дійсно важливо. Але якщо так спішив що аж не снідав значить все окей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяча агресія

    Говорила я нині з новою Дарковою вчителькою. Розповіла, що було в попередній школі трохи. Питали мене "що то за школа?" :girl_crazy:

    І то все би було смішно, може, якби не те, що він дівчинку вчора вдарив за те, що забавку не поділили. І скільки не прошу, аби говорив з людьми, а не фізично справи вирішував, він далі те саме робить. Так воно швидше таким шляхом йому виходить, але ж наслідки які! Невже не страшно йому тих усіх наслідків? То якийсь маразм.

    Шукала я причини, знайшла дві: привертає увагу, промацує ґрунт. Те саме й учительці сказала. На бойових мистецтвах теж була проблемка, коли він давав здачі хлопчикові, що його ображав, але дійшло до обох і то більше не повторилося. От тільки там інструктори дуже чітко все ставлять на місця й без поблажок. Попросила вчора Даркового інструктора поговорити, що в школі не можна силу застосовувати, сподіваюся, що допоможе.

    Нині рано під час розмови (там був директор, 4 вчительки, я і він) Дарко був як замурований. Я реально бачила, як він поставив між собою та нею мур. Сподіваюся, що він таки почув усе сказане, бо за всю розмову ні звука не випустив, лише кивав головою. Бідне чудо, отако саме собі шкодить і не бачить того. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча агресія

    Ліля, а вчителька тобі як? Подає якусь хорошу надію:girl_crazy:?
     
    • Подобається Подобається x 1