Дитяча агресія

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Червень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас- заламування рук і нарікання. Коли були розбірки і одна мама м'яко натякнула на участь вчителя ,вона жалілась потім "Я зрозуміла-у всьому винен вчитель". Класика жанру. Я підставивши себе сказала, що так- вчитель таки винен багато в тому, яка ситуація в класі. Але в нас важкий варіант, вона дуже двояка людина :в той час, коли жаліється іншим батькам, з його мамою ні слова, замовчує.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  2. evita

    evita Active Member

    Невихована мама ,дитина з батьків приклад бере .Це віддзеркалення батьківської поведінки .І ще й перекидає вину на іншу дитину.
     
    • Тупо! Тупо! x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То таке узагальнене твердження, чи стосується конкретно Liliyah Romanova?;)))

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    В нашому випадку якби не агресія,але ігнор,ніхто в класі (новенький) з ним сидіти не хоче.Болить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А скільки він вже в новому класі? Дайте дітям трохи часу - хай попридивляються. Це краще, ніж коли одразу беруть новеньких в обороти, користуючись тим, що дитина хоче сподобатись новому колективу, а потім навпаки - відштовхують.
     
  6. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    В класі з вересня.Керівничка каже ,що все нормально,нічого такого не зауважила.Але коли дітям сказали,що можуть сідати хто з ким хоче,то виявилося,що з ним ніхто.Говорю сину ,що напрошуватися в друзі не треба.По словам сина,хлопці себе вважають крутими,бо грають у футбол(мій не може,стан здоров'я)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А який то клас?
     
  8. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    П'ятий клас
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вона має вирішити це питання. "все нормально, нічого не помічаю" - це не відповідь педагога.
    може занадто велика частина мого кола спілкування це мами, що живуть закордоном,
    але варто трохи виходити за межі вузького мислення і оцього "кожен за себе"
    вчитель теж несе виховну функцію в школі, і має допомагати соціалізації дітей
    це теж проблема, багато "крутих в школі" потім не знають як соціалізуватися в дорослому житті, коли футболу недостатьно
    емоційний інтелект дуже важливий, дуже
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Обіймаю Вас. Але на все треба час. Комусь більше, комусь менше. З власного досвіду знаю як важко деколи давалось мені спілкування з однолітками.
    А є хтось у класі, що подобається сину? З ким би хотів товаришувати, чи хоча б спілкуватись? Можна було б організувати якесь позакласне спілкування? А можна було б декількох однокласників організувати? Кіно, піца тощо. На вчителя я б дуже не розраховувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Є діти,з якими йому добре спілкується,але не більш.За близьке товаришування ані не йдеться.Відчувається загальний негласний ігнор.Якби решту дітей бояться порушити це замкнене коло
    Додам що ми(чоловік і я) теж не"обросли" друзями,компаніями.Син комунікабельний,добре вчиться,знайшов контакт з вчителями,з дівчатками деякими.У дворі є один друг.
    В початковій школі була та сама проблема.Я заплуталася .
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1