Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можна і до завідувачки, можна і в відділ освіти... правда, не впевнена, що це допоможе. З власного досвіду - дуже великий брак кадрів, люди просто не хочуть іти на таку малу зарплату. Тому скарги навряд чи допоможуть із заміною. Ми були в старшій групі, коли одна з двох виховательок перед новим роком пішла в декрет, то до випуску фактично була лише одна (часом хтось заміняв, бо 2 ставки дати не можна, а хіба 1,75 максимум). Шукали працівника ще задовго до декрету, щойно вихователька вийшла заміж і повідомила про вагітність, але безрезультатно. Та вихователька, що залишилась сама, ледве вигрібала, бо то морально дуже важко так працювати, проводити різні заняття, готувати свята, і дітей майже 30... Вона була чудова, і ми всі їй дуже вдячні.
    Сумніваюсь, що зараз ситуація покращилася, бо молоді приходять і йдуть, у Львові зараз вигідніше працювати нянею приватно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    У відділ освіти навряд чи поможе. Я так телефонувала восени. Сказали, що тотальний брак кадрів, ніхто не хоче іти на таку заробітню плату, тому нічого не можуть вдіяти з тим.
    Син почав ходити і якраз тоді була лише одна вихователька і то по пів зміни. Решту часу постійно інші працівники підміняли - логопед, зам завідуючої і т.д. Для нашої адаптації то зовсім не сприяло.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  4. evita

    evita Active Member

    Хотіла б спитати ,хто які думки має про влаштування і перебування дитини в садочку?Маю пояснити,що я сама ще покищо не мама ,питаю це для своєї сестри.Сестра каже,що боїться дитину віддавати чужим людям (в садочок),причин є багато для цього....

    Особисто я,пам'ятаю ще зі шкільних часів ,десь в класі 10-11 в нас був "профцентр"(як саме,кокретно це називалось непам'ятаю),суть в тому,що я проходила цей "урок"в садочку.Тому враження від самого садочка трохи кращі чим від вихователів,вічно випивших(при дітях!випивали),дітей силою вкладали спати(лупили їх ...)Дивитись я на це все немогла......
    Але розумію,що то лише один випадок і садочки і люди різні всюди...
    ....недавно,знайшла статтю на цю тему,якщо знайду її в закладках на комп'ютері,викладу сюди

    ...знайшла

    Чи потрібно дитині ходити в дитячий садок - ПСИХОЛОГІС


    Я б сказала,що дит.садочок -це як дві сторони однієї медалі.З однієї сторони я як майбутня мама хотіла б провести з дитинкою весь свій час,щоб була під моєю опікою,з другої-хочеться реалізувати себе в професії....
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2020
  5. Nola

    Nola Member

    дівчата чи є тут мами діток, котрі зараз у середній групі у садочку №153 або №163? дуже потрібна Ваша інформація!
     
  6. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Хочу на осінь/кінець серпня віддати маленьку у державний садок на Сагайдачного, номер 132.
    Хто що знає чи чув - поділіться, буду дуже вдячна. Вагаюся, чи давати туди, чи у який інший у цьому ж районі.
    Думаю, що маленька попаде мало не всюди, у нас дуже хороший час реєстрації (в мене прямо іскри з-під пальців летіли, коли відкрилась можливість реєстрації).
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Треба термінової підказки. Вік дитини від 3 років (на момент коли піде в садок буде 3р.9м.), то яка група в садочку? Молодша?
     
  8. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Це ще молодша.
    молодша група - від 3 до 4 років;
    середня група - від 4 до 5 років;
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нагадайте, будь ласка, коли приходять оті запрошення у садок? З тим карантином боюсь прогавити наше. Бо повінь повінню, а в садку має бути наше місце))). А, і як взагалі виглядає ця процедура зарахування в нормальних умовах? По списку ми ніби проходимо (5 в черзі, ще й з пільгою). Дякую!
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, потребую колективної думки. Чи послали б ви дитину у садок зараз з пн 18.05. В нас відкривають садки в санітарному режимі. Маленькі групи до 10 дітей, виховательки можливо інші і групи збірні, без мяких іграшох, але можливо можна принести свої тверді. Виховательки з заслоною на обличчі в халатах і рукавичках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ми ходимо від 20 квітня. В Чехії садки на рівні держави не закривали. Але на рівні районів могли бути обмеження. Наш садок на деякий час закривали, бо дітей ніхто не водив. Коли ситуація стабілізувалася, то відкрили. Спочатку ходило до 10 дітей, плюс діти весь час були в масках, плюс обмежений доступ батьків в садок. З 4 травня вже без масок. І відкриті всі групи, дітей є десь відсотків 70-80.
    Щоправда то приватний садок і дітей там загалом є 30 приблизно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я б послала з радістю)))
    Але тут такий момент, чи Вашій дитині буде нормально з іншими виховательками. Моєму малому зараз байдуже, яка вихователька, головне щоб хтось з друзів був, а в молодшій групі був дуже привязаний до однієі виховательки, інших не признавав, то тоді б не віддала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    До речі, кажуть в уряді, що можливо з 22 травня дозволять відкрити садочки (в межах 2-го етапу послаблення).
    Я вже думала, що ми цього року в садок вже не попадемо, відразу в школу)
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @phobika заздрю білою завистю. Ми з 12.03 самоізолюємось. Я вже просто настільки фізично і мораль виснажена працею з дому. Чоловік постійно по відрядженнях. Я вирішила, що дитині треба емоційно здорову маму, що в пн піде, але, якщо буде повний треш, то ще посидимо в дома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    "Куроче" дзвонила мені директорка з садка. Сказала, що діти будуть в своїй групі і зі своїми виховатетями. В групі 4 дитини.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка чи є якась приналежність до дитячого садка за пропискою/адресою проживання?
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мене цікавить перевід з одного садка в інший, як це все має відбуватись.
    І що робити, якщо місця не буде в новому?
    Ми змінюємо місце проживання, прописку, меншу буду реєструвати вже в новий садок, а старшому ще два роки до школи, хочу теж в новий дати.
    Загалом я дзвонила кілька разів в новий садок, але телефон ніхто не піднімає. Піти туди чи що?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    По ідеї, треба в новому садку написати заяву про переведення в зв‘язку зі зміною місця проживання. Але зараз карантин, директора певно нема на місці. Хіба шукати її контакти через знайомих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Що вирішили з садком? Ходить доня?
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @phobika так ходить. Навіть задоволена. В групі з нею 4 дитини, 2 хлопчила з її групи і старший брат одного з тих двох хлопчиків. В пятницю було їх 2є, брати не прийшли. Але кажуть, що з понеділка буде більше дітей. Загалом в садку 5 чи 6 груп, в кожній 25 дітей. Але зараз може бути лише 48.
     
    • Подобається Подобається x 1