Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ы ми не говоримо...нам 4,5 ...не роблю поки проблеми з того
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Дівчата, виникло запитання. Коли ви наприклад сидите в інтернеті, чи вишиваєте, в"яжете... де знаходяться ваші маленькі дтки? Чому виникло запитання. Дізналась, що знайома майже увесь час тримає дитину в іншій кімнаті за майже зачиненими дверима. Дитина там і бавиться сама і засинає... Для мене це якось неправильно. Не можу навіть до голови брати, що малий постйно сам, він же ж так любить зі мною розмовляти. Я часом навіть займаюсь чимось, як гляну як він мене дивиться, зразу усе залишаю, щоб з ним побалакати. І він так радіє!
     
  3. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Коли сиджу в інтернеті, то малий завжди біля мене райзує, порядок наводить, коли вже надоїдає то просто вилазить на мене і не злазить поки не ступлюсь від комп'ютера, або дам цицю і знов спокою на 10-15хв., як коли. На даний момент бігає по хаті за котом. А про те, щоб в другій кімнаті він був і мови нема, він би таку істерику закатав, що всі сусіди б чули, він привик щоб з ним хтось був. І я спокійніша коли він в мене на виду.
     
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Настя почала виговорювати звук "р" рівно в 3 роки. Зараз говорить як "стара баба":girl_crazy:. Вже аж скучати почала за тим періодом, коли вона так по-дитячому говорила.
     
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Маю такий приклад своєї подруги - дитина змалечку засинала сама в ліжку, сама бавилася сидячи на дивані, дитину мало брали на руки, щоб не розбалувати, та й спілкувалися мало.В результаті в дитини постійні істерики, страшено привязана до мами, говорити, ходити почав пізніше за інших, хоча дитині нічого не бракує.
    Спочатку я також думала, що дещо з вищеописаного правильно, але материнський інстикт ніколи не помиляється і слухати за зачиненими дверима поки твоя дитина плаче, але не брати його на руки не могла.
    Зараз малий вже не потребує щоб я постійно була поруч, коли йому я потрібна сам прибігає і проситься на руки - обійме притулиться і далі вивчати світ.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ну це або дитина гіперспокійна, або в знайомої сталеві нерви. Мій як був малий, то чаю не давав попити без нього (навіть в туалет разом). За компом сиділа тільки коли спав, бо робити тоді не могла нічого - просинався він найменшого шуму.
    А про саму теорію. Я не люблю крайнощів і вважаю ненормальним як ізоляцію дитини так надмірну опіку.
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    в мене таке б не пройшло...Домінік постійно зі мною, цілий день...коли я за компом він, або їсть, або дрімає на мені, або в качельці ,але я мушу до нього говорити ,давати -подавати іграшки і т.д., або сидить в візочку теж з іграшками...ось так.
    Він може сам бавитись, але коли розуміє,що моя увага звернена до нього, якщо я просто сиджу біля нього все ок,як тільки дивлюсь в монітор чи беру вишивку відразу капризує:girl_crazy:(щастя маю зараз iPad)
    і взагалі вже кілька днів направду вередує. Тягне мій мобільний,чи шнур до компа,якщо я їх забираю то починає пищати:girl_mad: то він так вже характер проявляє? не знаю як з тим боротись, бо ще ж маленький...завжди думала,коли бачила вередливих дітей,що мій таким не буде, але тепер страшнувато:girl_crazy: насправді не те щоб він був дуже вредний, просто хоче постійної уваги і ще він якийсь мегасоціальний чи що....мене однієї для нього протягом дня реально мало...
     
  8. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    дівчата підкажіть будь-ласка що робити....
    у синочка мого очко сльозиться і трошечки закисає зночі ( в день я промиваю чайочком і грудним молоком) а чи можуть бути якісь каплі?
     
  9. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мала аналогічну ситуацію, молоко, чай не допомагали, почала капати каплями сульфацил, але спитайте в аптеці які для діток, і витирала сухими серветками очі, перейшло за день.
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мій наприклад також досить спокійний і якщо його залишити на пів години -годину, то він би бавився сам, або просто дивився б на забавку. Але я не можу його залишати повністю самого по причині "хочу посидіти в інтернеті". І коли щось роблю на кухні мушу його бачити і час від часу підходжу щоб нагадати,, що я поруч. і дуже приємно, що він зразу посміхається)) Не думаю, що це надмірна опіка. Просто мама набагато цікавіша для дитини ніж забавка, то як можна майже повінстю ізолювати дитину від такого спілкування і приходити лише коли кричить або хоче їсти.
    Цілком реальні такі наслідки! І як може мама собі таке дозволити! Це сумно.
     
  11. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ми капаємо левоміцетином, одне пройшло, але Маркіян собі переніс в інше, тепер знову капаємо. сульфацил теж може бути, але ці каплі дуже печуть в очка (випробувано на собі).
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    е ні, дитина потребує маму і як приклад для наслідування! ми робимо все разом, хоч сама я б впоралась швидше)) а закрити дитину саму - то погана ідея, зрештою зробити кімнату стовідсотково безпечною важко зробити, а діти дуже креативні пошкодити))) я не уявляю як це??? принаймі, в моєї доні такий темперамент, що про "залишити саму бавитись" - годі мріяти...
     
  13. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    коли я щось роблю малий знаходиться біля мене, мені так спокійніше а йому цікаво))) ну як набридне то може собі піти в якусь кімнату але я тоді кожну хвилину бігаю до нього. а от коли за компом то зразу на коліна і помагає клацати:connie_pull-pigtail

    а в мене назріло питаннячко: малий ревнує мене до чоловіка, муж може підійти поцьомати, обняти малий зразу підривається і бере мужа руку і відводить від мене...?я незнаю як себе поводити, але потрібно якось показати/пояснти що так має бути, що ми любляча сім"я. у Вас таке буває?
     
  14. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Було, спершу ревнує вас бо то його лиш мама, потім будет ревнувати чоловіка бо то його лиш тато ,а потім буде сам просити аби мама і тато цілувалися:xaxa:
    А як поводитися так і далі цілуватися і обніматися, але якщо малий віддаляє то відходити аби не дратувати його, але говорити , що мама не лише його а і татова дружина і що татко маму любить.
    Тепер мала коли бачить шо ми цілуємось чи обіймаємося то підходить до нас і обіймає нас сильно і каже "Тато, мама , Я ми одна сім"я" видно що дитина тішиться коли бачить таку взаємну любов і відчуває злагоду
     
  15. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Це , як на мене, дико. Можливо , дається взнаки моє гуртожитське дитинство , але я би ніколи не залишила саму дитину маленьку. Старшого можу залишити в кімнаті самостійно бавитись (без нагляду) десь біля півтора року уже . Але все рівно маю чути , що він говорить .
    Ой як Вам повезло ! Мої ні один ні другий не хотіли залишатись хоч на 2 хвилинки самі . Старший десь до року часу мав постійно мене бачити .І Ромчик зараз так само поводиться.
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Думаю це тимчасово) Він ще дуже маленький. І з кожним днем все більше мене потребує і частіше "викликає " на розмову. Думаю несправедливо забирати в дитини можливість поспілкуватись з мамою по причині посидіти в інтернеті чи ще на щось подібне. Ми з Ромасиком все робимо разом і їсти готуєм і їмо і бавимось і вишиваємо. і отримуєм від цього море задоволення обоє. А якщо краще коли маленьке дитя десь за стіною, дверима, то можливо немає такого задоволення?? А от це вже дійсно сумно(
     
  17. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    І наш малий дуже тішиться коли тато маму цілує,або підбігає до нас і починає нас обох обіймати і казати мої-мої)))
     
  18. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Хотіла запитати, чи літав хтось з дитиною до року у літаку і як дитина це перенесла. Хочу через кілька місяців летіти з малим і хвилююся як він все це перенесе????:d25:
     
  19. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    в мене коліжанка літала.малій тоді десь 6-7 місяців було(летіли з Америки і обратненько)то мала майже весь час спала:d25:.жоден педіатр вам того не порадить-ніхто такої відповідальності на себе не візьме,але мами літають...:girl_cool:

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    звиняйте дівчата,якшо буду дуже остра,але в дит.будинках дітей до рук не привчають і за закритими дверима тримають,і ніхто з ними не возиться,не пізнає світ,не закладає змалку віру в себе ,свої сили і любов до світу...і це зрозуміло-на всіх їх не вистачить-пару замаханих дітьми і жизн"ю няньок....але коли є МАМА?!!як таку поведінку пояснити???????!!!!!!!!!!!!як мені не пояснюйте-я цього не сприймаю:girl_cray:кожен може вимордуватися поки сидить в декреті:ed4d70def841dc74b57,і хотіти якийсь час нічо не бачити і не чути.тоді можна дитину зайняти,або татові дати і впасти на той час у нірвану........:girl_spruce_up::d23::d64::girl_dance:але це системою бути не може!!!!засипає само-ну то капут...:girl_devil:
     
  20. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Sapiha,я тут ще дещо по вашій темі знайшла,може згодиться:girl_claping: Работа авиакомпаний налажена таким образом, что детей до 2-х лет перевозят бесплатно, за исключением бизнесс-класса. Если решили лететь бизнесс-классом, нужно заплатить 10% от стоимости взрослого билета. Причем в обоих случаях, для ребенка не предусматривается индивидуальное место, ему придется сидеть у вас на коленях.

    Если летите с грудным ребенком, ему будет намного комфортнее в маленькой люльке, на борту самолета их выдают бесплатно. Стюардесса проведет инструктаж и поможет правильно прикрепить его рядом с вами, расскажет о правилах безопасноти и особенностях использования люльки. Так же, как и билеты, люльки лучше заказать заранее, их может не хватить. Обязательно уточняйте, какого роста ребенок туда поместится, стандартная длина люльки предполагает, что ребенок будет ростом не больше 60 см. Альтернатива люльке есть: возьмите в салон самолета коляску, предварительно сдав колеса в багаж, а можете воспользоваться переносным автокреслом.

    В любом случае, путешествуяя с малышом, вам удобнее будет занять передний ряд пассажирских кресел. Для этого необходимо всего-то приехать на регистрацию немного раньше, чем остальные пассажиры и сообщить все детали персоналу.

    Часто случается так, что лететь нужно незапланировано, и вы конечно же не успели купить билеты заранее. По интернету всегда можно авиабилеты купить быстро, просто посетив необходимые сайт компании «Мосинтур». К тому же, билеты здесь продаются без наценки, вы просто оплачиваете стоимость билета. Оплатить билеты можно и через кредитную карту безо всяких комиссионных сборов.

    Если в самолете некуда установить автокресло, захватите с собой слинг или другое присобление для переноски малыша. Во время полета он сможет спать у вас на руках, прижатый слингом и вам так будет спокойнее, руки не будут испытывать дополнительных нагрузок. Это удобно еще по одной причине: в слинге вы сможете пройтись по салону и укачать плачущего ребенка.

    От шума в ушах, который неминуем при взлете самолета, малыша спасет мамина грудь, дать которую ребенку гораздо удобнее в слинге, закрывшись от любопытных глаз
     
Статус теми:
Закрита.