Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. kewa

    kewa Well-Known Member

    І ми зараховані :girl_claping:

    Чекаю смс
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата підкажіть коли то можна дитину в садок реєструвати щоб запізно не було і у скільки садків тепер реєструють?
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Якщо то Ви народили зараз у 2019 році, то зможете реєструвати з 1 вересня 2020 року)
    Зараз після 1 вересня будемо реєструватися ті, в кого діти народжені в 2018.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже скоро можна буде реєструватися в садочок. Я глянула сайт, щоб хоч мати уявлення, що там і як. Так от там треба вибирати три садочка. Чи то не обов'язково, і можна один-два?
    І щодо дати зарахування. Якщо я виберу з 1 вересня 2020, то вже тоді треба віддавати, чи можна буде перенести? Бо не знаю, чи якраз через рік віддам. А якщо з вересня 2021, то вже більше трьох років буде, трохи пізно тіки починати.
    Ну просвітіть мене з тою реєстрацією)
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Thebestnata
    З старшим я двічі переносила.
    От цього року лише в 4+ ідемо.
    Можна і два вибрати, але як є можливість трьох, то чому б і ні. Першим всерівно ставиш пріоритетний. І протягом року можна все редагувати, міняти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу змінити пріоритети, але не можу. Читала у фб, що ніби після 1 вересня. То правда? Чи я щось прогавила?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  7. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Rodionochka так, з першого вересня можна буде редагувати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Та чого в 3 пізно починати, прекрасний вік. Насправді, у мене така ж ситуація буде, малій наступного року тільки 2 роки буде у серпні і мені, здається, що вона геть буде мацьопа. Бо старший пішов в садок у 3,8 - тож це не до порівняння. Я вирішила, що буду дивитися по дитині. Якщо дитина шустра буде у всіх планах - фізичному, а особливо психологічному, то домовлюсь із садком, щоб ми почали пізніше ходити, десь біля 2,5 років. Якщо бачитиму, що рано, то перенесу заявку в молодшу групу і піде в 3 роки. Наразі не роблю з того проблеми, просто оцінюватиму готовність дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зараз мабуть не можна ще, бо іде друга хвиля зарахування. Думаю, після 1 вересня, то правда.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, якщо дитина народилась в 2019 році, то потрібно її реєструвати вже цього 1-го вересня? Чи наступного року?
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Реєстрація новонароджених починається о 9.00 у перший робочий день вересня за рук до зарахування у групу раннього віку або за два роки до зарахування у молодшу групу.

    Тобто, вам реєструватися в 2020.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Записала сьогодні дитину в садочок. Сайт, звичайно, підвисав. Кількість дітей в групі ще не видно. То означає, що невідомо, чи ми кудись потрапимо...
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    І ми нині з горем пополам з надцятої спроби зареєструвалися. По пріоритетному садку поки 29, але скільки там набирають не знаю.
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І в нас 29)))
    Реєструвалася кілька разів, поки все вийшло. До речі, а чому в списках є зареєстровані у 2018?
    І я щось не зрозуміла як змінювати пріоритетність в садочках
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я, як завжди, про все забула). Треба мені змінити пріоритети. Хтось може мені розповісти як це робиться, бо я щось ніяк не можу знайти.
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А ми 24ті в пріоритетному, а в одному 10ті.
    @Rodionochka Щоб редагувати, треба натиснути на олівчик з правого краю. Але наразі редагування не можливе, бо ще іде друга хвиля зарахування. Здається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    До речі, теж це помітила. Не розумію поки цього нюансу.

    Я ще поки до тої функції не лізла, але писало, що зараз не можливе редагування, а поки тільки реєстрація, а то сайт знову "ляже".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Мені здається, це та сама історія що в нас рік тому. Діток раніше реєстрували в садок в перший робочий день січня, тому дітки народжені з вересня по грудень ( а розподіл по віку в групи відбувається станом на 1 вересня)
    попадали в списки на рік раніше за інших. Ми коли реєструвались за 17 хвилин після початку реєстрації то були вже 38. В першій черзі не попали, нас посунули пільговики, але пройшли по другій хвилі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, ще не редагується? Як тільки можна буде, маякніть мені, будь ласка!
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову я). Вже ніби можна поміняти редагувати, але в мене чомусь той процес не вдається зробити. Написано «помилки при оформленні заявки». То тільки в мене так? Комусь вдалось САМОСТІЙНО цю заявку відредагувати? Чи то тільки я такий унікум)?