Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я туплю. не розумію як зареєструватись на тому сайті
     
  2. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я на самому сайті не реєструвалася. Просто вибираєш свій район і номер садочка, і з боку є Електронна реєстрація. А дальше вже побачиш, що робити.
     
  3. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    а ви на який рік зареєстрували? На дверях того садочку висить оголошення, що на 2014 рік місць нема. Зовсім не розумію, ті люди, які записувалися в журнал, тепер що, мають на сайті реєструватися???
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А якщо я хочу в один садок, а територіальноналежу до іншого? То як? Куди записуватись?
     
  5. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Куди Вам душа більше лежить. А потім підійти до завідуючої і діяти по ситуації: комусь "дякую" вистачить, а хтось і тариф Вам озвучить. Ми он вже майже 3 роки з квартири на квартиру скитаємось, прописані в іншому кінці міста, а в садок нашого району попали без проблем і перевірок даних.
     
  6. Evlampivna

    Evlampivna New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    зареєструвалася на 2015 рік. питалася в завідуючого про запис, то він казав буде в електронному виді через сайт
    але мене цікавить наступне, на сайті вказано що треба підтверджувати інформацію через пів-року. То вони самі про це нагадають, чи пильнувати нам? і як тоді з чергою
     
  7. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А якщо садочка у списку немає?
     
  8. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я думаю, що з електроною реэстрацiэю буде те саме, що й з паперовою - реэструйся, не реэструйся, вирiшальними будуть внески.
    Ще цiкаво, а це тодi, що за сайт http://dnz-reg.nz.ua/
     
  9. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    я на цьому сайті навіть не знайшла нашого садочка)))
     
  10. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Подзвонила з цікавості в садік, точніше декілька. Сказали що отримали наказ про електронну чергу і мають завдання передзвонити всіх хто стоїть на паперовій черзі щоб реєструвались на сайті. Отож я вже зареєструвалась і мені видало групу в якій ми і номер нашої черги. Тепер можна бути спокійному чи то тільки початок?
     
  11. MsViolet

    MsViolet Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я думаю, що все лише початок...
    Плюс оці недоліки, що пише "заклад невизначений". Я реєструвалась безпосередньо з сайту садка, то така ж помилка. А хто обирав реєстрацію на загальному сайті свого району, то їм показує в стані заяви номер.
     
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А може бути таке шоб паперова враховувалася а елктронна ні? Наша завідуюча сусдці сказала шо електронна то фігня, бо от в неї є вже список. Як так може бути? За це ж можна і скаргу десь написати? Я просто в шоці з нашої системи освіти
     
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Не думаю що буде паперова враховуватись. То завідуюча так зараз, каже а коли прийде наказ то все по іншому буде. Звичайно що ті хто в електронні черзі будуть поза 20 то можуть посунути типи стихнути на збій чи недосконалість системи. Ну і по електронній ніби 20 чол. група а насправді 30. То та десятка точно буде з паперової черги відбиратись.
     
  14. MsViolet

    MsViolet Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Нікому так і не відповіли на лист зворотнього зв"язку?
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    мені ще ні((
    я помилилась при виборі номера садка, тепер переживаю, а відповіді все нема.
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    мені теж не відповіли. я на 99% впевнена, що натиснула, який садочок вибрати, а мені потім показує, що ДНЗ не вказано. написала листа, глухо(
     
  17. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, вибачте, може це питання вже обговорювалось тут, але не дуже маю час перечитувати всю тему... Моя мама наполягає, щоб я записувала малу в садочок, я не проти, але не знаю, як це має виглядати? Це все робиться безкоштовно чи якісь взятки тре давати, щоб нас поставили в ту чергу? То треба йти до завідуючоі зі свідоцтвом чи як?
     
  18. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    для початку зареєструйте електронно http://misto.lvivedu.com/uk/site/reestratsiya-ditini.html
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    нічого не треба давати, не вчіть завчасно на гроші, вони і так своє потім відхватять. йдете до завідуючої в ПРИЙОМНІ години (це важливо, бо нас просто за двері виставляли у неприйомні години, от так) і записуєте малечу, свідоцтво не вимагали, просто інформація про вас і про дитину.

    про ту електронну реєстрації: по-моєму, це ще вилами по воді писано. у нас в державі все так робиться, що ідею кинуть, а механізм не пропрацюють. от і зараз: сайт є, але він нормально не функціонує, моя заявка вже тиждень на розгляді, ДНЗ чомусь, мною запрошений, не вказався, а про узгодження надалі електронних списків із паперовими - то я взагалі мовчу.
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    ось таке попередження з'явилось на цьому сайті: