Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    про ту електронну реєстрації: по-моєму, це ще вилами по воді писано

    Це правда. Від одної людини, що працює в ГУО ЛОДА дізналась, що як мені прямо сказали електронна звітність - до .... Словом треба йти до завідуючої і реєструватись у книгу. А там по-ситуації виходити з того. Деякі влаштовують день "відкритих дверей" (обирають дату перевадно взимку і формують групу, батьки ще з ночі займають черги), деякі відразу за спонсорську допомогу ... Коротше йти у садок треба і записатись, атм уже все стане ясно.

    Минулого тижня пішла в один садок записатись. Мене записали і питаю завідуючу - добре, маєте на разі 224 особи зареєстрованих, група норма - 15 дітей. Як будете обирати тих 15 з 224 ? А вона мені відповіла, на початку квітня 14 року, хто прийде перший той у групі інші .... Що то за відповідь, як то державний ДНЗ не знає чітких чисел ? На те він і державний. Коротше треба відразу руку на пульсі тримати.
     
  2. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    казала сусідка, що на дверях нашого садочку вже висить оголошення, що реєстрація до ДНЗ проводиться в електронному режимі. Тому мені здається, зареєструватися таки варто.
     
  3. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Мені відповіли на моє запитання то тому сайті, і сказали що жодних паперових черг не буде, дані з папервих планують перенести в елктронну чергу...тобто вони перенусеть і шо , моя дитина знову буде 170? то який зміст тої реєстрації? сказали офіційні розяснення будуть на днях.
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    і я дзвонила в садок, в який планую віддати малого, то мені сказали що до них вже ходити не треба, а треба реєструватись на сайті. Ну я зареєструвалась, але впевненості щось немає...
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Об"ява в нашому садочку
    Це батьки відстояли нічні черги, хтось можливо вже заплатив вступні внески і вони можуть не попасти ?!
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2013
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    яка саме інформація? цей сайт зараз недоступний, а реєструють на сайті http://misto.lvivedu.com/ , хоч якби не посиденьки, я б його не знайшла, гугль знаходив лише http://dnz-reg.nz.ua/
     
  7. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А якщо садочка в списку немає(78 на Сихові), то як тоді?
     
  8. MsViolet

    MsViolet Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Значить наразі вам треба записатись в паперовому вигляді. І слідкувати за сайтом- як тільки з"явиться там, то й там записатись.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    напевно це тому що він ще не є повноцінним садком, там нема ще харчування та денного сну, тому діти ходять по кілька годин до обіду, та по кілька після обіду.
    радила б вам туди піти і записатись зараз.
    бо коли його нарешті нормально дороблять, бажаючих буде величезна кількість.
     
  10. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    хто з таким стикався при реєстрації?
    Будь ласка, виправте наступні помилки вводу:
    Атрибут Місце в списку мусить бути більший ніж "0".

    Що я роблю не так?
     
  11. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    І в мене таке саме вибиває
     
  12. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    і в мене, хоча самостійно змінити місце в списку не можна.
     
  13. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    зі зворотього зв"язку попросили скинути сркін помилки. Відправила, очікую на відповідь.
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, спілкувалась я з завідуючою про прийом у садок.Типу нам випадає на 2014,але я б хотіла, припустімо, давати малу з 3 років, а не з 2. А там типу набір 2012 року лише одна група 30 чол і так сунеться щороку, не добирають. Вже голова квадратна, з тими записуваннями, реєстраціями, ніц не шарю, а приймати якісь рішення тре вже зараз...
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А чому випадає 2014, то ж вам ще 2 рочки буде. В яслі ж не мус ходити. А в садочках зазвичай набирають, як групу "яслі" так і "молодшу". Щось я трохи не зрозуміла в чому питання?)
     
  16. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Є садіки в яких не набирають в молодшу групу, а тільки ясла які переходять в молодшу. Там в процесі може звільнитись одне два місця але то не набір вже.

    Та записатись в ясла а там по ходу буде видно. В крайньому випадку почати ходити, потім трохи забрати, потім типу сімейні обставини, лікарняний, знову на півгодинки ходіння і так той рік протримаєтесь.
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Це у них типу такого, як вона мені пояснювала. Чи то може задуматись над іншим садком...Хочу подати електронну реєстрацію, цей ніби пасує мені, але тепер незнаю...Що то всіх по районі пройтись? Боюсь, ще більше заплутаюсь...
    Наскільки розумію щопіврічне підтвердження он лайн реєстрації в садок дає місце для маневрів...То типу можна його змінити, чи як?
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А як можна перевірити стан заяви по електронний реєстрації? Там треба код заяви, я такого не бачила. Чи то лише в мене не було?
     
  19. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Спробуйте зареєструватися не з головної сторінки, а зі сторінки дитячого садочка (там, де є вибір по районах і садках).
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    якщо зареєструвались на головній сторінці, то зі сторінки дитячого садка повторно не вийде, я пробувала. теж щось у мене не склеїлось з реєстрацією, вже тиждень пройшов, а якщо перевіряю статус заявки, то пише, що ДНЗ не вказано, хоча його вказувала, а заявка нібито ще на розгляді. Зі зворотнього звязку мовчать. от і будь мудрий.