Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Можна звичайно змінити через пів року, але тоді хто зна які ви будете по списку і чи взагалі попадете в садік.

    То напевно реєстрація у вас не відбулась. Бо код висвітлюється і маючи код можна перевірити стан заявки. Я реєструвала декількох людей то у всіх випадках був код.
     
  2. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Стосовно електронного запису: в нашому садочку висить оголошення щоб батьки надали свої адреси електронних скриньок, бо бла-бла-бла реєстрація. А саме цікаве написано: "коли вам прийде мейл про підтвердження реєстрації, не переходьте за посиланням, оскільки буде збій програми :girl_impossible: От так, мутять на рівному місці.
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    може буде достатньо зареєструватись он лайн в цьому ж садку ?
     
  5. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    так от саме цікаве, що ми вже рік ходимо, з яслів у молодшу групу перейшли. я спочатку думала, що то нас не стосується, а нннєт, вчора на батьківських зборах збирали адреси.
     
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Подзвонила мені годинку тому завідуюча нашого садка - обдзвонює батьків, чиї діти записані на наступний рік. Повідомляє про електронну реєстрацію. Я її втішила, що вже зареєструвала Нікуську, на що вона сказала, що це дуже добре. ТОму що хто не встигне - вона вже не зможе ніяк повпливати на прийом дитини. З мене ще тепер вимагається копія свідоцтва про народження дитини і письмова заява, найближчим часом (хоч Вероніка записана аж на літо)
     
  7. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    нам у садку дали заповнити форму, таку, як на сайті. Теж нічого не пояснили.
     
  8. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    сьогодні мені вдалось зареєструвати=) Пише що 23 у списку, то насправді так?
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, в когось ще так пише у тому електронному реєстрі? Я вказувала номер садочку.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2013
  10. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    В нас ще не включили, але в групі було більш менш тепло, бо включили обігрівач.

    А я на рахунок електронної реєстрації, сьогодні нам дали роздруківку і сказали зареєструвати Софію. Я то зареєструвала, але от питання для чого то треба?
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    в мене точно таке пише! і вже 2 тижні на зворотньому звязку не відповідають, буду їх далі задовбувати( що ж таке з тою реєстрацією.
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Вона працює у тестовому режимі. Я би то назвала для "відводу очей". Тобто вона є, але без толку. Зареєструватись звісно треба, але то таке формальність. Зворотній зв"язок взагалі не працює. І ще тут писали, що деякі садки, тобто адміністрація просить електронні адреси батьків ще подати. У тому, що ми зареєстровані (залізничний р-н) такого не вимагають. Чи може брешуть ? Відповіли мені, що та дата якою я реєструвала мале у садок на 14 рік - дійсна. Тобто нам наче реєстрації не треба. Приходити на наступний рік. Тут інші панянки по-іншому пишуть. Резюме - немає єдиного механізму ні реєстрації паперової, ні електронної. Тобто все як було так і залишилось, тільки галас підняли. Тому думаю треба тримати на контролі і в неті, і на папері. Бо то все змахує на бізнес і розплід "лапувок".
     
  13. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дiтей, якi вже ходять в садочок вимагають рееструвати тому, що не всi починають ходити в ясла чи молодшу. Може хтось схоче йти одразу в середню чи старшу, або перевестися з iншого садочку.

    Дiвчата, може хтось ходить в садочок на Смiливих? Дуже потрiбна iнформацiя з перших рук.
     
  14. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    в мене так писало, тільки цифри інші))
     
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    незабувайте, що в правилах реєстрації вказано, що
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, на якому сайті ви реєструєтесь? Той, що давали пару сторінок тому не відкривається((((
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    тут http://misto.lvivedu.com/uk/site/golovna.html
     
  18. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Я тільки що зареєструвалася. Йшла з основного http://lvivedu.com/ і далі вибирала поступово: Львів/район/№ садка Написало:
    Назва закладу ДНЗ № 167
    Назва групи Младшая
    Місце в списку своєї групи 2
    Місце в усьому закладі 40
    Дата реєстрації 2013-10-01 09:27:59
    Статус заявки На розгляді
     
  19. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Була я сьогодні в садочку в нашої завідуючої питалася на рахунок взагалі всієї реєстрації і зокрема цього пункту. То казала, що ми зареєстровані в списку перші:connie_pull-pigtail (ще б нє, сама знаю, що перші, форум велика сила:girl_haha:) і все добре, головне не забувати поновлювати свої дані, що пів року. А от за
    нічого не чула, але сказала таки залишити копію свідоцтва про народження, бо в них були перші збори то тільки пояснили за ту електрону реєстрацію, а десь на тижні знов мають бути збори то знов, щось мають пояснювати.
    І питалася її для чого реєструвати через сайт дитину яка вже ходить, то казала, що збирають списки всіх дітей, щоб бачити загальну картину.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2013
  20. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    була сьогодні у завідуючої нашого садку з розмовою про перевід сина у іншу групу, і під час розмови почула таку фразу: "якщо Ви забираєте дитину із садку то вже на наступний рік Ви до нас не потрапляєте, оскільки ВЖЕ сформовані електронні списки і у групі не може бути більше 20ти чоловік"
    я запитала чи ми зараз є у списку, на що була відповідь "звичайно ви є у списку, ви ж зараз ходите у ясла, я подала дані хто вже є"
    от тепер я думаю;
    по-перше - чи треба самій перепровірити якось чи дійсно ми є, щоб потім часом не почути "то ж Ви самі мали зареєструватись"
    по-друге - якось дивно виходить...якщо ми вже є у списку, і наприклад моя дитина так і не сприйме зараз ясла і я її заберу з садка, то що мене із списку на наступний рік завідуюча просто стре?