Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    а скільки взагалі ту заявку розглядають? як розглянуть, то иам щось інше пишуть?

    зареєструвались 2 тижні тому, вже писала, що спершу чомусь не додали нам назву ДНЗ, нині дивлюсь ДНЗ нарешті вказано (виправили значить). Але статус заявки той же - на розгляді. Та й пише, що ми перші в садочку, не те, що в групі, тож хіба могли ми перші зареєструватися???
     
  2. MsViolet

    MsViolet Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    І в нас нарешті в заявці з"явився номер садочку!
    Ходили на всякий випадок до завідуючої, то нічого не записувала, сказала приходити аж в травні.
     
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    І в нас ідентично... :girl_in_dreams:
     
  4. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    В мене також з'явився номер садочку. В нас район не густо населений і діток не так аж багато, тому цілком реально, що я перша зареєстрована.
     
  5. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Люди то якийсь капец - по електронній черзі ми 27, а в садок не потрапляємо(( можливо на наступний рік! На моє питання "Чому? ми ж 27 із 37" - відповідь: такого не може бути... ідіть і уточніть дані реєстраці.
    Але в кого мені дізнатись про це? В районному відділі освіти?
     
  6. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    не маю поняття. Одні батьки реєструються, інші ні сном ні духом нічого не чули. Одна знайома зареєструвала дитину, яка вже ходить в садок, а молодшого ще і не думала, бо рано. А коли вирішила попробувати, то не змогла. Якийсь дурдом, як і все в нашій державі. :girl_devil:
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Дівчата, я вчора зареєструвала малу в садок, і забула записати індивідуальний номер заяви. То я тепер не зможу відслідкувати стан заяви, чи як?
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Саме так, спробуйте зворотній з"язок (написати листа з проблемою). Правда вони не спішать відповідати, але то єдиний варіант.

    І ще можна в садок подзвонити чи сходити, дехто пише, що подають ел. адреси. Можливо у вас теж так вимагають, то подати, щоб адміністрація знала.
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2013
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Вам на е-мейл мало прийти підтвердження реєстрації з тим номером. Перевірте пошту
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації, має прийти лист з цим кодом, правда він не завжди приходить. Перевірте пошту. Якщо нема - пишіть у зворотній зв'язок
     
  11. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    номер заявки автоматично выдсилаеться на електронку ,яку ви вказуети в реэстраціі
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    та справа в тому, що в мене ще й з поштою приколи(((
    написала лист, надіюсь на відповідь і нормальну роботу моєї пошти.
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Я заходила в той електронний реєстр, але по Львівській обл.межі жодного садочка не показало.
    Це у всіх так чи я погано шукала?
     
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Це ще не все працює. Проглянула, деякі працюють, Новий Розділ, Стрий, Трускавець, Червоноград, Дрогобич, Самбір, Борислав, правда не орієнтуюсь чи всі садочки в тих містах є на сайті.
    Дівчата, з тих хто зареєстрував дитину, як тільки ваш статус зміниться з "на розгляді" дайте знати, будь ласка. І якщо хтось вкурсі, як завідуюча бачить хто і скільки є зареєстрованих, бо наша ше не догнала, ггг

    ---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

    Я вже побачила, сайт тільки почав наповнюватися, ще вчора я реєструвалася з загальної сторінки, бо нашого садочка не було, а тепер маєм свою сторінку, але вказано тільки дані завідуючої, тому ще все попереду.
     
  16. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Мені наша казала. що вона має якийсь спеціальний код і може всіх переглядати.
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Дiвчатка, не бачу 5а тому сайтi перелiку садочкiв у Стрию? Чи Стрий мае свiй окремий сайт?
     
  18. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Дівчата, чи є хтось з Пасічної? Цікавить 105-й садочок, у мене пише, що ми 1-ші в списку. Дивно якось. Кажуть у нас на районі, що у цей садочок взагалі важко потрапити...
     
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Стрий тут http://stryj.lvivedu.com/
     
  20. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    киньте хтось ссилку на Правила реєстрації