Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    По-перше, ще не всі вкурсі про ту реєстрацію, а по-друге певне краще все таки запитатися завідуючої чи все впорядку чи вона Вас "бачить" в черзі.
     
  2. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Нас в садку попросили пройти реєстрацію, і заповнити форму в підтвердження того, що ми ходимо в садок. Щось до кінця не зрозуміло навіщо - чи хочуть посадовці підтвердження даних, що подаються завідувачами, для отримання повної картини про наявність місць у групах?
    Взагалі цікаво як то все виглядатиме і що з тим планують робити, якщо у нас групи офіційно (всі платимо за садок згідно квитанцій) сформовані понад нормативну кількість.
     
  3. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Сьогодні стан заявки зараховані, отже щось воно таки діє, а то в мене вже закралася думка, що той сайт геть відірваний від реалій.
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    А я спитала в своєму садочку щодо тої реєстрації, завідувач сказала, що тільки на днях відкрила доступ до реєстрування, бо спочатку мусила оформити тих батьків, які подали паперові заяви - щоб вони гарантовано пройшли.
     
  5. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    чудово, але мені просто відмовили у садочку - навіть не "намікнули" на такий крок:girl_cray:
    піду з понеділка знову
     
  6. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Спробувала зареєструватись на 1.09.2015р. але щось не виходить. :girl_cray: Заповнила форму зайшовши на сторінку садка, та чомусь кнопка "зареєструвати " неактивна. Натискаю і нічого не відбувається((. Що це може означати? я щось не так зробила?Чи це у них?

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    Заповнила ще раз на загальній сторінці. Нажала зареєструвати - чекаю коли пришлють код заяви...він ж має прийти на електронку? Як довго потрібно чекати?

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    І по темі знайома розказувала що в Дніпропетровську вже давніше ввели електронну реєстрацію в ДНЗ, то там задоволені, ніяких взяток, все спокійно, приходиш коли вказано і все, тебе беруть, ніхто носом не крутить... Може і у нас щось толкове з того вийде.
     
  7. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    і у мене не реєструє, також кнопка не відповідає, і на загальній сторінці також
     
  8. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Якраз щойно на сайті в самому низу червоними буквами написано(так,що не все так просто)
    Хотіла скинути, а вже немає на сайті :dntknw: (чи то я знайти неможу)
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    то не щойно, а щонайменше тиждень як цей напис є.
    І, до речі, сьогодні вперше побачила кнопку "видалити заяву", раніше ніби не було. Допилюють потрошки сайт
    а де цей напис ви знайшли? я щось такого не бачила
     
  10. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    ну так, він там не всюди є.
    Вже не можу знайти, але коли писала повідомлення, то копіювала з сайту.
     
  11. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    а коли ви зареєструвалися? бо мені щось ніц не приходить:girl_sad:
     
  12. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Ну от, номер заяви ще не прийшов на електронку. Дівчата, як швидко вам прийшов той номер, бо не знаю чи чекати, чи писати щоб розібрались і ще раз вислали, чи перереєструватись (може якийсь збій і мою заяву не прийняло, бо після того як натиснула "зареєсртувати" нічого не помінялось, тільки кнопка "зареєструвати" стала неактивна.
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Дівчата, скиньте ссилку сайту, де реєструвати дитину в чергу.
    Гугл видає сайт, але по Львівській обл.мені там садочки не відкриваються.
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    misto.lvivedu.com , тут його вже неодноразово писали ;)
    і дійсно дивно що пошуковики його не знаходять, я задля цікавості по-різному вводила запит - і не знайшла, принаймні на перших сторінках точно не було
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Стан моєї заяви "на розгляді" ще з 20 вересня... Вже й писала їм -результат нульовий.
     
  16. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    я не бачила - мені "тицьнула" форумлянка=) на порядок вище допис є №75
     
  17. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    у вівторок, але то нікуди не приходить, а я просто перевірила стан заявки за допомогою того коду.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Сайт misto.lvivedu.com - це сдочки м.Львова. А як щодо області?
    Шукаю Пустомитівський р-н...
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    тоді lvivedu.com, але треба дивитись чи вже всі садки всіх районів там є, бо донедавна ще не було
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Електронна реєстрація у дитячі садочки

    Реєструюсь в 6 садок на Левандівці і мені вибиває дві групи Ясельна і Різновікова. а мені треба молодшу групу( в інших садках пише що є). і що та різновікова означає? і куди мені дитину записувати?)))