Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Душа і тіло відпочили. В КГ теж пройшли. Після батьківських зборів в гімназіях і сімейної наради обрали ЛАГ. Наша дилема вже позаду.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. basia

    basia Well-Known Member

    В цьому рейтингу на 20 місці найзвичайнісінька 32 школа (вчився чоловік в радянські часи і дочка молодшу школу закінчувала), на 22-гімназія Шептицьких. І якщо в гімназіях дітки вибрані,просіяні в дрібне сито тестів, то тим більш вагомою видається результат звичай ної "дворової" школи,де діти дуже різні.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Maggie

    Maggie New Member

    Можливо хтось може порадити школу з добрим рівнем викладання математики та англійської. Хочу перевести сестру в іншу школу на 10-11 клас, бо в тій, що вона зараз, ці предмети на найнижчому рівні.
     
  5. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Маю таке питання, можливо є тут мами чиї діти вчаться/вчились у фізматі. Стикнулась з тим, що якось не зовсім подобається методика викладання фізики. Дитина каже, що викладачка практично не пояснює, якщо хтось перепитує бо не зрозумів, то може обізвати дебілом, ідіотом і таке інше. В наслідок чого учні бояться перепитувати, і виходить замкнуте коло. Додому почала задавати задачі на російській мові, то потрібно ще перекладати. Для мене особисто як би не проблема з перекладом, але чисто патріотично - не маю наміру цього робити. Остатньо на самостійній також були задачі на російській. Задачі не з легких, навіть на фізмат, а тут ще час тратиться на переклад. Та і в суть задачі дитині важче вникнути. Це мене вже остаточно зденервувало. Проблемка в тому, що ми з чоловіком зараз не у Львові. Тому і особисто сходити не можу. Буду пробувати владнати питання телефоном, але хотіла б також ще почути відгуки від інших батьків, можливо хтось стикнувся з цим. Чесно, не очікувала такого від цього закладу. Хвилювалась більше за англійську, і хімію - бо різне розповідали. Але наразі цими предметами задоволені. А тут така прикрість - профільний предмет і (((.
    Буду вдячна за відповіді.
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Про конкретну вчительку нічого сказати не можу.

    Щодо задач з фізики, ну то наразі нічого кращого за Савченка ніхто не придумав. Я вчилася по ньому 20 років тому, і зараз моя дитина теж рішає Савченка. Нема на то ради.

    sav4.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Нічого не маю проти Савченка, але перекласти можна б напевне, тим більш що не перший рік викладає.
    А обзивання і принижування учнів, коли вони пробують перепитати, бо щось не зрозуміло, це вже навіть не те що пережиток, а атавізм. Тим більш у такому закладі. Учні пробували піднімати питання з класним керівником про заміну вчителя, відповідь звичайно що негативна, але остатньо завдання були перекладені на українську. Побачимо як буде на контрольній.
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Mawa

    Mawa Member

    Хтось водить дітей в гімназію міжнародних відносин (колишня 76)? Що можете сказати?
     
  9. Zhyrafka

    Zhyrafka New Member

    Дівчатка,
    розкажіть про школу №91, зокрема про вчительку 1 класу цього року (за спец програмою Інтелект Країни) - Харина Галина Володимирівна.
    Вдячна буду за будь які коменти, якщо ви якось стикались з вчителькою.
     
  10. Tratata

    Tratata Active Member

    Привіт! Можливо, хтось знає або чув відгуки про лінгвістичну гімназію ім. Степанівни? Наперед вдячна за інформацію :)
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо вас цікавить гімназія ім. О. Степанівни, то це гуманітарна гімназія. Лінгвістична гімназія- це інший заклад ( бувша 4 англ. спецшкола). То який заклад вас цікавить- лінгвістична гімназія чи гуманітарна гімназія?
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи реально поступити в гімназію "Євшан" без підготовчих занять з репетитором?

    Чи достатньо добре освоєної шкільної програми, чи для вступу потрібно більше, ніж включає програма?
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Знайома дівчинка минулого року пройшла сама, після 40-ї школи. Була десь в самому кінці списку і взяли, бо багато дітей пройшли і в інші заклади, тому не пішли. Мама її каже, що цей рік був дуже важким в плані навчання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гімназія Євшан завжди має найлегші вступні завдання зі всіх гімназій. Візьміть минулорічні тести і гляньте самі. Там немає нічого складного для дитини,яка закінчила 4 клас. Репетитори для чого? В Євшан спокійно проходила не одна дитина з мого кола знайомих. Жодна не завалилася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Чудова гімназія Престиж, багацько маю знайомих які закінчили даний заклад і досконало володіють іноземними мовами та і з іншими дисциплінами в них була зразкова успішність
     
  16. Tratata

    Tratata Active Member

    Гімназія ім.О.Степанівни, дякую за роз'яснення :) Заплуталась з назвами гімназій )
     
  17. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Але так само є діти які і не проходять. Знаю ситуацію коли поступали дві приятельки - одна мала репетитора з Євшану інша ні. Одній забракло 0,25 бала до прохідного. Інша якраз набрала прохідний мінімум.


    Але то кожному вирішувати особисто. Дітки ж різні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    по-моєму, тут у когось з наших форумлян донька навчається. А серед моїх знайомих теж є, чи дитина тут. То за їх відгуками- більш-менш. Гуманітарні науки непогано, математика і природничі слабко ( у них багато дітей з математики на репетиторстві, якщо хочуть щось знати дійсно. Дя цього користають послугами вчителів навіть сусідньої математичної 52 школи. Англійська мова- рівень залежить від того, який викладач попадеться на групу. Тобто якщо дитина чистий гуманітарій, то мало б підійти Але, от, наприклад, у них дитина вже трішки старша, більше зацікавлена у технологіях, тому на 9 клас вони з гімназії йдуть- рівень викладання природничих наук слабенький.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2016 ---
    є і хто водять, і хто викладають :). З новим директором тут стало значно краще, ніж при попередній. Але є свої нюанси ( як і в будь-якому закладі) :гімназія по кількості дітей велика. І класи також переповнені під зав язку По рівню викладання- не краща і не гірша за інших. Середній навчальний рівень. Нічого надзвичайного ( а тим більш такого, що колись ця гімназія мала, коли ще була просто 76 спецшколою уже давно немає). Просто непоганий середній навчальний заклад. Нічого надзвичайного. Також тут є присутні і інші явища, як і в інших закладах, і діти теж різні. Тобто якщо ви десь живете неподалік і це ваша теритроріально близька школа- можна сюди дитину давати. А якщо отак спеціально звідкись возити- немає сенсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дитина любить математику, ніби їй дається той предмет.
    Тому розглядаємо "Євшан" для вступу на наступний рік.
    Але поспілкувалась з батьками - багато хто наймає репетиторів для підготовки до вступу.
    Мовляв, без того - ніяк.
    А я була налаштована просто - нехай дитина вчиться (в школі вчиться).
    Хіба, може, є якісь підручники, які додатково вдома варто опрацювати (математика).
    Для вдосконалення та підняття шансів для вступу.
     
  20. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Кілька років тому діти готувались по Гісь О., Яцків О. В країні міркувань. 1-4 клас.
    Ну десь так приблизно то і виглядало. Але усвідомлення того прийшло пізніше.
    В питанні вступу так, але негативно здивував вельми специфічний підхід до процесу навчання, до учнів в цілому. Але можливо просто так потрапили. Ну бо все таки більше позитивних відгуків, зазвичай від батьків. Чого не можу сказати про відгуки викладачів інших шкіл про ліцей саме в плані викладання.



     
    • Інформативно Інформативно x 1