Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Чи чиїсть дітки ходили на Антоновича в Паросток? Поділіться враженнями. Буду дуже вдячна.
    І ще, чи хтось знає де знаходиться міська станція юних натуралістів, чи хтось ходив, які враження?
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я там 6 років своєї молодості відтанцювала - аж ностальгія за паркетом нахлинула...
    Тренери там супер:girl_smile: але за часів моєї молодості брали з 5ти років
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Відповідь: Гуртки для дітей

    В Інтерсіті працює :
    Helen Doron (такий як на Південному) для діток з 3 міс до 14 років тел. 243 87 85
    Baby Club від 2 до 5 років тел. 232 79 62
    ... нам вручили проспект "Школа переможця" для дітей від 7 до 12 років. Де ця школа знаходиться незнаю , тут тільки тел. 243 43 07.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ідемо сьогодні записуватись на бальні танці в "Аеліту", туди якраз беруть з 4 років, а я так довго шукала різні гуртки, а виявилось що близенько біля нас є, ще й бальні танці, куди я мріяла віддати своє дитя! Тепер шукаємо партнера!
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а де ця школа, скажіть пліз...
    часом не на Петлюри 36...в 304 ЖЕКу????
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я б тобі нашого запропонувала, але певно він для бальних танців "заведмедикуватий":girl_smile:
    Ти більше вчора ми перший раз ходили на карате!!! Малий спочатку не хотів іти "лікуватись", бо тренер в білім кімоно був йому підозріло схожий на лікаря:) Потім просто дивився, а пізніше не витримав таки і пішов до діток "бавитись". Ну що вам сказати? Враховуючи, що група для діток 3-5 років, то тренер прекрасно з ними "бавиться" при тому тренуючи:) Взагалі мені сподобалось, Андріку, здається, теж, принаймні казав, що ще піде:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    І ми записались на бальні танці :girl_claping:в студію "АртДенс". Найбільше тішить те, що вона якраз навпроти нашого садочка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Клуб бального таню "Аеліта" саме там, на Петлюри,36. в приміщенні Жеку!

    БЕРУ обома руками!!! Дуже навіть гарненький хлопчик!!!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А з якого віку найраніше беруть на танці?Доцька як тільки почує музику,зразу крутиться, так що танці за нею плачуть,але до 4 років ще так довго чекати...
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мені пригадується казали, що в "Веселих черевичках" з двох років, але я щось можу плутати...
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    тоді вітаю, бо у вашої доні будуть суперські викладачі - наша форумляночка Надя-Viltis і її красень-брат Любчик...
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Так я через Надю-Viltis і іду, я тут з нею сконтактувалася і вона мені докладно розповіла що, куди і як:girl_smile:
    Я думала що на бальні танці беруть з 5, шукала інші танці, а тут виявилось, що з 4, майже біля дому і туди, куди свого часу ходила я :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ой, дівчатка! Я буду така рада, якщо Ваші дітки будуть до мене в групу ходити:))) Запрошую всіх на пробні заняття! :haha:

    До речі, 4 роки, це вік умовний. Переважно від діток вимагаться:
    1) витримувати годинку без мами в залі
    2) вміти "відпрошуватись" в туалет
    3) ну і розмовляти так, щоб я розуміла ( а я трошки і "дитячий" лепет розумію:)
    а далі вже залежить від діток, чи їм сподобаться, ну і від мене, щоб їм все таки сподобалось:haha:
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мабуть треба й нам спробувати:))))) А раптом він природжений танцівник, а не каратист?:)))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Бронюю партнера!!!! :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, у кожній школі, принаймні на Сихові, є пару гуртків для діток і школярів, і дошкільників.
    Як комусь незручно возити дитину, то можете зайти, спитати, оголошення почитати.
    Ми малого теж записали на карате (1 клас), поки що подобається (був всього 3 заняття). Там з 4 років набір. Ще є одна секція карате - вже з 5 років, і бальні танці - з 3 років (то 93 школа).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Проблема в тому, що здебільшого це або танці, або щось із боротьби (карате/тайквандо/...), а як нарахунок малювання чи конструювання (юний технік, іграшки-саморобки)? Гуртки вони би мали задовільняти потреби дітей з різними здібностями.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Гарний гурток з малювання на Петлюри --"Пілот":)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    В початковій школі "Світанок" на Петлюри був (думаю що і є) дуже хороший художній гурток, де якраз не тільки малюють, а й роблять всілякі цікаві речі.. Н у і в тому "Бебі Клубі" різноманітні заняття, наскільки мені пояснили.

    :girl_haha:Короште, висновок: всі хороші гуртки на Петлюри!!!!:girl_claping::girl_claping::girl_claping::girl_claping:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  20. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ну от і знову не наш район.:girl_cray: Нам би десь на Сихові.:girl_in_dreams: