ГВ підчас хвороби дитини

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Fleshka, 27 Жовтень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Я обмежувалась в їжі перших 2 місяці, але там було і філе ,і сметана, і йогурт.
    З третього почала їсте все, навіть трішки грибів, все нормально, тьфу-тьфу

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    Змініть лікаря, какашки у вашої малявки нормальні, жовтий рідкий стілець це норма! сама недавно перевернула гору літератури і дівчат тут домахувала ,заспокойтеся, малюк здоровий)))
     
  2. Svitlanavorona

    Svitlanavorona New Member

    Дівчата допоможіть! Дитині 10 міс..Важко лізуть верхні зуби і малюк зовсім відмовляться від груді. Як зберегти гв?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    А що їсть натомість?
     
  4. Svitlanavorona

    Svitlanavorona New Member

    Їсть все що їв до цього супи, каші, картоплю, фрукти. Ще минулу ніч тільки і рятувалась груддю, бо був дуже неспокійний, а цієї ночі не брав зовсім.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Svitlanavorona
    Часто пропонуйте груди, більше часу проводьте з малюком, вилучіть соску і пляшечки ( якщо присутні). В дитини криза, наберіться терпіння і вона мине і ГВ збережете.
    Діти періодами ігнорують груди, в моєї малої це не співпадало з зубками, але співпадало з кризами росту. Вимахувалась - вимахувалась, а потім попускало раптово і все ставало на свої місця
    Почитайте тут
    Дитина не бере груди. Що робити?
     
    • Подобається Подобається x 1