Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Так! Мої, коли були малі - теж саме таку забавку любили, а розвиваючий коврик - ні.
     
  2. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дівчата, питання не зовсім в тему, але відповіднішої не знайшла, в нас зламався музичний механізм в м"якій іграшці, такий, що тягнеш за шнурочок і музика грає поки той шнурик не закрутиться всередину - порадьте де його можна зремонтувати.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В попередній темі kvVItKA писала за баскетбол в ванну:
    в нас є подібний баскетбол, кульки : корівка, ціпа і поросятко ггг коли Домчику було місяців 8-9 він постійно ними бавився і на "суші", і зараз з ними і в воді і в кімнаті в баскет бавиться, а ще в ту корзинку кубики складає
    А де ви його купляли?

    Ще в попередній темі хтось писав,де можна дешевше за Антошку купити лего дупло.Може підкажете,де саме?
     
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дівчата, хоче моє маля Жу-жу хоміка) Читала, що багато із Вас купували і задоволені, брали, які саме? Наразі дивилась лише на Стаффі, то ціни досить відрізняються
     
    Останнє редагування модератором: 10 Січень 2012
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    соррі, тільки зараз побачила. Знайшла не дуже вдале фото тієї забавки, в нас баскетбол для ванної фірми bebe comfort
    [​IMG]
    Коли синочок був маленький він взагалі з тими звірятками не розлучався, гриз їх, а зараз коли купається то ми ними "стріляємось", там є дирочка, якщо занутирити в воду мячик наповнюється водою, натискаєте і він пускає струю.
     
  6. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Ми маємо Жу-Жу - "базарного китайця", коштує приблизно 50 грн. Мала задоволена, їздить, пищить - навіть мукає і кукурікає:8: Єдине він в нас деколи пчихає сам по собі - певно застудився. Але, коли в ночі пчихнув перший раз - то ми трошки :scare:
     
  7. draga

    draga New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Ми після Миколая купляли лего дупло в Ашані коштувало рівно половину ціни тої, що була в Антошці на той самий товар(цього року теж була знижка але невеликий вибір ), а в принципі навіть на kidstaff замовити дешевше ніж в Антошці.
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дублюю ще сюди.
    В Метро класні акції на іграшки!
    go go city 190 грн Keenway (Метро на Городоцькій)
    [​IMG]
    Така машинка 100грн.
    [​IMG]
    Кофеварка і тостер 100грн.
    [​IMG]
    Набір інструментів 119грн
    [​IMG]
    Ми вже всю коляду отоварили:)
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    не знаю, як на Кідстаффі, але на Миколая купували малому портативну кишенькову ігрову приставку на 140 ігр у "дешевше нет" за ціною рівно вдвічі меншою, ніж ця ж приставка коштує у "Антошці"
     
  10. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Хто знає, де можна купити дитячий захисний шолом для їзди на роликах і велосипеді?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    впринципі там же де і продаються роліки. На південному наприклад в магазинчику неподалік Мьясної мануфактури, де ми купували роліки я літом бачила і шоломи. Але зараз трішки не сезон, то не знаю чи вони будуть в наявності.
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    а я недавно була в Антошці і мене зацікавила одна гра магнітна Тангоуз (там різні є). Коштує в Антошці 80 грн. Думаю, пошукаю в неті дешевше. Найдешевше що знайшла 72 грн. але + доставка мінімум 15 грн. Виходить через інтернет дорожче купити.
    І ще ми недавно купували хлопчику на ДН гру Морський бій. Я собі таку захотіла)))
    Теже в неті шукала дешевше. Але ціна приблизно така сама. В деяких інтерент-магазинах навіть дорожче.
    Получається в Антошці не так і дорого? Може дорого тому що там іграшки дорогих брендів?
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Я про Антошку можу тільки позитивно написати - саме на іграшки ціни там нормальні, я собі Лего реально дешевше брала хіба на акціях в Німеччині. якщо надто дешево, в 2 рази, швидше за все підробка, я б в такому випадку брала б Брік. імхо.
     
  14. Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Знайшла в Антошці снігокати Штіга ось такі[​IMG]. Більше ніде в наших спорт товарах не могла знайти. Звичайно в нет магазинах теж можна було придбати. Ми порахували ціну + доставку + бачу цей товар Вже і не помилюсь. Тому вирішили взяти там. Ці снігокати класнючі, легенькі , швидкісні, якісно зроблені! Вже не раз катались з малявкою.
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    в мене трохи нестандартне питання як для мами хлопчика та всеж, може хто порадить, шукаю набір посуду, як я колись казала "посудку":girl_blush2:, але не пластмасову, рожеву і т.д, а залізну. Я таку мала, там були каструльки, сковорідка, чайничок і горнятка, в тій каструльці справді можна було і воду скипятити і навіть щось зварити ( одну каструльку так на дачі випробовували), але мені не треба вже аж такі просто щоб добротно зроблена і нейтрального кольору. Пояснюю нащо, малий постійно бере горнятка, розливає в них компот, переливаю туди-сюди, мені було б спокійніше якби він бавився металевими горянтками:) Розкажіть які в вас є "набори посуду" дитячі?
     
  16. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    в нас ще немає,але на вихідних запримітила в Ікеа їх кухню і посудку. Мабуть буде Домініці на 2 роки такий подарунок (або мотоцикл на акамуляторах..). Але чашки там керамічні, а не металеві. Каструльки не памятаю які...Я не переживаю за керамічний посуд, бо вже давно ходить по хаті з скляними стаканами і нормально, нічого не кидає.
     
  17. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    є така точно як ти описуєш на шуварі на першому поверсі в магазині з іграшками там ше колясок в них купа,для орієнтиру магазин імідж,м-н іграшки і то наступний м-н іграшок
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Домінік теж ходить по кухні з шклянками, бо з них п"є ( та й бавиться зараз ними на підлозі в оті переливання, а то для мене троха тойво..стресово), тому всетаки для забави хочеться чогось надійнішого, береженого Бог береже:)
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В нас посудка сама звичайна пластмасова. Якось чоловік приніс з роботи іграшковий чайний сервіз керамічний, то з нього вже нічого не залишилось. Хоч Антон не розбив жодного звичайного горнятка, а от іграшовим йому подобалось бити, звук напевно прикольний:girl_cool:. А ще в нас є на кухні набір металевих декоративних чайничків - то якраз саме то для ігр з переливанням. Правда раніше він там любив горіхи складати:girl_haha:
     
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Знайшла я на італ. сайті Пег-Перего такий електропотяг Томас, а по Україні щось не можу знайти. Хто підкаже, де шукати ? Можливо є інші цікаві варіанти електромашин ?

    [​IMG]