Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    ПІдкажіть, куди їхати за коником-гойдалкою, таким звичайним, дерев'яним, без тих всяких кольорових "мєхів".
     
  2. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В Антошці є дуууууже гарний повністю деревяний, добротний, якісний, правда і ціна дуууууже гарна) Собі придивлялась, але задорого!
     
  3. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Ми купляли на кідстафі, вийшов 300грн :) Унікальний, ручна робота :)
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    А пересилка габаритного товару?
     
  5. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    підкажіть, де можна придбати якісну дитячу залізницю? де є гарний вибір?
     
  7. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    бачила сьогодні дуже гарну дитячу "посудку" в Ікеї, відразу згадала за вас:) Ще гляньте в магазинах з туристичним спорядженням, там є туристичні металеві горнята різних розмірів, можна щось підібрати для дитини.
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    навряд чи я когось здивую, моя софія має ікеївський, просто дерев'яний.
    [​IMG]
    теж маємо на разі тільки ікеївську, всю серію, але Софія почала виявляти зацікавленість до залізної дороги Лєго. В 500 грн не можна на жаль вкластись.
    [​IMG]
    та й вона нам ще не по віку, але як альтернативу буду шось думати, бо в нас лєго дупло, бейбі борн і залізна дорога (+пазли) то фаворити ігр.

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    от ще мені подобається, але то моїй дитині теж ще заскоро залізна дорога Ігровий набір Містична подорож Томаса
    [​IMG]
    її вартість в районі 500-600 грн

    ---------- Додано в 22:10 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    купили Софії на день народження лікарню від лєго, обійшлась в Антошці, дешевшне ніж в тирнеті з пересилкою:) Такщо підтримаю Усмішку. То саме стосується і будиночку і таких всяких комплектів будиночкового типу від лєго дупло. А ще для мене стало відкриття, що лєго і лєго дупло комплектуються. Це класно.
    [​IMG]
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)


    ми маємо деревяну залізну дорогу Томаса, з нею два паровозики:Томас і Парсі і там є мийка і та штука, що вугілля грузить.
    Такого типу, але в два рази більша, бо тут тільки половина показана
    [​IMG]
    В нас в магазинах таких не бачила. В Антошці докупили ще паровозик , той, що вугілля возить зеленого кольру він то до тієї дороги не підійшов:sad: але Домчик дуже любить ними бавитись.
    Улюбленим паровозиком є Tomy, він до речі, неубиваємий, їздить всюди, вже 8 місяців активно користований і ще не міняли батарейку, пережив літо в селі, Толік його собою і в ліс таскав і губили ми його на вулиці пару разів, і коли в дорозі то він постійно піпікає. В нас жовтий і він виглядає не так як Томас ,хоч на цьому малюнку томас чомусь[​IMG]
    о, знайшла-отакий в нас [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2012
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Є дуже-дуже класні коники дерев'яні (новинка) в магазині іграшок на 2 поверсі "Шувару" (над "Барвінком", там два магазини поряд, шукати в кутовому, де стоїть ду-у-у-уже багато дитячих візочків біля входу).

    Вони тільки недавно почали продаватися, таких ніде раніше не бачила гарних. Але їх так просто в магазині не знайти - тре питати продавців. :) :)
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    оце для мене радісне відкриття! бо в нас того Дупло... основний фаворит. Всі інші іграшки поховала, окрім нашинок та Дупло.

    в Антошці зараз якась акція на Лего. Сама порівнювала ціни і купували у них. А ще якщо врахувати зниижки по дисконту і додаткову на ДН дитини - файно виходить :)
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    У нас залізниця є такого плану від ELC, брали в Мазекеа, коштує в районі 350 грн,

    [​IMG]

    Подобаэться, що паровозики їздять по підлозі, достатньо велика, в комплекті є машинка, люди. Ми не фанати, нам достатньо.

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:24 ----------

    До речі, про іграшки, ми в Мазекеа більше року купили ще отакий набір з динозавром

    [​IMG]

    також у нас в фаворі, вчора знову витягли і бавимось, ціна в районі 300-400 грн. Брали такий набір хлопчику 4 роки на подарунок - був дуже задоволений.
     
  13. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Мами маленьких господинь, підкажіть чи мають ваші донечки іграшкові пральні машини? Якого виробника і чи бавляться. Янусю дуже цікавить пралька, завантажує-вивантажує одяг і дуууже рветься переключати режими прання, то тепер перу в обвдній сон...
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Можу порекомендувати пральку фірми Simba ось таку з Хелло Кітті:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    дитяча побут.техніка цієї марки достатньо якісна і ціна дешева(17.99євро)
    порівняно з цінами на іграшки цієї марки в Антошці (навіть зі всіма знижками).
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    нєа)))
    мені порахували тільки 5% на ДН доці, а от 10% з моєї картки не додали, бо товар і так переоцінений. Але він переоцінений добряче. Маленькі наборчики зараз дуже вигідні.
    вона шось Софії не цікава так шоб дуже, а от в знайомого є лєго залізна дорога, то їй було дуже цікаво. Але ціна там захмарна, в районі 2х тисяч грн.:shutup::8:
    так, але розміри тої пралки дуже маленькі, я на неї дивилась - 18 x 15 x 24 см.
    А ще я дивилась на пилосос сімбу, він теж не дуже габаратний.
    Кухонька, яку ми в тебе купили якраз нам була дуже-дуже актуальна, вже зараз Софійка трошки виросла з неї, але от дитяча побутова техніка, шо якісна то так, хочеться трошки більшої по розмірах (ну мені особисто).
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    На жаль вся дитяча побутова техніка таких розмірів. Навіть якщо брати преміум сегмент пральку Мілє дитячу то її габарити відрізняються всього на 5см.
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    то не мало:) повір - моя дитина має пилосос найбільший який я знайшла, всі передивилась по розмірах, і таки замовила найбільший і дитина кожен раз допомагає), а товаришки дитина має маленький, на 7 см менший ніж наш по основному розміру - довжині і це багато.
    Я пралки дивилась, а взяли ми таки пилосос на Миколая, актуальний, бавиться.
    Я сама мала в дитинстві пралку, то її висота була по маминих спогадах см 40, тому не знаю скільки така техніка буде цікава моїй дитині наприклад.
    Електрочайник - навіть не дивиться, каже шо на кухні є інший, доросліший:)
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    а товаришки дитина цим порохотягом не бавиться через габарити?
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    я думаю, що частково так. бачиш, заварничок чаю, такий звичайний вадер за пару гривень має практично такі ж розміри, як наш на столі. І він Софії цікавий. І зі спосетережень то тою посудкою дітки бавляться якийсь час. А от купили ми електрочайник зі звуковими і світловими елементами, але він такий як пів нашого - і стоїть в стороні на підвіконні. Один раз використовувався. Те саме з праскою - мали маленьку - ні разу не брала до рук, купили десь рік тому "дорослішу" таку як певно половина моєї, і кнопки на тому ж місці і крутилка під ручкою - бомба - я прасую її речі - вона лялькові, або свої шкарпетки, досить часто.
    Але взагалі-то дитяча побутова техніка, з особистих спостережень то не є шось обов'язкове. Дитяча кухня - так - тому що це повноцінна імітація дорослої роботи, а все - таки цікаво м'ясо на фарш з мамою молоти на кухні в звичайній м'ясорубці, терти моркву на дорослому комбайні і місити в ньому тісто. Може це тільки в нас так, не знаю.
    Найактуальніше: пазли, найкращі клементоні або равенсбургер, лєго дупло і залізна дорога ІКЕА. І ще дитячий дерев'яний театр з фанери.
    При чому залізна дорога ІКЕА далеко не всім дітям підходить. От колись гуцулянка писала, шо її Анжела на рейки вагончики не ставила, а завжди бавилась окремо, а моя дитина напевно більший кайф отримує не від їзди тих вагончиків, а власне від складання рейок в різні комбінації. Такщо кожному - своє.
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    нас залізниця ще так гостро не цікавить (можливо тому що маємо Гірос-Ікею).
    А от літак великий. В Антошці найнижча ціна (в районі 900 грн).
    [​IMG]