Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    ти знаєш, здається шо 800 навіть, але так, я теж на то звернула увагу)
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Мій малий має холодильник дитячий з продуктами, то дуже його любить, перескладує постійно там все. І касою дуже бавиться. То все індивідуально. Він приходить в іграшковий і скупив би там всю техніку. А потім все військове:)
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    який ви маєте?
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    я таку залізну дорогу маю на увазі
    основний комплект - 100 євро + пересилка і т.д., плюс додатки: мости, рейки, перемикачі, все в районі 10-30 євро і так вийде десь біля 2х тисяч грн. Мені задорого.
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    можна замовити менший ось такий:
    [​IMG] за 30-40євро (як коли, ціна змінюється)
    і докупляти до нього рейси.
    Мій малий мав саме такий набір, бавився періодично, я задоволена, він достатньо великий.
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    [​IMG]
    Взагалі іграшки keenway подобаються по якості.
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    якщо вже мова про Лего: хтось щось чув/може був у Леголенді?


    ППКС :)
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    В мене колжанка була, там э окремо містечко Лего і Плеймобіл, казала фантастично, думаю, може влітку, як буде все добре - махнемо.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    купила Яринці в Антошці отакий набір для творчості
    [​IMG]
    ціна смішна - 120грн., а в дітей море задоволення
    Яринка вже листівку робить, Оленка біля неї штампує :)
     
  11. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Терезі Миколай приніс набір "пральня "keenway.Кожен день практично бавиться. Пороздіває ляльок,попере речі,потім на вішачки все порозвішує( кілька раз питалась в мене де дятячий балкон ? :))) А потім то все прасує.
    [​IMG]
     
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    і нам подарували пральну машину і праску з дошкою і вішачками, вчора пів вечора бавилась)))
    маю таке питання, хочемо Софійці самокат купити, певно потрібно трьохколісний, але от який? поділіться будь-ласка, які у вас самокати і на що варто звертати увагу?
     
  13. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    знайшла таку цікаву модель самокату, хто що думає?
    [​IMG]
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дуже класний і модний.
    по віку вам вже в сам раз щоб вчитись їздити
    ми так само на 2 рочки зимою купили самокат, щоб вчитись вдома їздити.
    Як сніг зійшов то ми вже вовсю рассєкалі ним по вулиці.

    Вообще, з нашого досвіду порада: подивіться наскільки та платформа для ноги високо від землі ( кліренс так сказать )
    БО у нашому Смобі - колеса достатньо великі, і та платформа для ноги десь 10 см від землі, зараз точно не поміряю..
    Але коли настало літо і всім дітям массово купляти самокатики, то у більшості навіть 3-колісних були дуже маленькі колеса і платформа була ну може 5 см від землі.
    Там де моя незначні бардюрчики, бетонні канти, чи плитки проїзжала непомічаючи, ті на меньших колесах самокати просто зачіпали платформою за перешкоду. З того я зробила висновок що важливо щоб платформа була на достатній висоті від землі, а відповідно і колеса щоб не були малюсенькі.
     
  15. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    я їх бачила, і бачила саме оголошення на кідстафі. Запитайте у продавця. нехай зміряє відстань від платформи до підлоги.

    Але передивляючись відео, мене щось в ступор ввели передні колеса. Там є кадри як дитина їде на самокаті а передні колеса у неї отак /---\ розташовані. То мабуть такий задум бо вони там потім крутяться і так /----/ і \----\ і то мабуть нормально. Але перше враження що вони вот вот відваляться )))) Хоча навантаження судячи по опису до 50 кг витримують ті скутери, і фірма впринципі знана і відома, тому думаю якість там належна.
     
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    ну вот і я на це дивлюся і думаю чи не відваляться...по відгукам - всім подобається..гм, цікаво, якби я на нього встала, чи колеса взагалі б не склалися отак =?
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    А чим ся бавлять 4-річні хлопці???? бо у нас скоро ДН. Замовлення тільки тортик Маквін.
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    дівчата, прошу поради.
    маємо ДН дівчинки, 2 рочки.
    Ось задумуюсь що таке подарувати...
    Придивляюсь до іграшкових кухонь, порохотягів, пральок, холодильника (тобто рольові ігри), але не знаю чи не зарано. І на якого виробника краще звернути увагу?

    або порадьте щось інше під потрібний вік.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    У нас в 2 рочки хітами були: самокат дівчачий 3-х колісний, конструктор а-ля лего дупло зоопарк, кухонька з причандалами, кідділендівський будиночок "Загородний дом". Ще +/- в той час нас пробило на ляльок і все що з ними повьязано, тобто візочки, ліжечка, подушечки-ковдрочки-горшики-пляшечки-соски і т.д.
    Тобто найпростіші рольові ігри у нас були.
    А ще десь з 2 років і до сьогодні любимо надувного оленя-пригуна ( вони є і осли і собаки і дракони)

    Як на мене пралки, холодильники, порохотяги на 2 роки ще зарано, вот ближче до 3 це те що треба.