Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    ну я так випитувала, то там зараз хіти ляльки. І лего-дупло вони в нас файно бавились. Ще ось думала про дитячий сервіз

    ---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:34 ----------

    а мому хлопцю 2, то пилосос (дорослий) годі відібрати. Таскає по хаті і гуде "ууууууууууууу" ))
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    http://www.youtube.com/watch?v=J-j2g4_BGzs

    маєм такий конструктор - малий дуже любить, трохи складає, не всі варіанти з"єднань правда, але дуже любить - по кольорах сортує і т д.
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дівчата, хто має хлопчиків приблизно такого віку як мій малий. Чим бавлять ваші хлопчики?
    Мій лише читає. Багаааато читає. І все. Я звичайно не проти, і навіть дуже за. Але все ж думаю що би то було йому ще цікаве. Бо усе що в нас є перекладається з місця на місце.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    З наших знайомих хлопчиків 4-х років - найцікавіше лего кріейтор, плеймобіл, настольні ігри, машини-трансформери, творчі набори.
    На 2 роки - цікаві всякі пазли з найпростіших, моя любила складати фігурки людей, одягати ведмедика, залізниця,серії типу літл піпел.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    кухонька з причандалями смобі (у біоленд може бути в наявності, глянь в альбомі)
    парасолька
    мазекеа велииииикі пазли (або пазли Треффл) - з перших пазлів найкращі
    ну і лєго дупло зараз має набори "дівчачого пошиву" з хеллоу кітті або якщо актуальний вінні-пух, то вінні-дупло супер просто) - нам якраз подарували (правда на 3 рочки, але там воно з 1,5 року до 5-ти)
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Тараська десь з того віку "полюбив" лего дупло
     
  7. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    І я хочу про скутери запитати :) Чи є якась принципова різниця у скутерах для маленьких, чи зпарені передні колеса, чи задні?
    Меня найбільше сподобався цей:
    [​IMG]
    Але якщо порахувати доставку з америки (з упаковкою 5,4кг), то вийде майже золотий :)
    А на майтойз очі розбігаються :sad: Шукаю без героїв мультфільмів. Просто гарний самокат :)
     
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    а я не можу пропустити щоб не похвалитись кухонькою від Step2, там якість суперова...буде бавитись не одне покоління. Я дуже сумнівалась купувати чи не купувати...але перейшовши по магазинах...подивилась на ціну...що коштувало 400-600грн...вирішила що таки варто. Тоді попросила щоб на ДН нам дарували лише гроші бо ми збираємо на кухню дитячу. Замовлення робила перед новим роком коли була знижка, ще й безкоштовна доставка по Америці, замовляла без посередників, без комісій...загалом сума вийшла 120дол зі всім(80дол кухня + 40дол доставка пароплавом...працівники служби доставки принесли до хати. Ми купували і в садок(300-350грн) і на подарунок(120-200)...то всі кухні вже наполовину "живі" а то взагалі вже й немає.. Ще розглядаю гарний варіант зробити кухоньку з ДСП, якщо б не вдалося замовити степівську то просила б чоловіка змайструвати таку.

    [​IMG]
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Якщо обирати з дійсно хороших по якості і ціні,то
    на найкращі вважаються
    Кетлер, наприклад ось такий http://www.mytoys.de/Kettler-KETTLER-Scooter-pink/Scooter-Roller/Kinderfahrzeuge/KID/de-mt.to.ca02.07.08/1923133,
    Нudora (брали вже кілька людей, правда біговели, по якості добрі) http://www.mytoys.de/Kettler-KETTLER-Scooter-pink/Scooter-Roller/Kinderfahrzeuge/KID/de-mt.to.ca02.07.08/1923133
     
  10. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    що означає Nur für den Hausgebrauch.?
    читала, що якщо задні два колеса широко стоять, то дитина може зачіпати їх ногою і шпортатись? не знаю, що то вибрати...
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    "тільки для домашнього використання".
    Я б обирала все таки класичний самокат, вам його хватить не на один рік.
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    в нас є, подарували малому на Романа, йому якраз 1,5 роки було, від тоді не має дня щоб хоч пару хвилин не бавився ним, ми те лего з собю всюди возимо, до прикладу сьогодні близькл години бавився, але в три заходи:) думаю яке настуне купити:girl_yes:
     
  13. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Мала моїх знайомих має такий самокат (фірма Mondo - Италия)
    [​IMG]
    Вони ним дуже задоволені. І я хочу подарувати такий племінниці на ДН.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2012
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    да, це про наш смобі так писали у відгуках, але ми їздили і не зачіпали. З того я зробила висновок що можливо ті дітки що зачіпали були просто невеличкого розміру і їм їх росту і довжини ніг не хватало аби не зачіпати. Ми ж високі і великі, тому такої проблеми у нас жодного разу не виникало.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    купи звірі - не величезну ферму - вона якась трохи задорога, по частинно виходить дешевше, а от окремий набір звірів (в нас 2 різних) то якраз воно, думаю Роміку піде
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Ми вроді з одного дня ))).
    Наш теж тільки читає.Найулюбленіше-жіночі журнали.Ну і наш пилосос тягає по 10 раз в день.

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    А яка ціна?І з якого віку брали?Можна ссилку?Теж хочемо хороший беговел малому взяти.
     
  17. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Зараз в малого(з 2,5років) найкраща забавка ось такі прості дерев"яні кубики(мали спочатку нефарбовані, було замало,то докупила ще такі фарбовані). І замок та вежі будуємо і тунелі,і естакади і змагання проводимо, і "городки" бавимось.
    [​IMG]
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    ціни різні, в залежності від величини коліс (для якого віку), наявності ручних гальм і т.п. Всі моделі тут
    як на мене ось цей добрий для менших хлопчиків, бо дуже легенький,
    важить всього 5 кг:
    [​IMG]
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    а нас, зараз, мякі пазли рулять))) складає все сама і ще нам подарували килимок, що розкладається, з алфавітом, то теж ходить, букви називає і розкладає/складає. Ну і ліплення пластиліном з різними формочками
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Таке запитання: чи існують майстерні дитячих іграшок (у Львові) ?