Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Дівчата чи ваші дітки (вік 1-1,5рочки) бавляться чимось таким [​IMG] чи [​IMG] дуже сподобались (принаймі мамі :))), але новий щось дорогувато, а на користовані у Львові не можу попасти, а бавитись з пересилкою щось не впевнена. Але якщо дітям цікаво може і варто.
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2012
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    а про такий самокатик хто що скаже? якість/зручність/міцність? буду вдячна
    [​IMG]

    ---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

    в чікко раз була акція - нецілих 300 грн таке чудо коштувало, пошукайте на кідстафі
    дитина дитині рознь. Моя Софія таким бавилась, а сусідські діти взагалі ні, сусідка продала через 3 тижні після того, як їм такий девайс подарували

    наш лєголенд
    [​IMG]
     
  3. grape

    grape New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Я теж на таку штуку задивляюся, але вирішила малій для початку на прокат на тиждень взяти подивитися чи буде бавитись. До речі тут на барахолці такий хтось продавав нещодавно.
     
  4. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Та продавали, але я спізнилася :girl_sad:
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    на рочок планую малому такоий стлик чіко-подобається що там не тільки ігрова панелька, але і конструктор
    [​IMG]

    ще машинку теж чіковську і забавку в авто

    [​IMG] [​IMG]

    а більше поки що нічого не придумала
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    о, в нас був подібний, півроку був дуже актуальний, в такому віці то немалий термін часу як на мене)
    а Саша в неї влізе)))? дуже прикольна!
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Діма)))
    вона розбирається

    [​IMG]

    Хоча якщо подумати, то може і не варто платити за функціі,які ми не будем використовувати, а взяти одразу просто машину

    [​IMG]
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    От тільки хотіла тобі написати:) Якщо плануєш малому столика того купити, то та машинка , а точніше додаткові прибамбаси (за додаткові грошики:)) на ній не актуальні. Справді, краще просто вже машинку, але таку міцну, щоб по вулиці міг кататися.

    Якщо вже така пянка, то розкажу і я, що малому планую на ДН. Отже, замовила вже в Біоленд таку штуку (паркінг?) від фішерпрайс, буде залізниця ІКЕА, мольберт теж ІКЕА замовимо бабусі:), і Лего дупло, тваринки (за порадою Богданки), малий набір. Ну і всякі фломастери і олівці (підкажіть де продаються фломастери такі що миються), великий папір щоб кріпити на мольберт.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    о, таке і нам би здалося... дайте лінк де таке можна знайти:)
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Отаке здається
    [​IMG]
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

     
  12. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Машину ми вже пройшли, сама їздила відпихаючись ногами з 10міс, а тепер вже і не дуже хоче.
    теж вже перебавилась (була актуальна десь між 6 - 10 міс), тому думаю столик мав би бути сам раз.
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    оо да, як вмостився в шезлонг то потім ледь розігнули дуги назад)))

    то кому як. В мене старший як сів на машинку(саму просту таку) в рочок так і до 2.5 катався щодня..всі мешти були зтерті до дир


    а мені якраз після року здається буде актуальна, коли вже свідомо натискатиме на звірят, ну і в півроку дитина ще не розуміє що руль треба тримати , а не кидати на землю..Вобщем думаю нам сподобається
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    отаке точніше:)
    [​IMG] [​IMG]

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    в мене ще досі з машинкою-каталкою бавиться. Коліна вже скоро до вух дістануть,але все одно їздить:) Теж вважаю, що функції в машинці не основне,
    найважливіше пластмаса. Маємо Оріонівську (нею чомусь не їздить) а от Кідділендівською (типу такої) бавиться на ура (причому вона нижча по посадці)
     
  15. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    :girl_yes: Влізе:girl_haha:, Там все шо нада, для того щоб влізти знімається. Ми таку ж маємо,то мала в рік, ще не знала, що з нею робити, зато мій Саша (8 років!), юзав її по повній ( в дитинство впав). Приблизно з 1,5 років мала активно зацікавилась машинкою, і по сьогодні нею бавится. Єдине, чого ні разу не використовували, так оту гойдалку. Нам не пішло..
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2012
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Аналогічно, тільки мій ще й по сьогодні катається час від часу:girl_crazy: Правда у нього ще є Бібі-кар, ось такий

    [​IMG]
    вона класна тим, що не треба її штовхати, вона сама їздить, але на рівній поверхні.
    Молодшому теж куплю машинку на рочок, але хочу якусь таку, щоб дійсно можна було і по вулиці кататись, бо ця сама проста нам були на один раз:girl_sad:, мусили купляти нову.
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Нам на рочок хресна спрезентувала отаку:
    [​IMG]
    Відпрацювала нам по повній два роки і ще навіть зараз юзаєм. В нас в дворі ще в двох ровесників аналогічні, вони навіть путали їх і не раз я приносила додому не нашу машинку. Добротна, два літа майже день в день Роман її товк і в дощ і в слякоть і в спеку, ніц їй не є, ще й продати зараз можна.
    Зараз у нас в дома взагалі автопарк - машинка, ролоцикл, на Миколая хресний спрезентував трьохколісний ровер і я тихенько придивляюсь на самокати.
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Наша Іра на тій чіковській машині гасає по цілій хаті, неможливо Олесю посадити)
    Тіні лав руль в машину - думаю буде з року цікаво, поки Іра натискає а мала слухає, але сама тиснути не дуже хоче.
    і я задумалась над подарунками.
    Столик чіко модо також напевно замовлятимемо.
    Ірі нове автомобільне кріселко, ліжко для ляльки, ігри настольн, велосипед новий.
    А от малечі фантазії нема, треба по сайтах полазити, щось цікавого пошукати.
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Були в п"ятницю в Метро, то от не знаю чи точнісінько такий, але схожий, мало не довелось додому купити. Роман прилип до нього, ледь убалтали злізти. Автолюбітєль :8:
     
  20. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

    Судячи по колесам, то нам би підійшла така))
    Fleshka, а що то за фірма? І де придбали?

    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Я такий спрезентувала своїй похреснеці на рочок.Нажаль, мала побавилась три дні, а я так хотіла догодити дитині:girl_in_dreams: Доречі тут хтось питався чи продають б/у, треба куми запитати чи не продає)))