Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та скільки можна?! Це флуд. Дякування і побажання або в ПП, або у відповідних темах. Зайду з комп‘ютера поштрафую за кожний беззмістовний допис.
    Треш, треш - нічого людину це не вчить.
     
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Можливо комусь пригодиться.
    З нагоди 10 річчя клініки Альтернатива
    З 1.07 по 31.07 триває реєстрація для пар, на запліднення in vitro із знижкою 10%.
     
  4. chereshnia

    chereshnia New Member

    Мені призначали клостилбегіт для стимуляції теж - після нього збився цикл конкретно. То внормовувала - вже в іншого лікаря. А Інофолік софтгель пила 3 місяці (приписували після ЗВ) - ще наразі овуляція нормально не відновилась - місць є, 2 місяці нема. Можливо тільки інофоліку замало було в моєму випадку.
     
  5. Bananchyk

    Bananchyk New Member

    Привіт!
    А які тести на овуляцію є найбільш правдими?
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Віддам безкоштовно: Прогинорм геста 200 — 17 капсул, термін до 08.2022, Прогинорм геста 100 —5 капсул, до 06.2021, утрожестан 200 — 7 капсул, до 04.2022. Локація — Виговського-Патона
     
  7. Bonia

    Bonia New Member

    Привіт) можливо хтось щось підкаже або порадить. На УЗД побачили двосторонній гідросальпінкс, планують робити рентген труб в наступному циклі, а я тут на форумі прочитала що не бажано, бо може тільки погіршити ситуацію. Хто стикався з такою проблемою, підкажіть як діяти. Бо вся ця ситуація як сніг на голову, щей прочитала що в таких випадках видаляють труби, і чесно кажучи впала в відчай((
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    У мене був. Усували за допомогою лапароскопії.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Bonia

    Bonia New Member

    Не було рецидивів? Бо наскільки я зрозуміла вірогідність рецидиву висока. Ще прочитала що навіть після видалення труби не віновлюють нормальну фунціональність.
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    З часу лапароскопії народила двох діток. На УЗД зауважень зараз немає.
    Певно все залежить від конкретної ситуації. Мені також лікарка казала, що повна функціональність може не відновитись, особливо, якщо труби довго перебували у патологічному стані. Але видно у мене добре відновилась функціональність
    Лише я не розумію навіщо Вам робити рентген труб, якщо проблему вже діагностовано. Рентген не є лікувальною процедурою, а діагностичною. У мене проблему побачили на УЗД, бо було дуже явно видно, тому рентген вже не було змісту робити, робили одразу лапароскопію.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bonia

    Bonia New Member

    Ви мене так втішили а то я вже начиталася і наслухалась, і чесно кажучи хотілося просто лягти і плакати. Стосовно ренгену сама не до кінця розумію, в мене теж побачили на узі, можна сказати випадково, скарг на болі не було, лікувала високий пролактин, тепер маю думку змінити лікаря, я б одразу напевно робила лапароскопію, не хочу затягувати це все( Не підкажете до кого зверталися? Бо я відносно недавно стикнулася з цим всім.
     
  12. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, що то може бути: М мали бути в суботу, але відчувалася пізня овуляція, тому до затримки була готова. В неділю почалася мазня коричнева, часом рожева, кров'яниста і до цього часу. Все як ніби М починаються, але далі не йде. Живіт болить як при М. Сьогодні з того всього зробила тест, там полоска-привид, ніби є, ніби нема. Виділення то є то нема. Я щось не знаю що робити..чи йти до лікаря чи то такі М?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii мабуть до лікаря. Я в такому випадку спершу би ще Узд зробила.
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Полоска-привид трохи дивно як для М. Може ХГЛ здати, щоб точно знати, чи є вагітність? На УЗД на такому терміні навряд, чи щось видно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii знайшла свої папери кількарічної давності. В мене було щось схоже, то була киста, яка вийшла з наступними місячними.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кистаа давала позитивний тест?
     
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Такі справи: зранку зробила знову тест, є полоска, слабка, але більше видно за попередню. Лікар сказала здати ХГ, щойно прийшов результат 37.23, як сказала гінеколог 'ніочьом'...перездати в суботу, чи є динаміка, до того часу Віданол

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А для чого віданол, якщо вона не впевнена що це вагітність? Тим більше нема червоної кровотечі?
     
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    До речі лікар теж сказала, що може малий термін, може біохімічна В, а може киста.

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Є мазанина, часом червона. Напевно щоб дотриматись до суботи, якщо це таки В

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  21. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Був позитивний тест?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk