Як навчити дитину спати окремо

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Blondo4ka, 21 Лютий 2019.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Раніше до зміни роботи це був час з 17 вечора до сну. Зараз з 19/30 весь час разом хоча не все робимо що їй треба. Я бачу, що дитина не готова і боїться. Сон для нас це жах вона категорично спати не хоче( то ці казки і книги мене вже б 20 раз приспали. Не буду зараз тиснути на неї. Головне, щоб на мене сильно не тисли...чоловік та інші) ато начитаються якоїсь літератури не тої, що я і розказують мені що я все роблю не правильно((((( ох це соціум((((.... Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якщо чесно, я теж іноді боюся спати сама :girl_crazy:
    Може тому сина не примушую? Чекаємо і періодично нагадуємо:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Підтверджую :)
    Та Ви праві. Час не повернеш. Просто інколи від тих довгих засинань я втомлена. І думки часто в голові, що от в той час могла б зробити те і те, побути наодинці з чоловіком чи прийняти душ, натомість просто лежу поруч біля малюка.
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Коли мене накривають такі думки, я малюю собі картинку, що вони вже дорослі і гуляють допізна, приходять, чмокають маму в лоба (в кращому випадку) і йдуть до себе, або і взагалі вже окремо живуть і я не знаю, де вони саме зараз і коли саме лягають спати. І тоді стає таааак тоскно, хочеться ще міцніше пригорнути до себе і просто насолоджуватися тим, що вони зараз маленькі і біля мене)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    От як скажіть, ЯК??? можна засинати дві години? При тому встав малий в 7 ранку, цілий день в садочку, де НЕ спав, зовсім. Прогулянки, активні ігри.
    Мене аж розриває зсередини!!!! Я і плакала, і кричала і виходила з кімнати. Не спить. Не можу стільки часу біля нього просто сидіти. Не можу.
    Що не так?
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З ким/чим?))
    Хм, Ваша дитина не така, як хотілось би? Вона Вам "незручна" в певні моменти. То, є Ваші тарганчики). Дитина відчуває, що хочуть з ним пошвидше. Затримує біля себе по-довше.
    Напруга емоційна не додає + .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зі сном.
    Так, є плани якісь.
    Тепер я точно не розумію, як взагалі в когось таке буває, що діти засинають на ніч до 9 вечора. Вкладати напевне треба з 5 години починати...

    Вибачте, я просто дуже на емоціях зараз. 2,5 год. минає...
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В мене малий вкладається жахливо. Реально, він засинає не від втоми чи "мусить спати", а лише коли мені всеодно коли він засне. Спокій. Дихай. Лягай сама і спи, овечок рахуй.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU я не можу нічого мудрішого)) придумати, як то_є така_дитина.
    Я знаю дітей ,які засинають дві години- сплять 15 хв. , дітей, які раніше 00.00 не засинають, дітей, що годину хочуть пити/пісі/какі etc і з боєм засинають, дітей, що йдуть спати самі, чи засинаютью де сиділо)). І є в тому ,як особливість конкретної дитини, так є і підтасовування батьків дитини під свій графік з пелюшок, а в подальшому нарікання, що не так, як "треба", бо вже графік такий не влаштовує. Але ж не всі можуть швидко адаптовуватись до змін, любих. Треба дати час дитині і собі.
    Методом спроб хіба йти. Але без
    Бо, направду, я не знаю, чи може заснути дитина спокійно за таких обставин.
    А прикинутись, що спите біля нього? Почитали,чи які там ритуали і спати.
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Це неправильні методи, згідна. Але від безвиході не тямила що роблю.

    Думаєте не прикидалась?) Лежала нерухомо довго. Потім вимушена була перевернутись на іншу сторону, так як малявка в животі тиснула сильно. Я акуратно, безшумно майже перевертають, малий встає і питає чого я не сплю.
    Дихаю навіть через раз.

    Я собі думаю, може то такий регрес своєрідний у зв'язку з тим, що почав спати віддалено від нас з чоловіком.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU то нормальна реакція на зміну обставин, повірте. Бачите ж, що й старших на багато дітей не так легко відлучити. Трошки терпіння, трошки лояльності) і все буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можливо і регрес. Можливе особлива поведінка в останні місяці вагітності (в нас таке було). Можливо твій емоційний стан якийсь не такий, а він зчитує його. Все може бути.
    Розумію, що важко зберігати спокій - не картай себе. Вже є, як є. Не думаю, що то на постійній основі.
    Єдине, запитаю, а ти його вкладаєш тоді, коли сама вирішуєш типу є режим і все треба іти спати? Чи коли він захоче спати?
    Знаю, багато противників таких "вольностей", але я ніколи на мус не вкладала. Завжди він сам вирішує, коли хоче спати і тому в нас вкладання як таке відсутнє майже. Прийшов і ліг, бо спати хоче. І, незважаючи на таку свободу, він всерівно має свій режим, виходить. Бо іде спати в межах 22-22.30. Але він і прокидається пізно, тому нам так ок.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я прихильник вольностей :). Вкладала тільки грудних дітей (відповідно, з грудьми). Всім старшим «вільний» графік - спати в 23.00 ( або мовчки лежати). Діти до 4-5 років зазвичай засинали швидше. Проблем з вкладанням з жодним з чотирьох дітей практично не було. Нашій сім‘ї такій варіант ідеально підходить. В школу зараз встають в 7.30- 8.00 без проблем.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я правильно зрозуміла, Ви прихильник, але спати в 23 або мовчки лежати?)
    Бо в нас немає якраз години до котрої треба лягти спати. Правильніше не було, бо тепер в нього самого вималювався режим і ми лише стараємося його підтримати. Всі процедури мають бути зроблені до його улюбленого останнього мультика, дивиться мультик і після нього спати. Плюс мінус, бо може ще посидіти, або ще трохи полежати в ліжку, чи побавитися з братиком, якщо той проснувся чи ще не вклався. Інколи забавляється і пропускає мультик, але всерівно приблизно після 22 нагадую йому, що вже пора спати. Але рішення завжди за ним. Ні, то ні.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Приблизно :). 23 година -це час, коли «вольності» різко зменшуються, але, звичайно, можливі варіанти. До того часу, як дошкільнят в нас було більше, ніж школярів сім‘я підлаштовувалася під більшість. А тепер найменший підлаштовується під старших. Тому так - в 23.00 всі йдуть спати ( хто ще не заснув):girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ясно) то для мене наразі незвіданий досвід - школярі в сім'ї)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я тепер прихильник "режимності". Навіть зараз, коли старший став засинати досить швидко, бачу різницю між вкладанням о 9 і, якщо затягнемо, об 11. Він тоді і капризніший, і все йому не те, і як не дивно, довше засинає.
    Двогодинні вкладання дуже добре мені знайомі з обома дітьми, з молодшим рідше, але от щось таке находить, і часом маємо кілька днів підряд такого вкладання. Я вже менше нервуюсь, ніж бувало зі старшим, відпрацьована ситуація, чи що, а може тому що я ще досі і не маю "вечора для дорослих" на постійній основі - як складається, так і є.
    Але в конкретній ситуації @aknytsU, думаю, дитина з окремого ліжка більш уважно пильнує, чи є мама. (правильно я зрозуміла, ви лежали в окремих ліжках?)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Здебільшого коли сама вирішую. Це ситуації: а) коли я вже валюсь з ніг і сама йду спати, відповідно і малий зі мною, б) рідко - коли ще маю роботу/справи перед сном, які Артем не дасть спокійно зробити, в) коли бачу, що він дуже капризний і стомлений, але спати САМ не піде і ніколи не скаже, що хоче вже відпочити.
    Розумієш за всі ті місяці без ГВ (часом я так шкодую, що досі не годую, бо засинав доволі швидко на грудях) малий НІКОЛИ сам не вирубувався, не прилягав на ліжко, не відключався (як ото буває в деяких дітей, де бавляться, там і засинають). НІКОЛИ.
    Ми вже робили експерименти. Вночі до фінішного йшли - чекали, коли сам попроситься спати. 23, 24, 1, 2 ночі, а він все ніяк. Я засинала швидше, чоловік казав, що він собі сам бавився, сам книжки читав, малював, пазли і т.д. Тоді коли і чоловік вже дрімав, малий залазив до нас в ліжко, ще там бавився і якось засинав. Тобто ми ніяким чином не впливали на вкладання. Але то була 1-2 ночі!
    Вчора було по-різному. І на окремих спершу, потім поруч сиділа біля нього, лежала на підлозі, бо вимагав руку мою тримати, і сам, і в кінцевому результаті на нашому ліжку.

    Епогей - встав сьогодні в 7 ранку. Я ще кимарила півгодини, а він повен сил та енергії.
    Переживаю за його стан. Тобто якщо є таке недосипання, організм може бути виснажений. І всілякі бяки швидше чіплятимуться. А того не треба нам.
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене ці діти.
    Але засинання по дві години мені теж дуже знайоме. Це пройде.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2019 ---
    А я не прихильник вольностей. Але звісно, якщо б дітям явно було зарано, то я б перенесла час вкладання.
     
    • Подобається Подобається x 3