Як навчити дитину спати окремо

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Blondo4ka, 21 Лютий 2019.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До речі в менеМихайло так засинав на денний сон, коли ще спав. Сидячи, стоячи, в позах неймовірних, з морквиною в руці, з оладкою в роті на підлозі у ванній кімнаті (там тепла підлога). Але на ніч він так ніколи не засинав.
    І за весь мій дітний час кількість разів коли я не підлаштовували обставини під їхній сон можна порахувати на пальцях однієї руки. Для мене вкладання - це досить емоційно тяжко, я не хочу ускладнювати собі роботу зміною режиму.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 2
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вкладання в 21.00 - це пробудження в 4.30-4.50. Проходили це з найстаршим і найменшим. Обговорення різниці між лангустом і крабом мене не дуже надихають в 5 ранку :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О да, «а пагаваріть», але в мене Михайло таке і в 2-їй ночі може почати.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не факт). Мій стабільно в 21 лягає і 8.20 заледве стягую з ліжка. Є любителі дрихнути)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Havronia про своїх писала. Для її дітей факт.

    Мої сплять 11-12 годин вночі. І головне, мали в кого вдатися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас після завершення гв таке вирубування бувало вдень, а на ніч дуже рідко, одиничні випадки. Нащо вирубуватися за грою чи сидячи, якщо можна піти спати в ліжко під ковдрочку)
    Колись теж був період, що дуже пізно ішов спати, не раніше 24. Але то було давно і пройшло.
    Розумію, що в силу тих чи інших обставин багато прихильників режиму. І вірю, що багатьом дітям (чи батькам) так дійсно зручно і краще. Але в нашому випадку вважаю саме дозвіл змалечку самостійного рішення іти спати (в межах нашого контролю, ніхто напризволяще його не залишав) виховав тепер в нього оце самостійне усвідомлене швидке вкладання. Тим більше, він і сам прийшов до свого режиму і вкладається в один час і більш-менш не аж такий пізний.
    І в нас немає отого "вже капризний, змучений, спати хоче, а не іде". Колись давно бувало, тоді допомагали справитися з тим. А зараз свідомо все: прибрати іграшки всі, душ, піжама, зуби, мультик, попісяти, попити води, тихенько прийти в ліжко.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    До речі, зі спостережень за моїми дітьми: якщо вони вже капризують, починають падати, вимагають розваг - це ми однозначно і давно пропустили час вкладання, оптимально їх класти, коли в них ще зовсім ніяких ознак "хотіння спати".

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    оце точно.
    моїй майже 7р : коли є можливість поспати в обід- а це вдається лише на вихідних ,то спить півтори/дві години. наніч потім біля 22-00 22-30.
    якщо я по роботі менш загружена і забираю одразу після уроків, то обов'язково годину покимарить.
    Але у нас в родині всі сплюхи (крім мене :girl_crazy:, правда). похресниця 2 клас- теж ще спить обідом
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підтверджую, це саме ви колись мені дали таку підказку, коли я мала проблеми зі сном в старшої. Якщо діти плачуть, хочуть бавитись, їсти - це 100% пора давно спати, тоді з плачами в ліжко і вирубуються за 6 секунд.

    Я теж прихильник режиму і я ніколи не залишаю справи на сон дітей, бо тоді точно ніхто швидко не засне, а якщо засне, то прокинеться найближчим часом. Тому діти купаються, вдягають піжами і дивляться мультик поки я прийму душ, менший за цей час засинає зазвичай, це біля 20год, старша ще чекає мене, засинає біля 21
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А в мене - рання пташка:girl_smile:
    Лягає 21-22 (інколи може і в 20.30 вирубатись) , а встає в 6.30- будильник собі ставить :girl_haha:... Як там " у класіка" -- "вставаєтє, граф, нас ждут вєлікіє дєла ".
     
    • Подобається Подобається x 3