Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zirnycja, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kati

    kati Well-Known Member

    Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Проза..від 5 ранку не спимо, Саша температурить і на горшок що10 хвилин, напевне якась вірусяка вчіпилась, бо траванутись ніби не було чим....бідацтво вже так вимучився, зараз заснув, хоч би с півгодинки поспав.... А мала бути врочистітсь- похід в перукарню і фотосет пузя(((
     
  2. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Проза... прокинулась за годину до початку роботи :girl_wink: виспалась зате супер! хоча зірвала вчорашній план піти в спідниці на роботу :girl_crazy: ну нічого завтра одягну :girl_wink:... кінець робочого тиждня як-не-як! Пішла на обід... погода чарівна! Тепло... хочу вечера... кінця робочого дня!
     
  3. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене серед подруг бебі-бум:girl_tender: На батьківщині найкраща подружка 18 лютого хлопчика родила в 4 кг, тепер ще одна подружка з дня на день теж хлопчика чекає; ну і сьогодні дізналась, що подружка з гуртожитку на восьме березня дівчинку-красуньку народила. Казав чоловік, що треба піднімати народжуваність країни і нам :girl_haha:, от завершу нервове навчання і спокійно присвячу себе підготовці до статусу - матуська:d25: Чудово розпочинаються вихідні:girl_dance:
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Думала написати в "Рагулі", але побачене так мене насмішило:girl_crazy: Гуляємо сьогодні, а спереді іде парочка: син (років 25-30) і мама (років 55). Пристойно досить вдягнуті. Так от той синок (хлопака в розцвіті сил) несе на плечі мамину сумочку, а мама таргає величезний Вопаківський кульок з продуктами, перехилилась на одну сторону. Ото комусь чоловічок попаде:xaxa::suicide:
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    а звідки ви знаєте, може в нього грижа, чи ще якісь проблеми зі здоров"ям?
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ая сьогодні ледве не загубила годинник, який для мене є безцінний - йому вже 18 років (батьки подарували на 10-річчя), я його кілька раз губила і ремонтувала і от сьогодні ледве його остаточно не втратила - добре, хоч пам"ятала приблизно , де то могло статись. Болото з талим і рихлим снігом - що може бути краще для пошуків. І ніч. Світила мобільним, думала, що вже не знайду. Але якийсь добрий хлопчина сам зголосився мені допомогти, ще й ліхтарик мав. Так що я вдячна цьому незнайомцю за поміч, годинник знайшовся :).
    Помила голову новим шампунем і щось мене тошнить від його запаху..
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А у мене нині цікавий день вийшов...

    Зраненька збудилась пів шостої і пішла прийняла душ. Приходжу в кімнату, і доторкнулась до руки мужа а він на мене кричить - та ти хвора! в тебе температура! Ну так, казю. Вже котрий день гланди спухли і в грудях тисне.
    Ну зібралась я і пішла на роботу. На роботі работаю трохи, трохи сачкую... А тоді боса викликав мене до себе бо сьогодні проводив аналіз моєї роботи до сьогоднішнього дня. Одним словом сказав мінє, що мене всі люблять, що я дуже вумний і незамінимий праціваник, що мені треба зібратись з силами і взагалі перебрати на себе усю роботу. Бо тре міню менеджером зробити. А як я буду менеджером, то він тоді що бде робив?
    Їдним словом якщо ще хтось сумлівався, то я самая, самая, самая... :girl_blum:

    http://www.youtube.com/watch?v=y_tY8KFty4s&tracker=False
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2011
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І буде йому щастя:girl_wink:.
    Буде неусипно "бдить"
    :girl_tender: Вітаю!!! У вас тут фан-клуб великий!!!
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

Статус теми:
Закрита.