Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Kryhla, 10 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kryhla

    Kryhla Member

    У мене весь день усе те саме - сиджу з синочком. А зараз зробила собі маленьку врочистість: відкрила плитку шоколаду для себе коханої і спокійно сиджу на форумі:girl_bye:, бо мій малюк вже спить, а чоловік дивиться футбол.
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в нас сьогодні суцільна проза(((( Купа хатньої роботи, Ромчик хоче бути тільки на руках, тому я з ним і бігаю весь день. Спати не хоче( А під вечір заснув. То я лише чай собі зробила, як кітка перевернула табуретку і він прокинувся. Я чуть не плакала:girl_cray: Чоловік сьогодні в ночі прийшов, тому я рук не чую і голова обертом:8: Правда мала трошки свята- вдалось довишивати половину великоднього рушника (сама незнаю як мені то вдалося в таких умовах:wacko1:). А з завтрашнього дня починається готування бо маминого дня народження. В неділю маємо купу гостей, тому завтра починаю пекти, бо потім собі ради не дам. Так що вихідні обіцяють бути зовсім не вихідними:cry:
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    годину вже працюю, вчора мала аврал на роботi вночi... але то дурницi . замовила доцi портрет ...мае бути дуже гарний до липня сподiваюсь намалюють )
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Зранку було трішки врочистості, діти встали в 6.30, то я,можна сказати, виспалась. Оленка заснула знову, Яринка бавить бабу, а я п"ю каву. Хочу поприбирати , щось зварити погамати. Тішусь, що завтра вихідні, матиму час для себе, знову аквапарк. Але то буде завтра....
     
  5. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    і я вже на ногах..щось не спиться…
    ну я і деньок вчора мала! По плану повинна була останній раз поїхати в школу, швиденько підписати всі документи, потім ше по магазинах з коліжанкою, а далі на пари до пів 8.. думала вмру там, після такого довгого відпочинку.
    Але нічо, не прийшлось мені вмирати- мала вчора перший нормальний день кд..то було шось страшне- голова паморочиться, зірочки в буквальному сенсі літають в очах і як тільки хочу встати, зразу назад..короче, всьо включєно, та навіть більше:girl_devil: (то я до того, що добре, що в мене пуховик до колін ).. одним словом, забила я на пари, ледь доволоклась додому і так аж до вечора валялась…

    сьодні вже вроді все втихомирилось..зате схудла аж на кільо! Знаю, що вода, але ж як пріятно!!!:girl_claping: Попиваю каву і насолоджуюсь ранковою тишею…
    попереду вчорашній відкладений шопінг і 4 пари, ах яке щастя… :girl_in_dreams:
     
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І в нас вже є трішки врочистості..Сьогодні всі виспались..Малий спав цілу ніч...Дякуючи кока- колі, а правильніше, ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, ДОБРІЙ- за пораду...Незнаю, як буде сьогодні здоров'ячко в моїх дітей, але зараз почуваються краще...
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    ааа!!! який вчора класний кінець дня був! ото зібралась на ту дурацьку пару... вже топаю... і тут бац - зустріла однокласника... розговорились, на пару почала спізнюватися... а з ним якось так класно балакалось - і пішли ми в кафе )) ха, так класно полялякали, насміялися! якось так рідно :) І Він так виріс, гарнюній, змужнів... ех... частіше б так, бо власне цей однокласник один з тих кращих, з яким ми товаришували... чайочком мене пригостив :girl_tender: тішуся! а потім поїхали з Коханим в МЕТРО і двома його співробітниками, купили свекрусі подарунок на ДН, а потім заїхали до КОханого в офіс - нарешті вперше побачила, він ще на стадії ремонту, але з дня на деь мають закінчити... Тішуся - перший офіс, який він самеький відкрив! Пишаюся... виходить на новий рівень :girl_tender: А ще нас вчора пригостили домашнім хлибчиком з хлібопічки і я хахотіла таку машинку собі :girl_wink:

    аа! ну і ще - вигуляла свою новеньку шкіряну курточку з Promod - всьо, весна наступила, бо я не змерз ))))
     
  8. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Щось не знайшла я темки про розпродажі, тому розповідаю про вчорашню врочистість - встигла на останній день розпродажу в стоковому магазині на Куліша 40-70%. Придбала коханому "Мустанг" джинси, собі класичні шикарні :girl_dance: брюки - темно-сині з ремінцем "під змійку" та кофтину "Дженіфер" за смішні грн))) А ще пуховик короткий сподобала , такий вже він класний. Там ще є. (350 грн.)

    А днями раніше гуляли Городоцькою та біля цирку побачили хлопця з телескопом. Він там вечорами стоїть. То можна сказати, що отримала в подарунок зірки))) Дуже вже вони гарні. Зблизька як діаманти красиві !
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ухххх....ну і деньок:8::8:
    В жахливих умовах сьогодні пройшов мій будень (вже плакалась в жилєтці(() , та ніби успішно завершується. Світло включили. Воду включили. Торт таки буде і буде смачним:nyam2:)) Після сьогоднішнього дня, якби мені сказали, я не роблю того-сього бо дитина не дає, то однозначно б не повірила. Усе можна зробити, правда треба таки докласти зусиль)))
    Під вечір мала врочистість, моя сестричка, яка давно обіцялася таки прийшла в гості) Ромчик отримав нову розвиваючу іграшку (таку класну, увесь день з рук не відпускав), а я чудовий вечір в чудовій компанії. Світла ще не було, тому свічки додали такої собі приємної заимшної атмосфери. Ще одна врочистість - мій муж прийшов скоро з роботи, тому мої руки трошки відпочили. Завтра новий день, будемо готуватись до приходу гостей:wacko1: Отже чекає робота, робота.... Та тішить що то заради доброї мети-щоб зробити мамі приємно:give_rose:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Яка ж погода надворі клааассснна!!! Ось вона-весна!! Ще би не було тих величезних калюж... А так -все класно!Граємо нині концерт! Люблю грати такі концерти-музика суперова просто, диригент добрий!Клас....
     
  11. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Сьогодні були з малим у Театрі Ляльок, на виставі "По щучому велінню". Синочок отримав купу вражень, але всю виставу питав коли вже будуть клоуни, бо чого це в цирку клоуни є, а тут нема... Після вистави ходили у кафе, і ще у центрі катались на машинках. Погода супер! Як добре, що вже ВЕСНА!!
     
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Навіть не здається що согодні субота, через те що була на роботі... потім я здійснила мрію цілого тижня - поїхали в Япону Хату і я нарешті з"їла японський супчик, курку в соусі теріякі, мідії і запила то все смачнючим чайком:nyam2::nyam2::nyam2:
    Потім поїхала зробила манікюр і педикюр, а тепер вся така:d23: сиджу і мрію про Дмитра Хворостовського... так хочу на його концерт:girl_in_dreams:
     
  13. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Страшено замучена і забігана, називається чоловік вдома.Чомусь завжди коли в нього вихідний я не маю відпочинку.
    Ще й відношення таке ніякої подяки, уваги.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    це тепер моя нездійсненна мрія. Муж заборонив цим всім дихати. Сказав, шо хіба я вже буду гинути за манікюром то тоді можна. Ех ...


    А я сьогодні така господиня аж страшно - порядки навела, їсти зварила :).
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І я забігана.:ed4d70def841dc74b57. Купа роботи, завтра гості), не багато, не моло зо 20:eek:. Зранку перемастила тортик, потім пекла кекси, прибирали... і.т.д. Та ще й до того горло почало боліти. І організм такий ніби втомлений, хворий...Дуже хочеться відлежатися. Та не світить мені таке щастя:no:
    Правда мали трохи врочистості. Перша, мамі подарували блок морозива!! Кілограм десь 6. І я зможу довго смакувати свої улюблені коктейлі:nyam2: і друга нам подарували купу класного одягу. Такий весь класний, капчики такі мамюні, але такі моднячі. Ото буде на весну кавалєр:girl_tender:
     
  17. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    в моєї бабці нині день народження! так тішуся і любцяю її! стіл гарний був, гості, гарно час провели, гарні подарунки і головне, що бабця щаслива! а ми ще й з коханим до всього подарували їй двд-плеєр - вау, її радості не було меж! вже склала цілий список фільмів і музики, що їй скачати і записати :girl_smile:

    п.с. а завтра весь день на роботі....
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    а нас вигнали з сашкою з хати

    на 2 години - з 16 до 18

    бо футбол, шоб його

    злючка !!! я здам тобі свою свекруху, добре? бо я не маю з тим футболом спокіної години в хаті

    муж на роботі, то підемо з сашкою волочитись десь і місті
     
  19. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    на цьому тижні їздила у відрядження в Берлін на виставку, давно я не їхала нон-стоп машиною з зупинками тільки щоб перекусити, приїхали в готель пізно, на другий день були на виставці, а на наступний день їздили по місту на екскурсійному автобусі, місто на 3,5млн людей вразило широчезними вулицями, історичними пам"ятками.Вернулась в пятницю зранку, цілу ніч в дорозі не спала,але в цілому задоволена поїздкою(хоч ніколи до того не виникало бажання відвідати якраз це німецьке місто).Сьогодні і вчора вдома, а попереду(через тиждень) день народження мого синочка, сиджу і думаю що придумати, як відмічати і що готувати)))
     
  20. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    я теж сьогодні працюю
    сподіваюсь друга половина дня, буде менш прозаїчною.
    Наталя, приходьте в гості в Марк:girl_blush2:
     
Статус теми:
Закрита.