Як Ви проводите своє дозвiлля

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Lika20, 10 Січень 2009.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    У вас всі шанси швидко одужати - наявність шустренького маленького шила забезпечує більш активне проводження вільного (якщо такий буде) часу та забути про диван.:d25:
    У мене вже багато років немає "дозвілля" як такого. Якщо було б, звалилась б на той же диван і займалась б нічогоробінням:girl_crazy: А наразі ловлю хвилини в інтернеті напевно для підтримки тонусу і настрою.
     
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    У вільний час можу:
    - Почитати книгу, журнал, газету.
    - Розгадуєм з чоловіком кросворди, дивимось телевізор, читаємо один одному, готуємо, танцюємо з дітьми ( зовсім здуріли:girl_crazy:, якби хто бачив), але нам то подобається, співаємо пісні, які подобаються під караоке, або просто тексти в інтернеті знаходимо - і під них співаємо. Влаштовуємо вечір без причини, а коли хочеться і далеко не обовязково - це святковий день - головне гарний настрій! .Проводимо вечір з щось нашвидку зготованим , але смачним зготовано і келихами з соком ( не пєм алкоголю).
    - Редагую свої вірші, прозу(нове щось недуже йде, бо затуркана, Господи), але все рідше це роблю. А жаль.
    - Там маску на волосся, обличчя... Час на красу так сказати.
    - Оце співати ходжу акапело для себе, а скоро для людей спробую.
    - Інтернет - ДП, клуб поезії, "В контакті"
    - Перекладаю німецьку для середнього рівня , але важко йде чогось. Та я стараюся:).
    - фотографуватись (мабуть я собі так компенсую, що в мене до шести років нема фото. А також лікую комплекси, які отримані від ой, непростих стосунків з однокласниками).
    - Вирізаю з газет цікаві статті по тематикам(Рецепти, кіно, здоровя...) - це в мене з малку.
    Здається, все.
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2011
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    І мій колись був природній стан: диван+ноут+якасб фігня до рук... Ага, лічиться ще й як з появою непосидючого карапуза:girl_crazy: Да мені б коли ще була нежоната отак як зараз все робити, то певно і хата була вилизана і їсти вічно наготовано і взагалі б саморозвиток зашкалював))) І зараз для мене найкращий відпочинок - зміна діяльності, себто щось, що без дітя (їсти-прибрати-посуд помити:girl_crazy:) А на якісь свої забаганки часу знову бракує, бо все або по хаті, або з дитьом:ed4d70def841dc74b57
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Я скоро вже забуду, що таке дозвілля :girl_mad:
    Був навіть такий період, що з жахом виявила - я розучилася відпочивати :girl_impossible:
    Інтернет, інтернет краде багато того часу, котрий могла б назвати дозвіллям :girl_blush2:
    А так, то книжку почитати і листівки тепер виготовляю - спасибі рукодільним забавам :d64:
     
  5. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    :girl_crazy: Моє дозвілля- то тепер дозвілля донечки:d25:- прогулянки, басейн, ігри.
    Хоч ми стараємось його робити сімейним- от того тижня відкриваємо сезон шашлику- природа, спорт і відпочинок.:girl_in_love:
    А суто моє- то нічний нет (всіх спатки положу:girl_dance: і відпочивати):girl_cool: або заняття всього, що на даний момент мене цікавить- або німецька або вишивка пухнастих ковриків або навчання по ліпці або творіння якихось смаколиків для домочадців або просто перегляд якогось фільму. Короче, що хочу, те і роблю.:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2011
  6. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Я по вечорах граю на піаніно (особливо коли погана погода) або гуляю в парку з чоловіком (особливо коли хороша погода:))
     
  7. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Також практикую. Свіже повітря сприяє хорошому спілкуванню:smile:
    Люблю у вільний час ще почитати поезію, подивитись цікавий фільм, "полазити в неті",а також просто посидіти в тишині на самоті(допомагає відновити сили ).
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    у вільний час (залежить від ситуації)
    - гуляю (або пішки з універу додому якщо гарна погода)
    - кіно (одна з улюблених розваг)
    - книжки
    - музика (коли погана погода)
    - коли дощ - або з вулиці, або з балкона стою і дивлюся на дощ!
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Якщо достатньо часу, більше 2днів вихідних, то їдемо сім"єю в Карпати відпочивати.
    Якщо менше часу, то ходимо в кінотеатр, або їдемо на шоппінг в Ашан, або ідем в гості до друзів:)
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    - їздимо в Карпати
    - граємо в покер/нарди/преферанс/лото
    - гуляємо по Кульпару/центрі/КінгКросі
    - зустрічаємося з друзями
    - ходимо з мужом в кіно/на пиво
    - вишиваю/займаюсь рукоділлям
    - малюю з Софією/ліплю/бавлюсь в хованки/одяганки всешоєвшафі))
    - дивлюсь всі передачі про перероблення балкону під кабінет/майстерню тощо і відразу мрію/міряю/планую як то буде в мене
    - стирчу на посидульках
    - смакуєм шось файне вдома/на природі/ в кав'ярні/ у друзів

    і ще купу купезну всього

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

    ну то взагалі святе)))
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    а я у суботу була у Буревіснику. Вперше сіла на коника, вперше поскакала риссю.......це такий кайф.....не передати словами.........
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    На вихідних 2 раз в житті, і перший раз в КК, відвідала боулінг. Радості не було меж, так класно провела час. В самій грі я новачок, але сам процес цікавий і веселий, навіть умудрилася 2 рази вибити страйк. Сам заклад сподобався, приємне обслуговування, ціни середні ну і атмосфера позитивна. Хочу ще:girl_cool:
     
  13. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я вчора була у клубі настольної гри "Чувачі", дуже сподобалось, дійсно багато цікавих ігор, безкоштовна чай-кава, і взагалі дуже приємна атмосфера. Раджу всім як альтернативу кафешкам, було дуже весело, насміялись з друзями до сліз :)
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    у вільну хвилину майже завжди щось читаю. багато часу забирає нет (і це я не сиджу в контакті). люблю пройтись по місту чи посидіти в кафешці (найчастіше з кавою та книжкою)))
    раніше багато вишивала, але вже ось рік не маю натхнення(
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    У такий період як зараз і до пізньої осені, просто обожнюю рибалку. І от зараз навіть сиджу і мрію, куди б це чкурнути. Друзі уже відкрили сезон цих вихідних :drinks:, а нам не вийшло. Тому дуже хочу на наступні щось організувати.
    Також дуже люблю подорожувати машиною, і цікаві місця побачити заодно.
     
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    для мене ідеальний відпочинок суто для свого задоволення це чашка гарячого чаю чи кави з солодким і підключений інтернет))
    ну і бжано щоб нікого вдома не було)))
    а в загальному люблю посидіти в кафешці на свіжому повітрі, але не сама)
     
  17. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Зайшла написати як люблю відпочивати, а тут вже все як про мене написано:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2011
  18. chitatel

    chitatel New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    В свободное время с удольствием просматриваю любимые фильмы, или читаю...нравятся психологические драммы и произведения современников. Кстати...много интересного нахожу на страницах журнала "Днипро".
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Щось останнім часом не знаю куди себе подіти у Львові у вихідні дні(( В кіно щотижня не походиш, бо не завжди є фільми на мій смак. В кафешці сидіти - ну то максимум на 1 годину чи півтори. А далі що? Екстремальні розваги не для мене. Фітнес-клуб - можливо, двічі на тиждень, ну але не на цілий вихідний. Дачі немаю, села також. І чим би то зайнятись... Хто що підкаже? Так щоб вдома не сидіти.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Я також собі важко уявляю, що робити у Львові на вихідні, особливо влітку.
    Хочу на природу-дихати немаю чим. Тому возимося - як є час дальше, нема - ближче від Львова
    Позаминулі вихідні - Чортові скелі біля Львова- Дряпалися по скелях, а потім спостерігали за скелелазами.

    Минулі вихідні на річці Стрий, біля Стрия, з двома чарівними форумлянками - краєвиди, ріка, повітря, вражень на тиждень! (фоти в Мучачі)
    Цими вихідними були на рибалці в Чаріній долині, дощ - не біда, головне що маємо дощовик і гумаки