Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @marianast спробуйте ручку-стирачку, просто ту гумку заберіть, ми беремо Пілот стержень 0,5.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Fish

    Fish Well-Known Member

    А чому не варіант? Тим більше якщо дитина звикла пером писати. У нас в школі 90 % дітей ними пишуть. Чи Ви боїтесь, що потече? Вони тепер ніби не мають такої властивості, принаймні у нас за 4 роки такої проблеми не було, а нормальну гелеву чи кулькову так і не знайшли. І приєднуюсь до поради про стирачки Pilot, вони класні, хоч і небюджетні, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мого сина потече:girl_smile:
    Може з часом коли буде трохи більш зібраним, організованим. А зараз шукаю щось просте.
    Pilot спробую, дякую. Ще мені на ФБ нарадили ручки Hiper, в середу отримаю, спробую
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мала пише ручкою фірми piano.
    Гарно яскраво пише, є і сині і фіолетові, і чорні. І дешеві. Я собі на роботу теж їх купувала.
    https://ak.ua/files/products/14128.800x600w.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Питання щодо шкільних ранців (так, я оптимістка і вірю, що моя дитина у вересні таки піде до школи). Хто мав ранці від kite і 1вересня? Другі дуже поступаються першим чи нема аж такої суттєвої різниці. Справа в тому, що син перші 2 класи проходив із каркасним ортопедичним kite. Хороший, міцний рюкзак, претензій нема, мало що знищився в принципі, але хоче вже інший. От і я думаю, чи знову брати kite чи трохи зекономити і взяти 1вересня? Рюкзак планується на 2 роки. І ще одне питання: у не каркасні (ті м'які) папки а4 вміщаються?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені без різниці. Мали і той, і той.
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2020 ---
    Вміщаються
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2020 ---
    А як щодо upixel? Я молодшому купила, теж вірю, що з 1 вересня піде в школу. Виглядає дуже добротно, плюс з пікселів можна якісь фігурки складати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    З мого досвіду 1вересня гірші.
    В м‘які безкаркасні папки поміщаються (в ті, що в нас були), але, вони теж різного об’єму і розміру є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Треба погуглити, в поле зору не падали мені, щось на тих зосередилася. Але щось на подобі лего йому би зайшло.

    А можете уточнити, чим вони гірші. Власне, хочу зрозуміти, чи це для мене визначальні фактори.
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Рвалися, тріскалися, 2 роки не витримували. Але припускаю, що різні моделі по-різному себе ведуть. Бо я і про кайт чула негативні відгуки, але в нас було декілька рюкзаків - і всі ок.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Kite каркасний - неубіваємий рюкзак. Мій старший відходив 2 роки, і другий відходив 2 роки.
    1 вересня - доня відходила рік, наразі претензій нема. Далі будемо бачити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Я сьогодні випадково натрапила на акцію на Розетці. Хто має рюкзаки фірми Yes, як вони по якості? Чи справді зараз такі космічні ціни на ранці? Як на мене, 1400 грн, це дорого... Мала наступного року піде в 1 клас, чи то я така запаслива мама, чи ціна дуже спокуслива, так хочеться купити... Чи ще знайду щось краще:girl_in_dreams: Потребую поради! Screenshot_2020-08-24-17-57-52-820_com.android.chrome.jpg
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я можу сказати за себе: старшій 3 роки тому вишукувала щось супер, замовила з Амазону Хьорліц хвалений, а він і незручним виявився, і защіпка успішно поламалася через 2 місяці. З середньою я пішла в магазин і купила якийсь за 450 гривень. Легенький, спинка ортопедична, шви ніби ок, марка якась невідома мені, хоча на бірках виробник Великобританія вказаний. Купувати за рік до школи наплічник, то геть непотрібне заняття, на моб скромну думку. Ну і дитині набридає, хоче потім щось інше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще будуть розпродажі і до Миколая, і в кінці зими, весняні. Ще можна буде щось знайти. Але я б приміряла в магазині кілька рюкзаків на дитину, спробувала по зручності і вазі, а вже потім, маючи уявлення, що потрібно, чекала б розпродажів і щось купувала.
    Я так дочці в 3 класі купила на розпродажі перед Миколаєм в магазині канцтоварів рюкзак, вроді 1 вересня виробник, за 300 чи 400 грн. Вона його пів третього класу носила, четвертий і от в п‘ятий з ним піде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ми купували перший (в другий клас, бо в перший хтось подарував) десь за 600 грн, потім бабуся подарувала, то десь під тисячу він коштував. Обидва надірвались всередині перетинки, а так нічого їм не є, йдуть в третій клас (один в школу, один на тренування). Рюкзак дитина носить до машини і від машини, і то вже коли додому приїжджаємо, то я його несу. Вони дійсно важкі від книжок і всього іншого самі по собі легкі) - навіть з трьома спинками ортопедичними я би не дала дитині носити таке важке на якісь дальші за 50м відстані. І це моя дитина йшла вшколу в майже сім років.
    @Luchik якщо що то можна купити і за рік. Але не за такі гроші, і вважайте, що як дитина знайде, то ще може заносити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми рятувались рюкзаком-валізою, якщо треба було трохи далі і самій нести. Але в нас якийсь не стійкий був, крутився, не дуже зручно везти його було. То ж перейшов в розряд таки просто валізи на відпочинок. Хоча задумка і непогана. Бачила інших дітей в нас в школі з такими рюкзаками, виглядали зручніші. Видно ми попали на якийсь не такий. А в 4 класі почала брати планшет до школи замість підручників. По підручникам працювала виключно вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На рахунок Херліцу, то моя йде в 4 клас, а він, як новий. Сумка на перевзуття ціла, всі пенали...легесенький. Я дуже задоволена. І мала не хоче міняти рюкзак, так їй подобається.
    Це, мабуть, як пощастить з моделлю чи що? Хоча хлопцям колись купувала і носились...
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я от теж задивляють на рюкзаки в перспективу. Переважно в інтернеті дивилась, то якісь запам'ятались-сподобались. Але потім побачила їх вживу...Мамма міа, які вони масивні, тверді, величезні. В мене виникло питання - наскільки ті рюкзаки заповнені в першачків? Чи є потреба в таких великих? Власне питаю суто за першачків, бо готова купити рюкзак менший, але тільки на перший клас. І потім купити більший. Бачила в ЧудоОстрові рюкзак десь на 75% величини від класичних, так мені сподобався. Компактний, акуратний.
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2020
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви дивіться щоб туди влізло три зошити формату А4. От прямо в магазині і пхайте. Книжок,як на мій смак, [за]багато. Три. І папка з зошитами, і додаткові якісь зошити. І пенал. І водичка. І перекус. І перезувне (в нас можна в школі лишати).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата ви такі гроші платили за рюкзак? Наскільки воно того вартує? Бо я щось тої думки, що може краще за 500 і кожного року міняти? Просто якраз теж малому треба купити. [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko, купувала в 1-й за 1500. Сказати ,що задоволена- нічого не сказати. Три з половиною класи і купили новий лише тому, що хлопець вже хотів щось більш солідне. А так, то мені б і до 11-го було норм (горемать:girl_crazy:). По всіх параметрах він був ідеальний і нігде, нічого не порвалось/не поламалось/не обдерлось.
    Тому, тут справа така, комусь щораз нове хочеться ,а я люблю раз і добре)).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1