Мій "Петрик П"яточкін",або як допомоготи непосидючій дитині

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nati Love life, 21 Грудень 2015.

  1. Nati Love life

    Nati Love life New Member

    Добрий вечір , дівчатка і не тільки. Я на сайті новенька , але вирішила розпочати таку цікаву,проблемну тему яка стосується мене з усіх сторін. Я мати хлопчика , якому одні лікарі ставлять діагноз СГДУ , а інші F88. У скількох лікарів я не побувала, всі вони твердать що потрібна дисципліна, призначають різні припарати,дієти...і ще багато чого. Взагалі моя історія почалась дуже давно. Малий швидко розвивався: сів в 4 місяці, пішов в 9,5,почав "говорити" в 8.5.Тоді ,років 6 тому,мене це радувало. А потім він перехворів Кіром і почалось....затримка мовлення і гіперактивність.Взагалі він у мене дуже любить конструктори,ще з малечку....але лікарі чомусь дл цього ставляться скиптично,адже СГДУ?) Та зараз не буду вам описувати всю свою сторі;(думаю у кожна матуся може написати декілька томів мемуарів про свого шибиника:))) На даний час малий почав приймати припарат Страттера. Мене цікавить чи хтось на сайті має досвід приймання його або чогось іншого?
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    а в як проявляэться цей синдром? я щось задумалась....
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А ця тема не підходить?
    Гіперактивність?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Nati Love life

    Nati Love life New Member

    ой ,а я й не натрапляла....Треба почитати...Вибачте ,якщо когось образила)
     
  5. Nati Love life

    Nati Love life New Member

    СГДУ поставили малому тільки минулого року. Так як я з переферії, ми їздили до лікаря Олега Ромнчука до Львова. Взяла всі лікарські "писульки ", свої записи і в ва-банк...От він і поставив йому діагноз: СГДУ з невираженими ознаками.-та й приписав на місяць Страттеру.
    Щоб ви могли мене правильно зрозуміти я коротко розповім нашу історію. Все почалось коли малий у 2.5 роки перехворів Кіром. І тут стоп мовлення і поява надмірної активності. Я , як мама без досвіду , все чекала і прислухалась до думки бабців;:)Заговорить,переросте!!! Та чуда не було, а коли в дитина стався стрес в садочку - стало ще гірше!!! Аж в 4 роки я звернулась до міських спеціалістів: спочатку невролога, а згодом до психіатра...На відправили на обстеження до Львова на Драгоманова.Пройшовши ЕКГ , ЕХО-ЕКГ, консультації психолога,психіатра та логопеда поставили діагноз F 88 і F 80. Тоді СГДУ нам не поставили, а пояснили це тим що це не діагноз лікарський, а так...і в Україні його не ставлять. З цього все й почалось : лікування ноотропами, гомеопатією, лікувальна фізкультура, арт терапія, ліпка... Все що можна, все що я нарила на сайтах, все я випробувала на малому. Результат є,але приходить він поступово, так що потрібно запастись терпінням! Не все так страшно, але сидіти і чекати що чадо переросте не можна!!!! Так СГДУ має властивісь стихати,але не проходити.Та задумайтесь як вашій дитині , чи буде їй комфортно коли всі говорять що він не може зосередитись,літає в хмарах, не може всидіти за партою....
    Мій малий вже подолав 1 клас,було дуже важко, твою дитину ніхто не хоче зрозуміти і застосувати новітні методи навчання...Та закінчив він на відмінно! Зараз закінчуємо з балами від 9. Це моя дитина і я з нею дуже багато працюю.Нам ніхто не допоможе, якщо ми самі опустим руки!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    як це на поведінці выдображається? можна конкретніше
     
  7. basia

    basia Well-Known Member

    Боже,як це знайомо! Моїй ГРДУ вже скоро 15.
     
  8. Nati Love life

    Nati Love life New Member

    І як ви з цим справляєтесь?
     
  9. basia

    basia Well-Known Member

    Куди я подінусь з підводного човна? Зараз вже інші проблеми (див. тему про гіперактивність)