Настільні ігри

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Руда Лисиця, 9 Серпень 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та то завжди так, здається важко, але коли зрозумієш принцип - нічого складного. Дякую за пропозицію, як надумаємо - звернусь.
     
  2. mamysakatrysi

    mamysakatrysi New Member

    мені більше всього подобаються ігри фірми гранна)
     
  3. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Хочу поділитися абсолютним фаворитом нашої сім'ї останні кілька місяців - гра King of Tokyo.
    У ній кожен гравець стає монстром, який має завоювати Токіо і вижити. Мочилка гарантована :hunter:
    Вся гра складається із почергового кидання кубиків і побудови на їх результатах стратегії.
    Але це все не передає того азарту, конкуренції і тимчасової коаліції, яка захоплює, коли граєш з друзями.
    Ох, вона кльова :girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І я за порадою. Малий 8 років дуже хоче Монополію. От зараз стоїть питання чи купувати Hasbro майже за 600 грн чи можна обійтись аналогом і за 200. Власне чи є нормальні аналоги на українській мові за адекватну ціну?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зайшла сюди якраз з таким самим питанням))). Що Ви вибрали і де купували? Дякую!
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ми ще нічого не купити. Ще в пошуку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Скажіть, а з яктого віку можна з дітками бавитися у ці настільні ігри, типу Суперфермер чи Хто помиє посуд?Нам три)Я бавилася в настільні ігри хіба в дитинстві, хотіла б щось спробувати зараз з чоловіком і малим)
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У суперфермер можете пробувати бавитись. Моя молодша вже бавиться зі старшою в суперфермер.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Порадьте гру для компанії з 6 осіб дорослих, які ніколи в ігри, крім дитячих, не грали) хочемо на Новий Рік не ТВ. Колись разово пробували Клудо, але було трохи запросто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ми колись з компанією на Новий Рік грали гру в питання-відповіді, смішні різноманітні питання написані на папірчиках, де по черзі кожен тягне одне питання, а наступний відповідь, було смішно:) ще писали наприклад назви якихось предметів, речей чи будь-чого, приклеювали на чоло, і треба було ставити запитання, на які відповіді могли бути тільки "так", "ні", і треба було вгадати що там в тебе написано:) більш рухливіші ігри, то шось типу показухи, або показувати чи малювати фільми, придумати завдання, написати теж на листочках і що кому попаде, те й виконувати. Але то може не зовсім настільні ігри:)
    З таких настільних - монополія, менеджер, хоч вже доросла, але деколи граю і в таке:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Alias - всі гравці діляться на пари-команди, і треба на час пояснити те, що випадає на картках. Вона активна, весела, динамічна.
    Ну і ще, не пораджу, бо сама не пробувала, але моя мрія - Dixit, може Вас зацікавить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Нам Миколай приніс Саботер. Вчора піввечора грали. Цікава і захоплює.

    @Usmashka Усмішко, пораджу зайти в Гамбіт на Пекарській. Там власниця настільки захоплена тим, що робить, що однозначно щось порадить і підбере.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Можливо і запізно відповідаю , але ми купили Капіталіст (типу укр.аналога). Задоволені
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Хтось бачив/грав у Мандрівець? Що скажете? Йдеться про ось таку гру
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    на етикетці написано, що видавництво Ранок. Треба на їхньому сайті дивитись.
    Багато ігор від "Ранок" в ТЦ Роксолана (іграшковий магазин, здається 3 поверх)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Barabushka

    Barabushka Member

    Ми останнім часом підсіли на "Каркассон". Звичайно, компанією краще, але ми з чоловіком дуелі розігруємо:)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    ми вже другий місяць всією сім"єю граємо в Твінс, українська копія гри Добл. Надзвичайно цікава і весела гра для всіх!
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    і ми її дуже любимо, думаю чи купити доповнення - може хтось має і порадить чи варта?
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по відгуках гра хороша і доповнення зазвичай додають новизни у вже призвичаєну гру.

    А так з власного досвіду хочу винести свої рекомендовані ігри(раджу поки лише ті, в які сама грала):
    Ticket to Ride - розбудова залізниць. Конкурентна гра. До 5ти гравців. Прості правила.
    Isla Dorada - якби кооперативна гра, але з елементом суперництва. Суть у проходженні маршруту на безлюдному острові. До 6ти гравців. Прості правила.
    Smallworld - завоювання земель, суперництво. До 5ти гравців.
    Цитаделі - є українська локалізація. Компактна і цікава карткова гра на суперництво (набрати найбільше очків). Зручно брати в подорожі, до 8 людей максимум. З неї ідеально починати: прості правила, і коштує недорого.
    Колонізатори - розбудова поселень, збирання ресурсів, набирання очків. До 4х гравців, з розширеннями до 6ти. Є російська локалізація.
    Forbidden island - чисто кооперативна гра без елементу суперництва. Правила прості, красиво оформлена, суперова для подарунку. До 4х гравців. Коробка жестяна невелика, залежно від подорожі теж можна з собою брати. Є російська локалізація.
    Манчкін - локалізована на українську мову карткова гра для любителів пореготати і rpg-ігор. Чисте суперництво, із "западлянками". Правила я б сказала складнуваті - добряче є нюансів, особливо з доповненнями. Найкраще грати від складу 5х гравців, і хоч до 10 людей (якщо з доповненнями грати), але то просто розтягне гру. Ідеально 5-7людей.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    А які є ігри доя дівчинки 3,4 роки?, бо ми маємо тільки усілякі типу лото і шукалки витягнутих карток на своіх картах