Незнайомці і фото наших дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Gorda, 22 Жовтень 2014.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Як взагалі ставитесь до того, що незнайомці просять сфотографувати ваших дітей. Чи дозволили би? Як ні то чому? Можливо у когось були цікаві випадки на цю тему.
    Щодо себе, то у мене мабуть все залежить від настрою. Взагалі страшно, що незнайомі люди можуть мати фото тоєї дитини, але ніколи ніхто незастрохований.
     
  2. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Ставлюсь до цього нормально. І нічого поганого в тому не бачу, бо в забобони не вірю взагалі :)
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Думаю тут треба розподілити на такі варіанти.
    До мене підійшов незнайомець Х і просить сфотографувати мою дитину. Для чого ? Звісно - ні. Якщо це десь у приміщенні і я знаю хто і що ?? і фото може бути десь для якоїсь вмотивованої цілі (гіпотетично - на рекламу чи банер, чи там якийсь пост ...) подумаю ще ... (та такого не зустрічала на разі).
    Якщо випадково моя дитина попала у чийсь об"єктив - се-ля-ві, нічого страшного. Мало хто попадав у мій, я не особливо хвилююсь відносно цього. Часом є випадок, що хоч як бачу когось з фотоапаратом біля нас, то слідкую аби ми людям не "вробились" та не виходило (ть) деколи відстежити, бо то ж дитина. Нічого страшного.
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Ставлюсь до цього негативно, і не через забобони. Хтозна, навіщо цій людині фото моєї дитини, і з якими думками вона буде його розглядати. Інша справа, коли викладаєш фото в загальний доступ. А коли незнайомець просить "для себе" сфотографувати твою дитину, це, погодьтеся, підозріло.. Ні, якщо фотограф на якійсь масовій акції, то нічого в тому поганого немає, звісно.
     
  5. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Все залежить від незнайомця і від моіх відчуттів, от недавно при гарній погоді, ми з малою в центрі гуляли, Аня годувала голубів, поруч ходив чоловік з професійною камерою і фотографував вуличні пейзажі, я відмітила, що і я з малою попали в об'єктив, і мала з голубами. В мене ніхто не питав дозволу, але ніякоі настороженості я не відчула, нормально до цього віднеслася. Мене б більше насторожило прохання сфотографувати дитину, бо зразу би намагалася вияснити для яких цілей і з якою метою. А так, в загальному, не бачу трагедіі, коли доня випадково потрапляє в об'єктив.
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    а від чого страшно?
    в мене ше не було випадків щоб питали але я не раз бачила що фотографували і нічого страшного в тому не бачу, відношуся позитивно. Хіба би хтось намагався фотографувати мою дитину оголеною, в передягальні, наприклад, тоді б не дозволила, бо то явно ненормально. А так моїх дітей на дворі щодня бачать сотні людей, як боятися чужих поглядів, то хіба з дому не виходити.
    Фотограф як бачить щось красиве і цікаве, то йому хочеться то сфотографувати тільки тому що б відобразити те красиве на фотографії, так як художник малює красиве на картині, а діти всі гарні і дуже надихають до фотографування. А щодо дозволу, то зловмисник навряд чи його проситиме. Дозвіл батьків дитини потрібен для друку фотографій дитини в журналах, книжках, на рекламних плакатах і т.д.
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Мій знайомий фотограф-початківець колись в місті чи на пляжі фоткав різне, в т. ч. і чужих діток. А потім питав маму дати ел. адресу і скидав фотки.
    Така своєрідна реклама
     
  8. Litnia

    Litnia New Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Мого малого пару раз фоткали туристи, коли він підтанцьовував під гру вуличних музикантів, дозволу ніхто не питав, але я не бачу у цьому нічого поганого.
    У нас була неприємна ситуація з тим фотографуванням чужих дітей. Ми відпочивали в Італії, знімали територію готелю та нашого хлопця в квіточках і т.д, потім чоловік побачив дівчинку, десь 6-7років, яка ходила на руках і виробляла різні акробатичні фокуси, він почав її знімати. За пару секунд налетів її тато і почав махати руками і обурюватись по німецьки. Нам довелось при ньому стерти усе відео. Ось так от. Тепер ми завжди питаємо чи можна зняти (сфоткати) людину, дитину чи навіть чиюсь собаку.
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    От і мого так.
    Сприймала зі сміхом. Муж правда все переживає, що на ютубі з'явимося))).
     
  10. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Нас всією сім'єю колись на День Незалежності в центрі просили дозволу сфотографувати якісь туристи. Ми були гарно вбрані, всі у вишиванках, особливо виділялася доця (їй тоді було 8 міс. і я їй на лису голову (волоссячко ще не виросло на той час) пов'язала червону стрічку з квіткою- було дуже мило :)). Ми не заперечували, попозували трохи... І потім, під час прогулянки ще кілька разів я ловила поглядом об'єктиви туристів (які вже без дозволу фоткали), але нічого страшного в тому не бачу...
     
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    Залежить від ситуації. Якщо просто так - то прошу, мені не шкода ( забобонів не боюсь, бо навіщо тоді є Бог і молитва?). Був в нас випадок : їхали я, чоловік та доця в автобусі, дорога була довга, то дитина то бавилась, то крутилась, щось собі там говорила. На сусідніх сидіннях сидів якийсь мужчина , задивлявся на нашу мацьопу ( їй ще рочку не було), яка так усміхалась до нього, робила смішні личка. й він попросив "сфотографувати те солодке чудо". То чого б ні?
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Незнайомці і фото наших дітей

    В нас була протилежна ситуація декілька років тому. Моя подруга обожнює близнюків, от ми і зустріли якось в центрі двох гарнющих діток, одинаково вдітих, і ще вони сиділи в перевозці, яка чіпляється до ровера!
    Ну дуже нам сподобались малюки, ми запитались дозволу їх сфотографувати. Батьки не заперечували, в мене ще десь і досі має бути їхнє фото.