Ні хабарництву в дитячому садку

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем whisper, 11 Серпень 2014.

  1. whisper

    whisper Well-Known Member

    На створення даної теми надихнула мене одна стаття, .
    Як для мене, матері двох діточок, вона ДУЖЕ актуальна, оскільки мої сподівання, що в нас шось зміниться після останіх подій в державі були дуже великими. Але знов після місяця канікул пішли в садок і бачу нічого не змінилось, але ж потрібно з чогось починати. Спочатку виникла думка, дійсно звернутись до відповідних органів з проханням надати кошторис на дитячий садок, ну невже навіть на туалетний папір не виділяються кошти, що ми щомісяця до квитанцій здаємо гроші. Але ж розумію що для маєї дитини це може обернутись не дуже веселим початком в дитячому садку.
    Тому, як мені здається логічніше звернуться в районне управління освіти з проханням зобовязати завідуючих дошкільних навчальних закладів вивісити даний кошторис для всезагального доступу. І якщо дійсно така проблема з утримуванням садків, чому б не відкрити доброчинний рахунок на утримування садку куди б вносились дані кошти, тоді б завідуюча змогла відзвітувати , а то даєш і ніби знаєш на що але якщо підрахувати в маштабах садка то диву даєшся куди ті гроші йдуть?
    Цікава ваша думка, і зауваження, адже якщо написати прохання не від однієї особи а від громади, думаю рішення або принаймні його розгляд мав би мати скорішення вирішення даної проблеми. Чи це я така фантазерка, йой так хочеться вірити що це все було не дарма і можна в нашій державі хоч в таких ніби дрібних питаннях надіятись на відкритість і справедливість .......
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    як я вже писала, проблема в самих батьках, які не вимагають того на місці. В моєму випадку підписалися б під таке максимум 5 з 25..
    Якщо у вас з батьками краща картина, то це супер. Можна щось робити/добиватись.
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Це ще добре якщо 5 підпишуться, в нашому напевно менше буде. Минулогороку коли збирали на день вчителя (чи то працівника дошкільного закладу) по 50грн, я висловила думку, що це забагато і що я за чисто символічні подарунки, то мене ніхто не підтримав і дивились на мене як на ненормальну.
     
  4. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    О, да!)) ініціатива завжди наказуєма)))
    Хоча, є шанси чогось добитись власним прикладом.. Але буде "больно":suicide:.. і до цього треба бути готовому):girl_yes2:
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Власне, я теж вважаю, що батьки самі зі своєї ініціативи збирають ці гроші і попробуй щось пікнути. Але ж на все поголовно здавати гроші, то для чого тоді той садок, то можна дійсно няню найняти на ті гроші.
     
  6. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    і мене це питання турбує. Наглості завідуючої нема меж, мало того що зробили ремонт в роздягальні, поміняли підлогу в павільйоні, +нові тюлі, так ще їй вікно тре, і лавки помалювати, і екрани на батареї і і і....... певно безкінечнй список.
    Також хочу побачити той кошторис, але не знаю які то законні підстави назвати для того щоб не дуже сваритись. Реально не віриться що взагалі ні копієчки не видають на садки.

    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

    а може то задзвонити в відділ освіти і в них проконсультуватись?
    а ще, як то законно наш ремонт передати завідуючій(якусь заяву написати), щоб вона то потім собі не списала?
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Думаю подзвонити варто, вони мають якусь відповідь дати. Я минулого року до них дзвонила взнавати про оплату в дитячих садках (мені завідуюча сказала платити по 8,5грн за день відколи моїй дитині виповнилось 3 роки, хоча в ясельній групі вона була до 3,9), то вони мені відповіли що я повинна платити по 5,5грн доки моя дитина є у ясельній групі, та ще й спитали № садка

    Минулого року коли я купляла хімію для садка, мене здивувала позиція - 3шт. засобу для миття унітазів, але минулого року я чемно то купила, а цього року я в них обов"язково спитаюсь що вони будуть робити з тим засобом, при тому що в них туалет спільний на 3 групи (це приблизно 90 банок того засобу:wacko1:)
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    От власне, на ремонти дай, на хімію, канцтовари, іграшки і ще купу всього. Добре, а якщо є батьки чий сімейний бюджет не дозволяє робити такі внески, тоді як? На дитину посипеться весь негатив, бо її мама не купила гель для унітазу. Мені здається, що виною всьому тому є саміж мами. Боюся запитатися для чого стільки здавати, куди пішли ті гроші, всі здають, то і ми мусим. А де це написано, що я мушу за це все платити. Просто дійсно шкода потім дитину, якій можуть мститися через активну позицію батьків. І взагалі часто батьки з батьківського комітету вирішують а давайте купимо те і те, зберем стільки і стільки. То чогож завідуюча буде відмовлятися
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    До слова в нас жоден раз за рік часу не було ніяких зборів (чи то мене не кликали), не обговорювалося скільки здавати на всілякі свята, хтось там вирішив яку суму треба здати і все... Я чесно не проти здавати на іграшки для дітей/подарунки на Миколая/облаштування дитячого майданчика (в нас він ще радянський), але я хочу звітності за це все. Я проти здавати енні суми на різні свята вихователів/завідуючих, особливо на іменини, дні народження, я за символічні подарунки (квіти/відкритка/цукерки). Але як вже тут писали в цьому винні самі батьки, без їхньої ініціативи такого б не було.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    В нас знову халепа: на 33 дитини завідуюча виділила аж 11спальних місць!
    Ми вже докупили столи, крісла, калим, зробили побілку.
    Ще треба 20 комплетів постілі(+матрас, подушка, ковдра)
    Вже зали по 1000грн (не завідуючій, а в середині групи)
    Щоб докупити ті ліжка треба ще по 1000давати(((
    Куди можна скаргу написати на таке забирання ліжок? Для чого брати 33дитини, якщо немає де їх спати покласти?
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Дуже дивно, типу ліжка, крісла, та інші меблі повністю зношуються за 3 роки поки дитина в садочку
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Тут щось не те, має бути принаймі 15, а де спали дітки до того?

    Чесно, я в шоці, а де ж це все ділося?
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Де все ділось?))))
    Столи стоя такі вищі, знаєте на парти подібні. Ми купили шестикутні і до ніх крісла(2 столи докупили, 3 дав садочок). Ліжка забрали в іншу групу бо там батьки підлогу міняли і якщо ще ліжка то їм вже дуууже дорого виходило.
    В садочку лишилось 27діток, що не пішли до школи цього року
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    запитайте їх де поділися ті ліжка, на яких спали дітки які пішли в школу

    хіба якщо відкривається повністю нова група, де раніше діток не було, от тоді дійсно питання для чого відкривати групу, якщо все робиться за кошти батьків

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    скільки випускних груп було і скільки груп набирають?

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    а де ліжка з цієї групи?

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    в нас зараз 3 старших групи, і до нас приєднують 20 дітей, які не пішли до школи, тобто по 7 діток на групу
    в нашій групі є 34 дитини+7 вийде 41, спальних місць 30, доставити нема місця та й нема що доставляти, бо вже докупляли ліжка, тому надія тільки на те, що всі зразу не прийдуть
     
  15. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Будем виясняти на зборах.
    Мене то так що я нємагу) Все дай, все зроби. А 20% батьків навіть на збори не ходять і гроші не здають.

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    А нащо докупляли?
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    бо було 4 одноповерхових, і стан їх не дуже, і купивши 2 двоперхові виграли трохи місця в групі, та й купували за прийнятною ціною, бо дерево на них дав один батько, а зробив сторож в садочку, тому вийшла прийнятна ціна
     
  17. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    минулого року я була в числі батьківського комітету, то чесно жахлива праця а особливо, ви маєте рацію що доводилось деяких батьків після зими переконувати що хватить і на 8 березня ми даруємо тільки квіти і цукерки. Мабуть завідуюча довго конверт шукала в тих цукерках :girl_blum:, але ж були і інші групи то більшість вчинила як і ми, але.... були і такі що як завжди. Для себе вирішила підійду і скажу хай дасть список тих миючих яких потрібно і буду купляти, і займусь агітацією щоб в нашому садку інші батьки пішли тим ж шляхом.

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    в мене таке враження що в садках не тільки ліжка зношуються, а діти умудряються по 20 ложок за рік зїдати :girl_haha:
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ,,На хімію,, нам сказали здавати по 20грн на місяць. Я вдома стільки не трачу на цілу сім`ю))))
    Теж на зборах підніматиму це питання. +канцтовари 20грн в місяць. То які канцтовари в яслах?
    На кожному кроці тебе намахують....
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

     
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    В нас теж двохярусні. Нажаль наші садочки побудовані так, що місця мало((