Ні хабарництву в дитячому садку

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем whisper, 11 Серпень 2014.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ми здавали по 140 грн. - 1 подарунок на Миколая, 2 на новорічне свято, і подарунки вихователям на Миколая
    19 грудня дітки отримали по 3 маленьких мандаринки, німецьку шоколадну фігурку Миколая 15 см і в ній малесенькі емемдемси і пазли на 120 шт(нам попали такі як вже маєм вдома)
    попередньо робили збори, обговорювали суму і сам подарунок, від іграшок/книжечок/пазлів відмовилися бо не відомо хто, що має вдома, вирішили самостійно пакувати пакуночки з мандаринок і цукерок, в результаті купили ще пазли
    подивимся, що отримаємо в п"ятницю на святі
     
  2. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Дівчата, ви здаєте гроші на подарунки вихователям і якщо так, то по скільки? Наприклад на день народження. Бо в нас хочуть збирати по 50 грн на кожне, а я така зла через то, що слів бракує. І не справа в тому, що мені жаль тих 150 грн чи я їх не маю. Просто таке враження, що "говорили балакали - сіли і заплакали".
     
  3. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    аналогічно. Чесно, дістало! Мій Богданко цього року випускник, то на сам випускний ми маємо здавати по 500 грн.
    На дні народження здаємо по 30 грн. Перекупляли вже все, починаючи від посуди і закінчуючи побутовою технікою.
     
  4. maha

    maha Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Ми недавно збирали по 30 на 2 ДН разом, то з розрахунку що має бути 400грн кожній.
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    а в нас нічого не обговорювали, або обговорювали тільки не знаю з ким, і подарували на Миколая дві мандаринки, шампунь і мочалку :khomyak: і сьогодні після свята пазли.
    Пазли нам сподобались, а від шампуню з мочалкою я в конкретному шоці :cesored: невже не можна було щось придумати типу олівців-розмальовок в крайньому випадку.
    Ще б по пачці порошку подарували :diablo:
    А здавали ми, вище писала, по 140 грн.
    40 грн. мало йти на купівлю якоїсь іграшки в групу на Миколая.
    Ще треба спитатись, яку то іграшку купили за 1600 грн.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    То може для мами? Або подарунок з натяком)))))
     
  7. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Нічого так різниця( ми на початку року здали по 200 грн. на все. І подарунки на Миколая були досить непогані )
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    шампунь дитячий
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Тоді мамі лише мочалка))
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    тобто?
    в моєї дитини з цим все в порядку) тай дарували всім, то який може бути натяк.
    просто бачу в голови батьківського комітету туго з фантазією.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Я жартую, звичайно і не сумніваюсь, щов все в порядку, а от
    голову переоберіть, бо страшно подумати, що буде наступного раззу))
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    дівчата, а чому ви про це все не питаєте? мені от чесно цікаво, бо планую наступного року давати малу в садок, але не чула, щоб там такі побори були,чому зразу не запитати?
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    Ми здавали по 200 грн на початку року, ще ми кожного місяця здаємо по 30 грн на фонд групи. На Миколая діткам подарували набори для творчості. Формочки потрібно заливати гіпсом і потім розмальовувати, виходять магніти на холодильник. Я вважаю, що то хороший подарунок. Сьогодні після свята подарували сочок, Барні та розмальовку - теж нормально. Я не проти здавати гроші на хороші подарунки для дітей. Але здавати на ДН вихователям я не хочу, бо вважаю, що людина на своїй роботі і нічого вище того, що передбачають її посадові обов'язки не робить. А аргумент "Вони попи дітям витирають" - для мене не аргумент! Я теж попу дитині витираю)
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    про що питати?
    ви можете гроші не здавати, вас ніхто не заставить.
    але думаю, ви не захочете, щоб ваша дитина на свято залишилась без подарунка, навіть такого, як був в нас :girl_crazy:
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    та про подарунки які дарувати, бо шампунь дарувати дітям, а може в когось алергія і т.д, а якої тм. шампунь?;)
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ну так, ми такими не користуємось.
    шампунь такий http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/21886/bi-es-monster-high-zel-do-kapieli-szampon-frankie-250ml.jpg а мочалка - просто вирізаний з поролону круг ;)
    я ж писала
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    головне наклейка:)
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    ну та, тепер не знаю, як малу переконати, що ми таким не користуємось(
    і доречі, не такий вже він дешевий (знайшла в інтернеті - 38 грн)
    можна ж було щось людське купити за ці гроші.
    я не проти здавати гроші. але не на таке ге...
     
  19. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    В нас в сільському садочку справи краще, день коштує 4,5гр, Миколай безкоштовний-в нас класний голова сільської ради. За останні два роки виділив кошти на дах (повністю перекрили металочерепицею),на заміну вікон ітп ітд. На іграшки ми здаєм гроші і канцтовари ,закуповуємо раз в рік на гуртівнях. На дн десь по 20гр здавали. На випускний виховательці і няні по 700гр дарували і святкували в бульці-там для випускників були акції. Атпк як в старшого в групі було 32дітей, то ми не дуже стратились. Взагалі садком і вихователями дуже задоволена, їжу готують дуже смачну-було пробувала палюшки, сирники, оладки.... Діти де коли просять приготувати як садочку:). Це як вихвалялка, але так воно і є
     
  20. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Ні хабарництву в дитячому садку

    а я мала вчора конфлікт з вихователькою... :girl_devil: десь два тижні тому вона мені натякнула, що нам треба привітати з новим роком медсестру! і завгоспа!
    я це просто проігнорила, ще одна мама з батьківського комітету сказала, що ми то робити не будемо, бо в ясельках ми їх не вітали і інші групи не вітають. В пятницю в нас було свято, привітали вихователів, няню, худ.керівника(ще від свята осені вихователька розказує, як на нас образилась худ.керівник, бо ми її не привітали! з чим?). Вчора, коли я привела малу в садок, вихователька питає чи ми привітали тих кого вона казала. Я кажу: Ні, бо в нас нема грошей. І тут на мій погляд їй треба було просто фиркнути і піти. Так ні, вона як не накинеться на мене з претензіями: "ви не дивіться на інші групи, я в освіті більше 20 років, а в інших групах звичайні методисти. Завгосп і медсестра дуже добре до нас відносяться всі її попередні групи завжди вітали їх. Ви розумієте, що коли хто з діток в нашій групі захворіє, то медсестра завжди їм дає лікарства, а їх в неї обмежена кількість, самі знаєте, що дуже мало медикаментів виділяє держава. І з завгоспом нам треба бути добрими, бо в садку 11 груп, а виділяють на садок 3 відра, то кому їх першим дадуть? ви бачите, що в державі зараз робиться. І тепер я сама (вихователька) мушу купити їм цукерки за свої гроші! краще б ви не купляли дітям в групу той пластилін (то для занять ми купляли)". І в такому дусі і з такими аргументами хвилин десять була розмова...
    Вчора цілий день мене теліпало від того всього, перша думка була піти до завідуючої але ввечері її вже не було на роботі, коли забирала малу вихователька так мило розмовляла ніби скандалу зранку і не було.