Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    По якості наші дуже добрі, дитина 2 роки носить дуже часто і нічого не зіпсувалося, хоча вони виглядають делікатні.
    А носить 2 роки, бо замість заявлених на 10 американський розмір 16 см я наміряла 17,5 см. Але то досвід однієї моделі.
     
  2. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Може хтось має матерчасті типу кеди на перезувне з next? Цікавить розмір 4-на сайті вказано що на 22,5 см. стопу - матиме трішки запас стелька?
     
  3. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає де можна купити тріко, чешки і всяке інше для танців офлайн?

    Надіслано від мого SM-A320F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На шолом алейхема є спец магазин, забула назву. Там все це є

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А де ще можна купити чешки? Он-лайн. Шолом Алейхема нам дуже далеко. Мама весь Сихів обійшла і ніде не знайшла. А в садочок треба чешки.
     
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Happy Fiancee ми купляли на іскрі, біля державної аптеки, там де взуття продають
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Happy Fiancee чешки є на Верхньому Шуварі, на 2 поверсі в торговому центрі є спортивний магазин і там вони є.
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Є магазин всього танцювального на південному, ближче до щирецькоі , в тому тц, де меблі, але вхід з двору є окремий внизу.
    Ше є в Скрині в спортивному магазині наверху (не пам’ятаю назви), і одяг і взуття є там.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Поділіться враженнями про одяг з Некст Україна. Цікавить, зокрема, одяг з розділу "Одяг для школи" - спіднички, брюки, колготи. Чи не маломірить? Як носиться? Може були би бажаючі розділити колготи дівчачі, якщо вони варті уваги? Я би хотіла, до прикладу, 2-3 пари різних кольорів, а там вони упаковками по 2-3-5 штук ідуть.
     
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, взуття на ногу з високим підйомом - щоби всі магазини не оббігати з дитиною, а, може, й онлайн можна було придбати
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Кларкс спробуйте)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Fish

    Fish Well-Known Member

    Я страшенно люблю їхні штани для школи. Вони мають якесь тефлонове напилення, бруд з них стріпується, перуться легко, сохнуть швидко, виглядають пристойно після довгого часу носіння. Є утяжки в поясі. Купую вже кілька років. Щодо розмірів, то там трохи дивно: штани, як на мене, або розмір в розмір або маломірять залежно від моделі. Малому зараз 9,5 і він ще носить розмір 9, але він носив його і весь минулий рік. Інші штани некст, одні вельветові в рубчик, а інші з бавовняною підкладкою - вже добряче малі зараз, хоч розмір той самий. А старшій ми брали колись шкільний сарафан, то він був і широкий і довгий,те саме з сукнями. Колгот і спідничок не брали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Одяг, як на мене, трохи великомірить, от якраз замовляла білі поло доньці, шукала в неті відгуки, заміри схожих, і взяла 140 на ріст 147, підійшла якраз добре. І в міру широкі речі (знаю про сарафан, футболки)
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Неустойки як на мене теж трохи великомірить (а в мене діти такі з тих вищих), колготки я беру розмір в розмір.
    Але кілька раз бувало що штани були завузькі.
     
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, маю питання щодо взуття next. Їхня таблиця розмірів відповідає дійсності? Бо вказано, що 30-му розміру відповідає англійський 11,5. При цьому в іншій їхній таблиці розмір 11,5 - це 18 см (тобто менше ніж 30 розмір). Я заплуталася. А як ви визначаєте потрібний розмір next?
     
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Прийшла з аналогічним запитанням. Впевнена, що в малого 36,5, до 37 ще не дотягує. Стопа 23,4см. Згідно їхньої таблиці це 5 розмір. Інша таблиця вказує, що це 38.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2020 ---
    Думаю, ідеально 4 або 4,5
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а як верхній одяг з Нексту по теплоті (зокрема цікавлять пальто, парки підліткові, може хтось такі купляв?)? Єврозима? На -10 буде захолодно?
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Де у Львові офлайн можна купити курточку на осінь для хлопчика (74-80 розмір)?
    Були в Форумі, в Спартаку, знаю ще Бембі (в шоці з їхнього сайту, купувати в них розхотілося), куди ще поткнутися?
    Хочу обов‘язково поміряти, з інтернет замовленнями не складається в мене ні для себе, ні для малюка
     
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Йдіть в будний день на південний, людей мало, магазинчик є купа різних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    I Love mommy магазин, сайт з тим що в наявності теж мають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1