Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    "Вундеркіндики" є в 84-й школі, моєї коліжанки дитина там вчиться, знаю що дуже задоволені.
    Як я зрозуміла, в "Вундеркіндиках" навчання йде по програмі і тому краще розпочинати з вересня.
    На пару місяців то хіба та безкоштовна адаптаційна підготовка, якщо така є в школі, до котрої записуєтесь або записуватися ще в одну школу заради підготовки.
     
  2. SHURIK

    SHURIK New Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    Скажіть, а вже хтось цікавився підготовкою "калинка" цього року, бо знайшла інфу тільки за попередні роки? А в них на сайті розписано все дуже гарно, але без цін і уточнень!
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    А яка саме інформація Вас цікавить, бо ми якраз зараз відвідуємо цю підготовку.
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    Дошкільнята проводять набір діток 5-6 років для підготовки до навчання в 1 клас.
    Заняття двічі на тиждень по 3.5 год.
     
  5. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    Цікавлять відгуки про конкретних вчителів в "Калинці"?

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    Чула дуже добрі відгуки про Наталю Петрівну, але вона скоріш за все не братиме цього року групи, бо братиме перший клас...
    Тому цікавлять і інші вчителі
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовка до школи

    там в різні роки групи можуть брати різні вчителі. Тому ви поцікавтеся, хто буде цього року, напишіть імена і я вам скажу вже про вчителів ( бо не цікавилася хто цього року буде брати групи, а це можуть бути різні в різні роки). Наталя Петрівна цьогоріч бере перший клас, тому на підготовці її не буде ( школи територіально розмежовані і вона працюватиме в молодшій школі на Пулюя).Ми цьогоріч випустилися з 4, але оскільки наша вчителька не буде брати першачків, перший клас домовилися віддати Наталі Петрівні.
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    Початок занять у Дошкільнятах - 16 вересня :preved::preved::preved:
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    А яка є підготовка при 93 школі? Щось питаю тих, хто в школу туди ходить- не знаєм, не чули , не має....
     
  9. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Підготовка до школи

    В 93 нема підготовки, більшість просто домовляється з вчительками, які будуть брати 1-ші класи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

    Які підготовки є в районі перехрестя стрийська- наукова/гашека/скорини/максимовича?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    якраз в цьому районі має бути один з філіалів підгтовки "Пташенята".
    це є підготовка від курсів іноземних мов БігБен , але це суто дошкільна підготовка. Ми там наразі займаємось, наша группа в Євшані вчиться, коли ж обирали то на вибір було декілька шкіл, на базі який пташенята займаються, точно пропонували группу в 50 школі, у вашому районі, в Євшані і ще десь.
    Занаття включають: математика, читання, письмо, англійську і логіку. Я чесно кажучи дуже ними задоволена. Нариклад письмо і читання у нас викладає вчителька з школи "Радість", англійська власне з бігбену викладач
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Latane

    Latane Well-Known Member

    не можу знайти в неті точних контатів :sad: може знаєте їх сайт? або по локації більш точну інформацію?
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    зараз у них неактивний сайт, але я їм дзвонила по даним з довідки
     
  14. Pampushok

    Pampushok Well-Known Member

    Чула хороші відгуки про школу Добрий Старт, при храмі Воскресіння Христового. Чи справді варто давати дитину на підготовку?
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ми відвідували Добрий Старт від 3 до 4 років. Можу характеризувати їх як досить сильну і цікаву розвивалку. Мені імпонувало як різносторонньо розвивають діток, акцент на релігію, і індивідуальний підхід до кожного маленького учня . Задумуюсь щоб перед школою походити рік туди, для підготовки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Iagidka

    Iagidka New Member

    Доброго дня! Хтось може підказати або чув про Студію розвитку РІСТ, що на Сихові - на вул. Вернадського, 8, про підготовку до школи там? Може хтось водив чи водить туди своє чадо? Хтось може про неї щось розказати? Поділіться будь-ласка, не знаю чи варто туди давати дитину на підготовку. Буду Вам вдячна )))))
     
  17. Iagidka

    Iagidka New Member

    Може ще хтось знає - чи потрібно відвідувати підготовку до школи "Горішок", щоб попасти до початкової школи "Дивосвіт", що на Сихові?
     
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Не потрібно. Горішок- це приватна підготовка до школи. Вони орендують приміщення в державній школі Дивосвіт, не більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Скажіть, а це саме як підготовка, чи туди і малечу беруть, як в садочок? Туди треба записуватись?


    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  20. Ganna Dark

    Ganna Dark New Member

    Нам в школу йти з вересня 2016 року. в Пізнако на Сихові вже місць нема..виявляється такий попит що треба було ще з грудня записуватись :sad:.. і у них тільки ранкові заняття, три-чотири рази в тиждень, якщо нема кому дитину водити всі на роботі то виходить тільки вдома самостійно займатись.