Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Дівчата, може хтось має "інсайдерську" інформацію щодо вартості навчання в Калинці з вересня цього року? Бо мені під час запису дитини сказали, що ще невідомо, максимум- вдвічі подорожчає а для мене то явно задорого (((
    Яка вартість в інших дошкільних підготовках цього року планується?
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2015
  2. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    ми теж ходимо від вересня, кінець навчального року 27 травня, далі табір для діток.
    записуватися треба туди вже зараз - анкета + благодійний внесок
    5-річки можуть ходити 2 або 4 рази в тиждень, в нас були заняття в 4-річок двічі на тиждень від 10 до 12-40 год. Програма включає математику, розвиток мовлення-читання, підготовка до письма, англійська, образотворчого не так багато (єдиний як на мене мінус, бо мені б того хотілося більше), і завжди 30 хв співи-руханка. готують виступи до усіх свят - Різдво, Миколая, свято матері, нам подобається.

    Але ми ходимо двічі в тиждень ще й на інші заняття в Центр родини у "Гармонію" - то поруч )))
    там теж гарно - математика, розвиток мовлення, англійська, образотворче - якраз тут різноманітно і цікаво, фізкультура, музика - також виступи готують на свято осені, до Миколая, свято весни - десь приблизно перед Великоднем, свято матері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми ще маленькі, тільки 2 рочки. Тому питала, чи там вже така дуже підготовка, чи для малечі такої є теж місця.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    мене цікавить підготовка до школи у Винниках? чиї дітки відвідують? яка, де і за скільки?:girl_in_dreams:
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Добрий старт точно з 2 років є
    Малюк в Центрі родини ми ходили з 1,5 роки, тепер набирають групу навіть з 6 місяців
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Корисно Корисно x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Читаю, що підготовки по буднях, зранку. А що робити садочковим діткам? Є якісь хороші підготовки після четвертої і в районі Наукової? Здається в нашому 165 садку є щось? Записуватись треба ще літом? Чи в вересні?
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в 165 садку в лівому крилі функціонує молодша школа "Калинка" від приватної гімназії. В них основні групи підготовки до школи займаються на Кульпарківській, але вони мали на меті одну групу робити і на Пулюя , де початкові класи( можливо, з цього року вже і зробили). Ви підійдіть в "Калинку" і попитайте у вчителів самі ( ліве крило садку- там є вивіска. Піднімаєтесь на 2 поверх.До 20 чисел червня там щороку діє ще літній табір, тому до обіду завжди когось із вчителів можна застати. Ну або подзвоніть на Кульпарківську в основну гімназію) .
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Скільки з вересня коштуватиме Мудрагелик?
     
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    В Веселці на Південному заняття для садочкових діток проводяться з 16.00, діти перебувають 3 години в центрі.

    Записуються з травня. Ще є к-ка місць в кожній з груп ( ранковій та вечірній ).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сама собі відповідаю, може комусь теж буде цікава інформація:
    Якщо на Пулюя набереться група бажаючих 8-10-12 діток, то вони відкриють тут групу підготовки. Ціна залишиться без змін, 450 грн. Якщо крім нас є ще бажаючі, пишіть мені в пп.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо тут її вестиме Олена Григорівна ( яка би мала через рік перший клас набирати, бо випускатиме 4) або п. Наталя ( яка зараз перший випустила, але вона д цього спеціалізувалася власне на підготовці однієї з груп завжди)), то це досить сильні і хороші вчителі, які гарно готують до школи
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Трохи перечитала тему, але не знайшла потрібної інформації.
    Дівчатка, порадьте хорошу підготовку в районі Чорновола-Липинського.
    Ми маємо йти з вересня 2016 в школу, ходимо в садочок.
    З школою поки теж не визначилися((
    Знаю, що в районних центрах є державні школи з нульовим класом.
    Чи є щось подібне у Львові? Ну і про решту варіантів цікаво, а то боюсь прогавити час.
    Думаю, вже треба щось вибирати.
     
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    вперше чую.
    В кожній школі, або майже кожній є підготовка перед школою раз або 2 рази на тиждень. Це те що безкоштовно. В вашому районі не знаю, але от наприклад в "Веселці" на Антоновича є підготовка до школи за символічну вартість - 4 рази на тиждень (3-4 уроки). Далі все на ваш смак і вибір, гаманець - Калинки, Горішки, Мудрагелики і тд.
    Тільки основне те - що дитина повинна вміти спілкуватись, висловлювати свою думку, говорити повними реченнями, описувати предмети, явища. Те чи дитина вміє читати чи рахувати при поступлені до школи всім глибоко фіолетово. І так зване тестування проводиться в спец школи, в звичайні - ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Вступали на початку червня в 2 школи (81,53) ,то повірте, рахувати і писати на тестуванні потрібно було вміти) ), тести, особливо у 81 школі, були жестякові (((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    обидва заклади є спецшколами. А спецшколам тестування дозволено проводити і дозволено перевіряти навики дошкільників
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    5 школа. Ні читати ні рахувати не питають. Якцент на вмінні дитини розказати, пояснити, описати. В 45 теж не перевіряли навичок читання і рахування.
     
    • Креативно Креативно x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  20. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Мій син відвідував дошкільну підготовку у "Вундеркіндику" у Львові, але ті ж самі вчителі навчали діток і у Винниках
    Моїй дитині у Вундеркіндику було цікаво, пізнавально, і до школи ми були добре підготовлені.