Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нам вчителька таке скидала у Вайбер. Але то все "рекомендовано" а не обов'язково :)
     
    • Корисно Корисно x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Половину з цього Варвара коли йшла в школу не вміла.
    Дечого і зараз не вміє. Вчителька в школі нею дуже задоволена.

    Це я до того, щоб зараз народ не почав в серпні всі ці навики дітям терміново прищеплювати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member


    Щодо вимог, то я б зараз не перевантажувала дитину. Загального розвитку достатньо. Малий два роки тому ще по конкурсу йшов і то, тих всіх знань-вмінь треба було тільки на вступ, як я потім побачила по програмі навчання.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА ага, бачила сюжет про цей тест. Я взагалі за те, щоб йти до школи якомога пізніше. Якщо б дозволяла наша система,я б віддала в школу ближче до 8 років. От часто чую аргумент мам, які віддають дітей в 5 с гаком в перший клас - "Ой, та він в нас такий розумний, такий допитливий, все знає, вміє..." А те, що інтелект справляється, а нервова система ще його наздоганяє, про це якось не прийнято думати. От цікаво, в нас можна випуститись з садка, і рік погуляти, аж тоді в школу? Чи двічі бути в старшій групі садка? От ідельно було б , якщо б після садка був ще рік якихось типу курсів пре-скул, такого полегшеного варіанту першого класу...бо йдуть ті першачки. а рюкзак більший ніж та дитина, тягне дозаду. ну але що це я, знову філософія...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 7 Серпень 2019 ---
    Звичайно, можна
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Тяжкість рюкзака це не зніме ні в 7, ні в 8. :sad: Ми цього року спробуємо лишати підручники і папки з трудовим в класі, а вдома мати ел.версію або фото на планшеті. Бо реально, навіть для мене він заважкий.
    Щодо року гуляння - ми так робили. Компенсували гуртками за інтересами і підготовкою. А 5 дітей лишилося на другий рік в старшій групі. Ну але останнє - як домовишся, бо садки перевантажені.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    є ж підготовка до школи. тіки не у форматі садка..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І моя - садок закінчила рівно в 6, але до школи я її ще не давала, ходила на підготовку 2 рази в тиждень і гурток.
    Трудову папку і математику/українську всі 3 роки лишаємо в школі, при тому, що ми возимо нашу дитину на авто в школу, і вона єдина лишає підручники, інші двигають то все, багато хто і в маршрутці. Постійно дивуюсь з того приводу іншим батькам..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    моя дитина наполягає, щоб її речі з нею їздили. Працю всі залишають в школі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Зараз програма дуже легенька, як на мене, попередня була тяжкіша суттєво. Плюс вони вчаться лиш до 13-14, якщо є можливість, то можна потім класти спати вдома. Отого класичного сидіння за партами нема, тому тим, хто був в садку чи на якість підготовці зовсім не тяжко і щодо навчання, і щодо процесу. Звісно дивіться по дитині, мамі видніше коли йти, але я б до 7 чи 8 не тримала
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю- не знаю, я б так не сказала
    як нема? Де ділося? Є активність на килимку, але і за партами вони 70% часу сидять.
    я в першрму класі вчилась до 12. І йшла в сім років. І втомлювалась.
    "лиш", потім ще домашнє буває, а в декого і гуртки - навантаження зовсім немаленьке.
    а я б тримала, я і тримала. Не до 8, але до 7. Не жалію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Вони і в садочку сидять типу за партами-столами. А в школі найчастіше ті парти зсувають по 4 штуки і завдання роблять гуртом 4 людини. Самостійно, щоб один щось писав-читав-рахував напевно півгодини за день не набереться, і весь час отих 35-45 хв за тими зсунутими столами не сидять, ходять туди-сюди, до вчительки, біля дошки, постійно броунівський рух. Принаймі у нашому класі таке
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Марія, ти дала Варвару в 6 років і 9 місяців. Це не 7 і тим більше не 8. Це дуже хороший вік для початку школи. Але я спостерігаю за дітьми, які пішли практично в 8 років до школи (8 там в жовтні чи листопаді), то воно таки трохи не альо. Напевно, десь близько 7 років таки стається той переломний момент, що дитині найлегше зрозуміти правила поведінки в колективі і завести нових друзів. Коли дивитися на свою дитину в 4 роки і казати «напевно дам до школи ближче до 8» - це одне, але коли ти на ту саму дитину дивишся в 8 років (а моя конкретна вже йде в 3 клас), то розумієш, що нічого не було їй зашвидко. Для всього свій час. Звісно, можна не давати до школи взагалі і тоді швидкість проходження шкільної програми вже регулюється інакше.
    Щодо вмінь, то не знаю. Старша йшла, то вміла писати, читати, рахувати. Чи то щось їй дало? Дало те, що вона зовсім не втомлювалася в першому класі. В другому довелося почати працювати і то був для неї трохи неприємний сюрприз, що не все в тому житті дається легко. Але загалом я не шкодую, що вона в першому класі не сиділа над читанками, а більше відпочивала. Середня зараз йде в нульовий клас, їй 5 років і 9 місяців. По програмі в них нема мети навчити читати чи писати, вони більше роблять всякі проекти про природу, здоров‘я, казки. Але, сподіваюся, за рік таки трохи навчиться, бо дуже їй важко то йде. Зараз знає кілька букв, скласти до купи поки що нічого не може, зі запам‘ятовуванням нових суцільна халепа. Якби в такому темпі їй довелося навчитися за пів року того, що має вчити дитина в першому класі, вона би загнулася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мої діти не ходять в садок.
    І броунівського руху не помічала. І в нас дуже ліберальна вчителька.
     
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    це наш варіант: садочок завершили, йдемо на підготовку, лайт версію (один раз в тиждень), аж на наступний рік у школу, донечці буде без 2-х тижнів 7.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee я тебе бачу але навіть не знаю що сказати. Для мене є різниця 6 і 9 vs 6 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2